Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2017/2018

Liga: Liga Okręgowa

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Iskra Pszczyna 1 : 5 AKS Mikołów
Podlesianka Katowice 4 : 4 Sparta Katowice
Pogoń Imielin 2 : 2 Sokół Wola
MKS 09 Mysłowice 1 : 1 Wawel Wirek
Urania Ruda Śląska 7 : 1 Krupiński Suszec
LKS Łąka 4 : 1 Pogoń Ruda Śląska
Ogrodnik Cielmice 3 : 0 Grunwald Ruda Śląska

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Sokół Wola 1 : 1 Podlesianka Katowice
AKS Mikołów 3 : 2 Ogrodnik Cielmice
Piast Bieruń 3 : 2 Wawel Wirek
Grunwald Ruda Śląska 0 : 4 LKS Łąka
Sparta Katowice 1 : 1 MKS 09 Mysłowice
Urania Ruda Śląska 2 : 0 Pogoń Ruda Śląska
Krupiński Suszec 1 : 2 Pogoń Imielin

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS Łąka 0 : 0 AKS Mikołów
Wawel Wirek 1 : 5 Sparta Katowice
MKS 09 Mysłowice 5 : 1 Sokół Wola
Urania Ruda Śląska 6 : 1 Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice 2 : 0 Krupiński Suszec
Iskra Pszczyna 3 : 0 Piast Bieruń
Pogoń Imielin 4 : 0 Pogoń Ruda Śląska

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Pogoń Ruda Śląska 1 : 3 Podlesianka Katowice
Piast Bieruń 4 : 0 Sparta Katowice
Iskra Pszczyna 3 : 1 Ogrodnik Cielmice
AKS Mikołów 5 : 3 Urania Ruda Śląska
Sokół Wola 2 : 1 Wawel Wirek
Krupiński Suszec 0 : 4 MKS 09 Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska 0 : 4 Pogoń Imielin

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Pogoń Imielin 4 : 3 AKS Mikołów
Sparta Katowice 5 : 1 Sokół Wola
Podlesianka Katowice 5 : 0 Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek 0 : 1 Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice 1 : 1 Piast Bieruń
MKS 09 Mysłowice 2 : 1 Pogoń Ruda Śląska
LKS Łąka 1 : 2 Iskra Pszczyna

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
AKS Mikołów 1 : 1 Podlesianka Katowice
Krupiński Suszec 0 : 5 Sparta Katowice
Piast Bieruń 3 : 0 Sokół Wola
Iskra Pszczyna 2 : 1 Urania Ruda Śląska
Pogoń Ruda Śląska 2 : 3 Wawel Wirek
Ogrodnik Cielmice 0 : 0 LKS Łąka
Grunwald Ruda Śląska 1 : 4 MKS 09 Mysłowice

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
MKS 09 Mysłowice 3 : 2 AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska 0 : 2 Ogrodnik Cielmice
Wawel Wirek 3 : 2 Grunwald Ruda Śląska
Sokół Wola 3 : 0 Krupiński Suszec
LKS Łąka 0 : 2 Piast Bieruń
Sparta Katowice 4 : 2 Pogoń Ruda Śląska
Pogoń Imielin 2 : 1 Iskra Pszczyna

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Iskra Pszczyna 1 : 1 Podlesianka Katowice
Grunwald Ruda Śląska 0 : 6 Sparta Katowice
Pogoń Ruda Śląska 1 : 3 Sokół Wola
LKS Łąka 5 : 0 Urania Ruda Śląska
AKS Mikołów 2 : 0 Wawel Wirek
Piast Bieruń 3 : 0 Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice 1 : 2 Pogoń Imielin

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Sparta Katowice 2 : 3 AKS Mikołów
Podlesianka Katowice 1 : 0 Ogrodnik Cielmice
Sokół Wola 3 : 9 Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Imielin 2 : 1 LKS Łąka
Urania Ruda Śląska 0 : 2 Piast Bieruń
Krupiński Suszec 2 : 2 Pogoń Ruda Śląska
MKS 09 Mysłowice 0 : 0 Iskra Pszczyna

