Terminarz

Drużyna: Rocznik 2009

Sezon: Jesień 2019

Liga: VI liga E1 rocznik 2009

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Śląska 3 : 6 PKS Józefka Chorzów
BKS Sparta Katowice 4 : 8 UKS Szopienice
KS Stadion Chorzów 1 : 12 GKS Gieksa Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
PKS Józefka Chorzów 5 : 3 KS Stadion Chorzów
GKS Urania Ruda Śląska 12 : 4 KS Slavia Ruda Śląska
UKS Szopienice 1 : 7 GKS Gieksa Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Śląska 6 : 6 BKS Sparta Katowice
KS Stadion Chorzów 19 : 0 GKS Urania Ruda Śląska
GKS Gieksa Katowice 5 : 1 PKS Józefka Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
UKS Szopienice 3 : 3 PKS Józefka Chorzów
GKS Urania Ruda Śląska 1 : 19 GKS Gieksa Katowice
BKS Sparta Katowice 2 : 13 KS Stadion Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Śląska 1 : 11 UKS Szopienice
GKS Gieksa Katowice 9 : 0 BKS Sparta Katowice
PKS Józefka Chorzów 16 : 0 GKS Urania Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Śląska 2 : 10 KS Stadion Chorzów
UKS Szopienice 12 : 1 GKS Urania Ruda Śląska
BKS Sparta Katowice 0 : 19 PKS Józefka Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS Stadion Chorzów 2 : 5 UKS Szopienice
GKS Gieksa Katowice 6 : 3 KS Slavia Ruda Śląska
GKS Urania Ruda Śląska 6 : 8 BKS Sparta Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
PKS Józefka Chorzów 8 : 2 KS Slavia Ruda Śląska
GKS Gieksa Katowice 4 : 4 KS Stadion Chorzów
UKS Szopienice 4 : 4 BKS Sparta Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Śląska 8 : 2 GKS Urania Ruda Śląska
KS Stadion Chorzów 3 : 6 PKS Józefka Chorzów
GKS Gieksa Katowice 5 : 3 UKS Szopienice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
GKS Urania Ruda Śląska 7 : 1 KS Stadion Chorzów
PKS Józefka Chorzów 5 : 2 GKS Gieksa Katowice
BKS Sparta Katowice 3 : 7 KS Slavia Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
PKS Józefka Chorzów 6 : 2 UKS Szopienice
KS Stadion Chorzów 5 : 3 BKS Sparta Katowice
GKS Gieksa Katowice 15 : 1 GKS Urania Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
GKS Urania Ruda Śląska 1 : 9 PKS Józefka Chorzów
UKS Szopienice 3 : 0 KS Slavia Ruda Śląska
BKS Sparta Katowice 2 : 18 GKS Gieksa Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
GKS Urania Ruda Śląska 1 : 11 UKS Szopienice
PKS Józefka Chorzów 15 : 0 BKS Sparta Katowice
KS Stadion Chorzów 8 : 1 KS Slavia Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Śląska 1 : 11 GKS Gieksa Katowice
UKS Szopienice 8 : 2 KS Stadion Chorzów
BKS Sparta Katowice 16 : 2 GKS Urania Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota

Wojciech Piwowarczyk
2020-05-02
sobota

Mateusz Kudyba
2020-05-02
sobota, 12:00

L

Józefka II Chorzów : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota, 17:00

L

RKS Grodziec Będzin : Unia Kosztowy
2020-05-03
niedziela

Aleksander Należniak
2020-05-03
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2020-05-04
poniedziałek

Mateusz Kwiatek
2020-05-04
poniedziałek

Kacper Kopczyński
2020-05-05
wtorek

Marcin Rotko
2020-05-06
środa, 18:00

L

Unia Kosztowy : KS Slavia Ruda Ślaska
2020-05-08
piątek

Michał Śliwa
2020-05-08
piątek, 19:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2020-05-09
sobota

Oskar Cygan
2020-05-09
sobota

Maksymilian Puchalski
2020-05-09
sobota

Mateusz Opiela
2020-05-09
sobota

Damian Wszołek
2020-05-10
niedziela

Oktawian Kopacki

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1551

Liczba odwiedzin łącznie: 790474

Statystyki Szczegółowe