Terminarz

Drużyna: Seniorzy - sezon 2022-23

Sezon: 2022 / 2023

Liga: IV Liga gr I

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1 : 1 MKS MYSZKÓW
GKS PIAST II GLIWICE 3 : 2 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 4 JSP Szczakowianka
LKS Przemsza Siewierz 0 : 4 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
KS Ruch Radzionków 3 : 2 KS ROZWÓJ KATOWICE
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 5 : 0 TS SZOMBIERKI BYTOM
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 1 : 1 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 : 2 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
KS ROZWÓJ KATOWICE 7 : 1 GKS UNIA RĘDZINY
KP Warta Zawiercie 1 : 1 LKS Przemsza Siewierz
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 3 : 2 GKS PIAST II GLIWICE
JSP Szczakowianka 4 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
MKS MYSZKÓW 2 : 2 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 KS Ruch Radzionków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
GKS UNIA RĘDZINY 0 : 2 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 2 : 0 JSP Szczakowianka
TS SZOMBIERKI BYTOM 3 : 2 MKS MYSZKÓW
LKS Przemsza Siewierz 5 : 2 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
KS Ruch Radzionków 3 : 3 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
GKS PIAST II GLIWICE 7 : 2 KP Warta Zawiercie
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0 : 4 KS ROZWÓJ KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 0 : 1 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 3 GKS PIAST II GLIWICE
KP Warta Zawiercie 3 : 5 KS Ruch Radzionków
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 6 : 1 GKS UNIA RĘDZINY
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 4 : 0 LKS Przemsza Siewierz
KS Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 1 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
JSP Szczakowianka 0 : 3 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
GKS PIAST II GLIWICE 3 : 1 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0 : 3 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
GKS UNIA RĘDZINY 4 : 0 KP Warta Zawiercie
LKS Przemsza Siewierz 0 : 2 JSP Szczakowianka
KS Ruch Radzionków 1 : 2 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 0 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 1 KS ROZWÓJ KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 4 : 4 GKS UNIA RĘDZINY
KS Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 1 : 2 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC
KS ROZWÓJ KATOWICE 1 : 0 MKS MYSZKÓW
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 2 : 2 KS Ruch Radzionków
KP Warta Zawiercie 0 : 3 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz 1 : 2 GKS PIAST II GLIWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
MKS MYSZKÓW 1 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS PIAST II GLIWICE 1 : 0 JSP Szczakowianka
TS SZOMBIERKI BYTOM 2 : 1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 3 : 5 KP Warta Zawiercie
KS Ruch Radzionków 7 : 3 LKS Przemsza Siewierz
GKS UNIA RĘDZINY 2 : 2 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3 : 3 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
GKS PIAST II GLIWICE 4 : 4 KS Ruch Radzionków
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 : 0 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 5 : 0 MKS MYSZKÓW
JSP Szczakowianka 2 : 0 KS ROZWÓJ KATOWICE
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 1 : 2 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz 1 : 2 GKS UNIA RĘDZINY
KP Warta Zawiercie 0 : 3 TS SZOMBIERKI BYTOM
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2 : 1 LKS Przemsza Siewierz
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 2 : 2 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
GKS UNIA RĘDZINY 3 : 4 GKS PIAST II GLIWICE
MKS MYSZKÓW 4 : 1 KP Warta Zawiercie
TS SZOMBIERKI BYTOM 4 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
KS Ruch Radzionków 2 : 3 JSP Szczakowianka
KS ROZWÓJ KATOWICE 4 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 1 MKS MYSZKÓW
GKS PIAST II GLIWICE 3 : 3 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
JSP Szczakowianka 3 : 2 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Ruch Radzionków 6 : 0 GKS UNIA RĘDZINY
LKS Przemsza Siewierz 3 : 2 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 3 : 2 KS ROZWÓJ KATOWICE
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 0 : 5 TS SZOMBIERKI BYTOM
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3 : 1 KS Ruch Radzionków
GKS UNIA RĘDZINY 4 : 3 JSP Szczakowianka
MKS MYSZKÓW 3 : 0 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 2 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
KS ROZWÓJ KATOWICE 4 : 1 KP Warta Zawiercie
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1 : 1 GKS PIAST II GLIWICE
TS SZOMBIERKI BYTOM 5 : 0 LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 2 KS ROZWÓJ KATOWICE
GKS PIAST II GLIWICE 2 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
KP Warta Zawiercie 2 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS UNIA RĘDZINY 1 : 2 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz 1 : 4 MKS MYSZKÓW
KS Ruch Radzionków 1 : 1 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC
JSP Szczakowianka 5 : 0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1 : 2 JSP Szczakowianka
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 2 : 0 GKS UNIA RĘDZINY
KS ROZWÓJ KATOWICE 5 : 1 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 7 : 0 KP Warta Zawiercie
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 2 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
MKS MYSZKÓW 5 : 2 GKS PIAST II GLIWICE
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 4 KS Ruch Radzionków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 : 3 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 5 : 3 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC
LKS Przemsza Siewierz 0 : 1 KS ROZWÓJ KATOWICE
GKS UNIA RĘDZINY 0 : 0 TS SZOMBIERKI BYTOM
JSP Szczakowianka 3 : 0 KP Warta Zawiercie
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 1 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Ruch Radzionków 3 : 0 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 1 : 3 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1 LKS Przemsza Siewierz
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 4 : 1 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
TS SZOMBIERKI BYTOM 0 : 4 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 2 : 0 JSP Szczakowianka
KS ROZWÓJ KATOWICE 3 : 1 GKS PIAST II GLIWICE
MKS MYSZKÓW 1 : 1 GKS UNIA RĘDZINY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  83 570 zł

dotacja seniorzy:  120 000 zł

Tabela

Złoty Certyfikat programu PZPN


Terminarz

Seniorzy - sezon 2022-23

Kolejka: 15

KP Warta Zawiercie  1 : MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : LKS Przemsza Siewierz
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE  4 : KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
TS SZOMBIERKI BYTOM  0 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC  2 : JSP Szczakowianka
KS ROZWÓJ KATOWICE  3 : GKS PIAST II GLIWICE
MKS MYSZKÓW  1 : GKS UNIA RĘDZINY
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 2339103

Statystyki Szczegółowe