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS Łąka 3 : 3 Podlesianka Katowice
AKS Mikołów 3 : 0 Sokół Wola
Iskra Pszczyna 0 : 2 Wawel Wirek
Grunwald Ruda Śląska 1 : 2 Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice 2 : 2 MKS 09 Mysłowice
Piast Bieruń 2 : 1 Pogoń Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska 0 : 5 Pogoń Imielin

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Krupiński Suszec 3 : 0 AKS Mikołów
Wawel Wirek 0 : 1 Ogrodnik Cielmice
Podlesianka Katowice 2 : 0 Urania Ruda Śląska
Pogoń Ruda Śląska 3 : 0 Grunwald Ruda Śląska
MKS 09 Mysłowice 3 : 2 LKS Łąka
Pogoń Imielin 4 : 1 Piast Bieruń
Sparta Katowice 2 : 3 Iskra Pszczyna

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Pogoń Imielin 1 : 2 Podlesianka Katowice
Ogrodnik Cielmice 3 : 1 Sparta Katowice
Iskra Pszczyna 2 : 0 Sokół Wola
LKS Łąka 3 : 2 Wawel Wirek
Piast Bieruń 6 : 2 Grunwald Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska 0 : 3 MKS 09 Mysłowice
AKS Mikołów 6 : 0 Pogoń Ruda Śląska

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Grunwald Ruda Śląska 0 : 8 AKS Mikołów
Sokół Wola 1 : 2 Ogrodnik Cielmice
Wawel Wirek 2 : 0 Urania Ruda Śląska
Sparta Katowice 1 : 2 LKS Łąka
Podlesianka Katowice 2 : 1 Piast Bieruń
MKS 09 Mysłowice 0 : 1 Pogoń Imielin
Krupiński Suszec 1 : 2 Iskra Pszczyna

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Piast Bieruń 1 : 3 AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska 1 : 0 Sparta Katowice
LKS Łąka 3 : 1 Sokół Wola
Pogoń Imielin 4 : 1 Wawel Wirek
Ogrodnik Cielmice 2 : 2 Krupiński Suszec
Podlesianka Katowice 2 : 0 MKS 09 Mysłowice
Iskra Pszczyna 6 : 0 Pogoń Ruda Śląska

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek 0 : 3 Podlesianka Katowice
Pogoń Ruda Śląska 1 : 3 Ogrodnik Cielmice
Sokół Wola 1 : 3 Urania Ruda Śląska
Krupiński Suszec 1 : 2 LKS Łąka
MKS 09 Mysłowice 1 : 2 Piast Bieruń
Sparta Katowice 0 : 2 Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska 0 : 3 Iskra Pszczyna

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Sparta Katowice 1 : 4 Podlesianka Katowice
Grunwald Ruda Śląska 0 : 6 Ogrodnik Cielmice
Krupiński Suszec 1 : 2 Urania Ruda Śląska
Pogoń Ruda Śląska 2 : 1 LKS Łąka
Wawel Wirek 2 : 1 MKS 09 Mysłowice
Sokół Wola 1 : 5 Pogoń Imielin
AKS Mikołów 4 : 0 Iskra Pszczyna

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Ogrodnik Cielmice 1 : 2 AKS Mikołów
Podlesianka Katowice 4 : 1 Sokół Wola
Pogoń Ruda Śląska 3 : 2 Urania Ruda Śląska
LKS Łąka 6 : 1 Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Imielin 5 : 1 Krupiński Suszec
Wawel Wirek 2 : 2 Piast Bieruń
MKS 09 Mysłowice 3 : 2 Sparta Katowice

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Krupiński Suszec 0 : 5 Podlesianka Katowice
Grunwald Ruda Śląska 0 : 4 Urania Ruda Śląska
AKS Mikołów 6 : 0 LKS Łąka
Sokół Wola 3 : 0 MKS 09 Mysłowice
Pogoń Ruda Śląska 2 : 4 Pogoń Imielin
Piast Bieruń 1 : 1 Iskra Pszczyna
Sparta Katowice 7 : 2 Wawel Wirek

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Urania Ruda Śląska 1 : 2 AKS Mikołów
Wawel Wirek 1 : 3 Sokół Wola
Pogoń Imielin 6 : 0 Grunwald Ruda Śląska
MKS 09 Mysłowice 0 : 0 Krupiński Suszec
Sparta Katowice 1 : 1 Piast Bieruń
Podlesianka Katowice 7 : 1 Pogoń Ruda Śląska
Ogrodnik Cielmice 2 : 3 Iskra Pszczyna

