Terminarz

Drużyna: Rocznik 2007

Sezon: 2019 wiosna

Liga: IV LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS ORZEŁ MOKRE 2 : 3 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 4 : 1 RUCH CHORZÓW S.A.
KS ROZWÓJ II KATOWICE 4 : 0 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 1 : 2 LKS ORZEŁ MOKRE
RUCH CHORZÓW S.A. 10 : 1 BKS SPARTA KATOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 3 : 1 KS ROZWÓJ II KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 1 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
KS ROZWÓJ II KATOWICE 0 : 3 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
LKS ORZEŁ MOKRE 4 : 2 RUCH CHORZÓW S.A.
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 8 : 1 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 3 : 0 BKS SPARTA KATOWICE
LKS ORZEŁ MOKRE 8 : 1 KS ROZWÓJ II KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2 : 4 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
BKS SPARTA KATOWICE 0 : 4 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
KS ROZWÓJ II KATOWICE 0 : 3 RUCH CHORZÓW S.A.
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 2 : 5 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 8 : 2 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ MOKRE 7 : 1 BKS SPARTA KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0 : 5 LKS ORZEŁ MOKRE
BKS SPARTA KATOWICE 0 : 1 KS ROZWÓJ II KATOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 1 : 0 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 0 : 1 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 KS ROZWÓJ II KATOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 7 : 0 LKS ORZEŁ MOKRE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 1 RUCH CHORZÓW S.A.
KS ROZWÓJ II KATOWICE 1 : 1 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
LKS ORZEŁ MOKRE 6 : 2 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 0 : 2 KS ROZWÓJ II KATOWICE
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2 : 1 BKS SPARTA KATOWICE
RUCH CHORZÓW S.A. 3 : 2 LKS ORZEŁ MOKRE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1 : 6 RUCH CHORZÓW S.A.
BKS SPARTA KATOWICE 1 : 10 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
KS ROZWÓJ II KATOWICE 0 : 3 LKS ORZEŁ MOKRE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 2 : 0 KS ROZWÓJ II KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2 : 0 BKS SPARTA KATOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 9 : 0 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 3 : 0 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 4 : 3 RUCH CHORZÓW S.A.
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 4 LKS ORZEŁ MOKRE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 1 : 3 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
KS ROZWÓJ II KATOWICE 2 : 0 BKS SPARTA KATOWICE
LKS ORZEŁ MOKRE 8 : 2 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-01-27
poniedziałek

Jakub Gomułka
2020-01-28
wtorek

Piotr Szmołda
2020-01-29
środa

Marcel Kapusta
2020-01-30
czwartek

Adam Bednarek
2020-01-30
czwartek

Oliwier Pytlasiński
2020-01-30
czwartek

Krzysztof Hiltawski
2020-01-31
piątek

Bartosz Ambroziak
2020-02-01
sobota

Szymon Siwek
2020-02-01
sobota

Dawid Jancarczyk
2020-02-03
poniedziałek

Dawid Skałecki
2020-02-04
wtorek

Szymon Chebel
2020-02-05
środa

Szymon Garbiec
2020-02-06
czwartek

Robert Urbanek
2020-02-06
czwartek

Artur Kamiński
2020-02-08
sobota

Adrian Richter
2020-02-09
niedziela

Borys Belica
2020-02-10
poniedziałek

Wojciech Grzesiok
2020-02-10
poniedziałek

Przemysław Iwaniak
2020-02-10
poniedziałek

Karol Frąckowiak
2020-02-11
wtorek

Krzysztof Ceglarek
2020-02-11
wtorek

Konrad Jakubczyk
2020-02-11
wtorek

Tomasz Drela
2020-02-12
środa

Oliwier Rogosz
2020-02-13
czwartek

Filip Kwiatkowski
2020-02-13
czwartek

Bartosz Kubeczko
2020-02-13
czwartek

Sebastian Wywiał
2020-02-15
sobota

Arkadiusz Pajonk
2020-02-15
sobota

Wojciech Rapacz
2020-02-16
niedziela

Robert Pniok
2020-02-18
wtorek

Filip Pałka

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 99

Liczba odwiedzin łącznie: 657008

Statystyki Szczegółowe