Terminarz

Drużyna: Rocznik 2005

Sezon: Jesień 2019

Liga: 3 liga wojewódzka

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec 3 : 3 MKS Rosomak Siemianowiczanka
Orbita Bukowno 2 : 3 Zagłębie 2 Sosnowiec
SMS Ruda Śląska 1 : 4 GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice 0 : 2 Stadion Śląski
Zagłębie 2 Sosnowiec 5 : 0 SMS Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec 2 : 0 Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
SMS Ruda Śląska 2 : 0 Czarni Sosnowiec
Orbita Bukowno 1 : 0 MKS Rosomak Siemianowiczanka
Stadion Śląski 7 : 1 Zagłębie 2 Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka 1 : 5 GKS Gieksa 2 Katowice
Czarni Sosnowiec 0 : 4 Stadion Śląski
Orbita Bukowno 1 : 2 SMS Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice 3 : 0 Zagłębie 2 Sosnowiec
SMS Ruda Śląska 4 : 0 MKS Rosomak Siemianowiczanka
Stadion Śląski 2 : 1 Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka 0 : 0 Zagłębie 2 Sosnowiec
Czarni Sosnowiec 0 : 1 GKS Gieksa 2 Katowice
SMS Ruda Śląska 2 : 3 Stadion Śląski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice 2 : 2 Orbita Bukowno
Zagłębie 2 Sosnowiec 3 : 1 Czarni Sosnowiec
Stadion Śląski 16 : 0 MKS Rosomak Siemianowiczanka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka 3 : 3 Czarni Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice 2 : 3 SMS Ruda Śląska
Zagłębie 2 Sosnowiec 3 : 1 Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Stadion Śląski 8 : 0 GKS Gieksa 2 Katowice
SMS Ruda Śląska 2 : 1 Zagłębie 2 Sosnowiec
Orbita Bukowno 2 : 1 Czarni Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka 1 : 2 Orbita Bukowno
Zagłębie 2 Sosnowiec 0 : 4 Stadion Śląski
Czarni Sosnowiec 1 : 2 SMS Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Stadion Śląski 5 : 0 Czarni Sosnowiec
SMS Ruda Śląska 1 : 1 Orbita Bukowno
GKS Gieksa 2 Katowice 2 : 1 MKS Rosomak Siemianowiczanka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka 1 : 1 SMS Ruda Śląska
Zagłębie 2 Sosnowiec 2 : 2 GKS Gieksa 2 Katowice
Orbita Bukowno 1 : 4 Stadion Śląski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Zagłębie 2 Sosnowiec 8 : 0 MKS Rosomak Siemianowiczanka
Stadion Śląski 3 : 1 SMS Ruda Śląska
GKS Gieksa 2 Katowice 3 : 2 Czarni Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka 0 : 5 Stadion Śląski
Czarni Sosnowiec 1 : 4 Zagłębie 2 Sosnowiec
Orbita Bukowno 2 : 0 GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-03-30
poniedziałek

Kuba Toporowski
2020-03-31
wtorek

Paweł Jarczok
2020-03-31
wtorek

Olivier Anglart
2020-03-31
wtorek

Jakub Radecki
2020-04-01
środa

Dawid Żyła
2020-04-01
środa

Adam Kubica
2020-04-01
środa

Paweł Palka
2020-04-02
czwartek

Tymoteusz Dymanus
2020-04-02
czwartek

Jakub Ochmański
2020-04-03
piątek

Igor Gorączko
2020-04-04
sobota

Paweł Kasperczyk
2020-04-04
sobota

Adrian Woźnica
2020-04-04
sobota, 12:00

L

UKS Sprint Katowice : Unia Kosztowy
2020-04-04
sobota, 12:30

L

LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : Unia Kosztowy
2020-04-05
niedziela

Wiktor Danielewski
2020-04-05
niedziela

Paweł Gojny
2020-04-05
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa 2 Katowice
2020-04-08
środa

Filip Porydzaj
2020-04-09
czwartek

Eryk Wróbel
2020-04-09
czwartek, 16:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 792

Liczba odwiedzin łącznie: 768475

Statystyki Szczegółowe