Kontakt


Ludowy Klub Sportowy Unia Kosztowy

ul. Paderewskiego 4

41-409 Mysłowice
 

 Konta Bankowe

07 1600 1462 1831 2250 4000 0003 - konto bankowe AKADEMIA

61 1600 1462 1831 2250 4000 0001 - konto bankowe główne

 


Sztab Szkoleniowy

Sebastian Idczak -  trener seniorów 

    Marek Rusek - koordynator Akademii Allecco i trener rocznika 2009 tel. 504-511-095

Marek Piszczyk - trener rocznika 2005 i 2013  tel. 516-829-103

Jacek Konowalski - trener rocznika 2007 tel.  513-020-307

Mateusz Potoczny -  trener bramkarzy tel. 793012160, mateusz.potoczny@sali.com.pl

Dariusz Szabrański - trener rocznika 2003 i 2009 (gr. "biała")  tel. 691715057

Krystian Jawień - trener rocznika 2009 (gr. "czerwona" i "zielona") tel. 536-458-436

Jakub Adamek - trener rocznika 2011 (gr. niebieska i czerwona) tel. 512-950-035

Mateusz Demitraszek - trener rocznika 2011 (gr. żółta i zielona) tel. 518-590-346


Kierownik drużyny seniorów

Krzysztof Elżanowski



Zarząd

Dariusz Kucowicz - Prezes

Grzegorz Piechota - V-ce  Prezes, webmaster e-mail: gpiechota@medicare.pl

Krzysztof Gwóźdź - V-ce Prezes ds. drużyny seniorów, tel. 609-325-030  e-mail: erich13@wp.pl

Rafał Włosek - członek zarządu ds. organizacyjnych

  

Dyrektor ds. Marketingu

Jacek Konowalski - 513-020-307


Gospodarz Obiektu

Adam Stobiński 501-471-760

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota

Wojciech Piwowarczyk
2020-05-02
sobota

Mateusz Kudyba
2020-05-02
sobota, 12:00

L

Józefka II Chorzów : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota, 17:00

L

RKS Grodziec Będzin : Unia Kosztowy
2020-05-03
niedziela

Aleksander Należniak
2020-05-03
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2020-05-04
poniedziałek

Mateusz Kwiatek
2020-05-04
poniedziałek

Kacper Kopczyński
2020-05-05
wtorek

Marcin Rotko
2020-05-06
środa, 18:00

L

Unia Kosztowy : KS Slavia Ruda Ślaska
2020-05-08
piątek

Michał Śliwa
2020-05-08
piątek, 19:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2020-05-09
sobota

Oskar Cygan
2020-05-09
sobota

Maksymilian Puchalski
2020-05-09
sobota

Mateusz Opiela
2020-05-09
sobota

Damian Wszołek
2020-05-10
niedziela

Oktawian Kopacki

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1551

Liczba odwiedzin łącznie: 790474

Statystyki Szczegółowe