2022-11-07 19:46  -  t.k.

Mecz ligowy.

W niedzielę 6 listopada rozegraliśmy ostatni mecz ligowy tego roku. Naszym przeciwnikiem była drużyna Jastrząb Bielszowice, mecz był rozgrywany na wyjeździe.

Pierwsza połowa, pod względem stworzonych sytuacji, była wyrównana, lecz przeciwnik był dużo bardziej skuteczny od nas i strzelił nam dwie bramki. Do przerwy 2:0 dla gospodarzy.

Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków naszej drużyny, efektem tego były trzy strzelone bramki, następnie mecz się wyrównał, a pod koniec Jastrząb, nie mający nic do stracenia, przejął inicjatywę i stworzył kilka groźnych sytuacji. Więcej bramek nie padło, wygrywamy 2:3.

Strzelcy bramek: Osajda, Badacz, Pudełko

Skład: Grzesiok - Iskierka, Osajda, Walicki - Pudełko, Pietrowski, Badacz, Imiołek - Gąska oraz Chojkowski, Heliński, Krzywda