2022-09-18 20:52  -  t.k.

Mecz ligowy z Wawelem Wirek

W dniu dzisiejszym, na własnym obiekcie rozegraliśmy spotkanie ligowe z drużyną Wawel Wirek.

W pierwszej i drugiej połowie posiadaliśmy optyczną przewagę, dłużej posiadaliśmy piłkę, próbowaliśmy konstruować akcje, lecz czym bliżej bramki tym mieliśmy większe problemy, brakło dobrego ostatniego podania, zbyt mało oddaliśmy celnych strzałów. Przeciwnik nastawił się na grę z kontry. Wynik do przerwy 0:1, w drugiej połowie doprowadzamy do remisu i jesteśmy na dobrej drodze aby strzelić kolejną bramkę, jednak jedna z kontr przeciwnika na 5 minut przed końcowym gwizdkiem kończy się sukcesem i przegrywamy 1:2.

Bramka: Młyńczak

Skład: Seweryn, Walicki, Iskierka, Pietrowski, Młyńczak, Sobczak, Badacz, Kopczyński, Osajda, Michalski, Krzywda