BKS SPARTA KATOWICE

1

:

1

29' BKS SPARTA KATOWICE Szymon Świętek
11' Unia Kosztowy Robert Urbanek

Początek sezonu jest zawsze wielką niewiadomą. Dzisiaj rozgrywaliśmy mecz z drużyną Sparty Katowice. Wynik 1:1 z przebiegu całego meczu mamy lekki niedosyt. Nasza drużyna pokazała charakter i wole walki i na przeszkodzie do zwycięstwa stanął nam brak skuteczności oraz poprzeczka w końcówce meczu kiedy uderzał  Urbanek. To on też zdobył dla nas bramkę na 1:0 w pierwszej połowie po ładnym uderzeniu w długi róg bramki. Niestety przed samy końcem pierwszej połowy straciliśmy bramkę i do szatni schodziliśmy z wynikiem 1:1.  Wynik do końca nie uległ zmianie mimo, że sytuacje były, które zostały opisane wyżej.

Od jutra zaczynamy przygotowania do kolejnego  meczu i również liczymy na gorące wsparcie kibiców w kolejnych spotkaniach !!!

2019-03-31 13:00