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Grunwald Ruda Śląska 0 : 6 Podlesianka Katowice
Sokół Wola 2 : 3 Sparta Katowice
Piast Bieruń 2 : 0 Ogrodnik Cielmice
Krupiński Suszec 1 : 2 Wawel Wirek
Iskra Pszczyna 0 : 3 LKS Łąka
Pogoń Ruda Śląska 1 : 1 MKS 09 Mysłowice
AKS Mikołów 2 : 0 Pogoń Imielin

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Podlesianka Katowice 4 : 0 AKS Mikołów
LKS Łąka 1 : 0 Ogrodnik Cielmice
MKS 09 Mysłowice 2 : 0 Grunwald Ruda Śląska
Sparta Katowice 3 : 0 Krupiński Suszec
Sokół Wola 1 : 1 Piast Bieruń
Wawel Wirek 4 : 0 Pogoń Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska 1 : 2 Iskra Pszczyna

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Pogoń Ruda Śląska 4 : 6 Sparta Katowice
Krupiński Suszec 0 : 2 Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice 3 : 2 Urania Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska 3 : 3 Wawel Wirek
Piast Bieruń 1 : 0 LKS Łąka
AKS Mikołów 2 : 0 MKS 09 Mysłowice
Iskra Pszczyna 1 : 3 Pogoń Imielin

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Wawel Wirek 0 : 1 AKS Mikołów
Pogoń Imielin 4 : 0 Ogrodnik Cielmice
Sparta Katowice 3 : 1 Grunwald Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska 2 : 1 LKS Łąka
Krupiński Suszec 3 : 2 Piast Bieruń
Sokół Wola 7 : 2 Pogoń Ruda Śląska
Podlesianka Katowice 2 : 0 Iskra Pszczyna

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Ogrodnik Cielmice 1 : 1 Podlesianka Katowice
AKS Mikołów 4 : 2 Sparta Katowice
Grunwald Ruda Śląska 0 : 2 Sokół Wola
Piast Bieruń 1 : 3 Urania Ruda Śląska
Pogoń Ruda Śląska 1 : 1 Krupiński Suszec
Iskra Pszczyna 3 : 2 MKS 09 Mysłowice
LKS Łąka 2 : 5 Pogoń Imielin

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
Sokół Wola 2 : 1 AKS Mikołów
MKS 09 Mysłowice 3 : 3 Ogrodnik Cielmice
Pogoń Imielin 1 : 1 Urania Ruda Śląska
Krupiński Suszec 10 : 1 Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice 6 : 0 LKS Łąka
Pogoń Ruda Śląska 2 : 0 Piast Bieruń
Wawel Wirek 1 : 2 Iskra Pszczyna

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Urania Ruda Śląska 0 : 2 Podlesianka Katowice
Iskra Pszczyna 1 : 2 Sparta Katowice
Ogrodnik Cielmice 4 : 0 Wawel Wirek
AKS Mikołów 3 : 0 Krupiński Suszec
LKS Łąka 4 : 3 MKS 09 Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska 2 : 3 Pogoń Ruda Śląska
Piast Bieruń 1 : 2 Pogoń Imielin

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
Pogoń Ruda Śląska 0 : 2 AKS Mikołów
Sparta Katowice 1 : 2 Ogrodnik Cielmice
MKS 09 Mysłowice 1 : 4 Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek 3 : 0 LKS Łąka
Grunwald Ruda Śląska 1 : 5 Piast Bieruń
Podlesianka Katowice 4 : 3 Pogoń Imielin
Sokół Wola 2 : 5 Iskra Pszczyna

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
Piast Bieruń 2 : 5 Podlesianka Katowice
LKS Łąka 2 : 3 Sparta Katowice
Ogrodnik Cielmice 3 : 0 Sokół Wola
Urania Ruda Śląska 2 : 1 Wawel Wirek
AKS Mikołów 11 : 0 Grunwald Ruda Śląska
Iskra Pszczyna 5 : 0 Krupiński Suszec
Pogoń Imielin 2 : 1 MKS 09 Mysłowice

