2018-06-26 08:50  -  Unia Kosztowy

Radosne zakończenie sezonu

Radosne zakończenie sezonu

Podczas oficjalnego zakończenia sezonu które odbyło się w Dniu Ojca zawodnicy rocznika 2005 rozegrali mecz przeciwko swoim tatusiom ulegając im 4 : 5 a także przegrywając w rzutach karnych. W dniu wczorajszym udaliśmy się na boisko Lechii 06 Mysłowice aby zakończyć sezon ostatnim meczem kontrolnym minionego sezonu. Utrzymaliśmy wysoką formę jaką prezentowaliśmy w końcówce ligowego sezonu i mając przez cały mecz kontrolę nad spotkaniem zwyciężyliśmy po bramkach: Chebel - 5  Pukocz - 3  Rak - 2 i Ścierski  Bożek po 1 bardzo wysoko bo aż 12 : 1. Nie wynik jednak cieszy ale bardzo przyzwoita gra z kilkunastoma ładnymi akcjami przeprowadzonymi na dużej szybkości ze wzajemną asekuracją w obronie i w ataku. Cieszy również to że chociaż graliśmy po 11 zawodników tak jak będziemy grać już w rundzie jesiennej nie widać było żadnej zmiany w stylu gry a dołożenie dwóch zawodników jakby nawet pomogło moim chłopcom w większej płynności gry. 

Piwowarczyk [ 35' Urbańczyk ] - Ścierski  Kryjak  Karczewski - Filec  Chebel  Rak  Wilk - Bożek  Ciepły  Pukocz oraz zmiennik:  Kępa

Trenujemy jeszcze dziś czyli we wtorek o 16.00 później przerwa ale zalecam dużo ruchu i jak najczęściej grę w piłkę nożną najlepiej 1 X 1 z kolegą.