Terminarz

Drużyna: Juniorzy Młodsi B1

Sezon: wiosna 2019

Liga: 4 LIGA B1 JUNIOR MŁODSZY

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
GKS Grunwald Ruda Śląska : VACAT
AKS Wyzwolenie Chorzów 0 : 5 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
UKS Ruch 2 Chorzów 4 : 5 PKS Józefka Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 0 : 5 UKS Ruch 2 Chorzów
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice : VACAT
PKS Józefka Chorzów 1 : 0 GKS Grunwald Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
GKS Grunwald Ruda Śląska 3 : 0 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
VACAT : PKS Józefka Chorzów
AKS Wyzwolenie Chorzów 4 : 6 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 3 : 5 PKS Józefka Chorzów
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska : VACAT
AKS Wyzwolenie Chorzów 0 : 3 UKS Ruch 2 Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
UKS Ruch 2 Chorzów 2 : 0 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
PKS Józefka Chorzów 6 : 0 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
GKS Grunwald Ruda Śląska 6 : 1 AKS Wyzwolenie Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
UKS Ruch 2 Chorzów 3 : 4 GKS Grunwald Ruda Śląska
AKS Wyzwolenie Chorzów : VACAT
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 2 : 7 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
VACAT : UKS Ruch 2 Chorzów
PKS Józefka Chorzów 5 : 0 AKS Wyzwolenie Chorzów
GKS Grunwald Ruda Śląska 6 : 2 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 2 : 5 AKS Wyzwolenie Chorzów
VACAT : GKS Grunwald Ruda Śląska
PKS Józefka Chorzów 6 : 0 UKS Ruch 2 Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
UKS Ruch 2 Chorzów 1 : 1 SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
VACAT : ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
GKS Grunwald Ruda Śląska 4 : 9 PKS Józefka Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 6 : 0 AKS Wyzwolenie Chorzów
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 2 : 3 GKS Grunwald Ruda Śląska
PKS Józefka Chorzów : VACAT
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
UKS Ruch 2 Chorzów 11 : 0 AKS Wyzwolenie Chorzów
PKS Józefka Chorzów 3 : 0 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
VACAT : SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 0 : 8 UKS Ruch 2 Chorzów
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 1 : 3 PKS Józefka Chorzów
AKS Wyzwolenie Chorzów 1 : 3 GKS Grunwald Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
GKS Grunwald Ruda Śląska 2 : 1 UKS Ruch 2 Chorzów
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska 5 : 2 ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
VACAT : AKS Wyzwolenie Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice 6 : 5 GKS Grunwald Ruda Śląska
UKS Ruch 2 Chorzów : VACAT
AKS Wyzwolenie Chorzów 1 : 1 PKS Józefka Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-03-30
poniedziałek

Kuba Toporowski
2020-03-31
wtorek

Paweł Jarczok
2020-03-31
wtorek

Olivier Anglart
2020-03-31
wtorek

Jakub Radecki
2020-04-01
środa

Dawid Żyła
2020-04-01
środa

Adam Kubica
2020-04-01
środa

Paweł Palka
2020-04-02
czwartek

Tymoteusz Dymanus
2020-04-02
czwartek

Jakub Ochmański
2020-04-03
piątek

Igor Gorączko
2020-04-04
sobota

Paweł Kasperczyk
2020-04-04
sobota

Adrian Woźnica
2020-04-04
sobota, 12:00

L

UKS Sprint Katowice : Unia Kosztowy
2020-04-04
sobota, 12:30

L

LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : Unia Kosztowy
2020-04-05
niedziela

Wiktor Danielewski
2020-04-05
niedziela

Paweł Gojny
2020-04-05
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa 2 Katowice
2020-04-08
środa

Filip Porydzaj
2020-04-09
czwartek

Eryk Wróbel
2020-04-09
czwartek, 16:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 792

Liczba odwiedzin łącznie: 768475

Statystyki Szczegółowe