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
MKS 09 Mysłowice 0 : 2 Podlesianka Katowice
Krupiński Suszec 2 : 2 Ogrodnik Cielmice
Sparta Katowice 3 : 0 Urania Ruda Śląska
Sokół Wola 0 : 2 LKS Łąka
AKS Mikołów 4 : 1 Piast Bieruń
Wawel Wirek 0 : 2 Pogoń Imielin
Pogoń Ruda Śląska 1 : 8 Iskra Pszczyna

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
Pogoń Imielin 1 : 0 Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska 3 : 1 Sokół Wola
Podlesianka Katowice 6 : 1 Wawel Wirek
Iskra Pszczyna 4 : 0 Grunwald Ruda Śląska
LKS Łąka 5 : 2 Krupiński Suszec
Piast Bieruń 1 : 3 MKS 09 Mysłowice
Ogrodnik Cielmice 2 : 0 Pogoń Ruda Śląska

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 26

KS Slavia Ruda Ślaska  3 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  5 : MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Grodziec Będzin  1 : BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice  3 : LKS Zieloni Żarki
LKS Przemsza Siewierz  2 : KS Górnik Piaski
MKS Myszków  3 : KP Warta Zawiercie
GKS Szombierki Bytom  1 : BS Polonia Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-05-23
czwartek, 17:00

Unia Kosztowy : SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
2019-05-24
piątek

Sebastian Morawski
2019-05-24
piątek

Patryk Snarski
2019-05-25
sobota

Kamil Kępa
2019-05-25
sobota, 13:00

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-05-25
sobota, 14:30

APN Siemianowice Śląskie : Unia Kosztowy
2019-05-25
sobota, 17:00

BS Polonia Bytom : Unia Kosztowy
2019-05-26
niedziela, 11:00

AKS Wyzwolenie Chorzów : Unia Kosztowy
2019-05-27
poniedziałek

Bartosz Guzik
2019-05-28
wtorek

Dominik Czajkowski
2019-05-28
wtorek, 17:00

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-05-29
środa, 18:00

Unia Kosztowy : KS Górnik Piaski
2019-05-29
środa, 18:00

GKS GIEKSA II KATOWICE SA : Unia Kosztowy
2019-05-30
czwartek, 16:00

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-06-01
sobota

Adam Błotko
2019-06-01
sobota, 11:00

Unia Kosztowy : Zagłębie 2 Sosnowiec
2019-06-01
sobota, 13:00

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-06-01
sobota, 17:00

LKS Polonia Poraj : Unia Kosztowy
2019-06-02
niedziela

Filip Ochmański
2019-06-02
niedziela, 09:30

Unia Kosztowy : UKS Ruch 2 Chorzów
2019-06-04
wtorek

Franciszek Ćwienk
2019-06-04
wtorek, 16:00

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-06-05
środa, 18:00

Unia Kosztowy : MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
2019-06-06
czwartek

Mateusz Domagała
2019-06-06
czwartek, 18:00

GKS Grunwald Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-06-08
sobota

Szymon Bożek
2019-06-08
sobota, 13:00

LKS ORZEŁ MOKRE : Unia Kosztowy
2019-06-08
sobota, 17:00

Unia Kosztowy : KP Warta Zawiercie
2019-06-09
niedziela, 00:00

Unia Kosztowy : VACAT
2019-06-09
niedziela, 11:00

Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-06-10
poniedziałek

Bartosz Gurzkowski
2019-06-12
środa

Patryk Wyłupek
2019-06-13
czwartek

Wojciech Kolbusz
2019-06-15
sobota, 11:00

Unia Kosztowy : GKS Gieksa 2 Katowice
2019-06-15
sobota, 13:00

Unia Kosztowy : KS ROZWÓJ II KATOWICE
2019-06-16
niedziela, 09:30

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-06-18
wtorek

Paweł Pukocz
2019-06-19
środa, 16:30

RUCH CHORZÓW S.A. : Unia Kosztowy
2019-06-20
czwartek

Tomasz Kotowicz
2019-06-22
sobota

Piotr Jóźwik

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 182

Liczba odwiedzin łącznie: 287958

Statystyki Szczegółowe