Terminarz

Drużyna: Juniorzy Młodsi B1

Sezon: wiosna 2019

Liga: 4 LIGA B1 JUNIOR MŁODSZY

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
GKS Grunwald Ruda Śląska : VACAT
AKS Wyzwolenie Chorzów 0 : 5 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
UKS Ruch 2 Chorzów 4 : 5 PKS Józefka Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 0 : 5 UKS Ruch 2 Chorzów
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice : VACAT
PKS Józefka Chorzów 1 : 0 GKS Grunwald Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
GKS Grunwald Ruda Śląska 3 : 0 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
VACAT : PKS Józefka Chorzów
AKS Wyzwolenie Chorzów 4 : 6 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 3 : 5 PKS Józefka Chorzów
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska : VACAT
AKS Wyzwolenie Chorzów 0 : 3 UKS Ruch 2 Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
UKS Ruch 2 Chorzów 2 : 0 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
PKS Józefka Chorzów 6 : 0 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
GKS Grunwald Ruda Śląska 6 : 1 AKS Wyzwolenie Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
UKS Ruch 2 Chorzów 3 : 4 GKS Grunwald Ruda Śląska
AKS Wyzwolenie Chorzów : VACAT
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 2 : 7 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
VACAT : UKS Ruch 2 Chorzów
PKS Józefka Chorzów 5 : 0 AKS Wyzwolenie Chorzów
GKS Grunwald Ruda Śląska 6 : 2 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 2 : 5 AKS Wyzwolenie Chorzów
VACAT : GKS Grunwald Ruda Śląska
PKS Józefka Chorzów 6 : 0 UKS Ruch 2 Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
UKS Ruch 2 Chorzów 1 : 1 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
VACAT : ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
GKS Grunwald Ruda Śląska 4 : 9 PKS Józefka Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 6 : 0 AKS Wyzwolenie Chorzów
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 2 : 3 GKS Grunwald Ruda Śląska
PKS Józefka Chorzów : VACAT
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
UKS Ruch 2 Chorzów 11 : 0 AKS Wyzwolenie Chorzów
VACAT : SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
PKS Józefka Chorzów 3 : 0 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 0 : 8 UKS Ruch 2 Chorzów
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 1 : 3 PKS Józefka Chorzów
AKS Wyzwolenie Chorzów 1 : 3 GKS Grunwald Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
GKS Grunwald Ruda Śląska 2 : 1 UKS Ruch 2 Chorzów
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 5 : 2 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
VACAT : AKS Wyzwolenie Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 6 : 5 GKS Grunwald Ruda Śląska
UKS Ruch 2 Chorzów : VACAT
AKS Wyzwolenie Chorzów 1 : 1 PKS Józefka Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-18
środa

Dawid Grzejszczak
2019-09-18
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 15:00

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-03
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 168

Liczba odwiedzin łącznie: 454650

Statystyki Szczegółowe