Terminarz

Drużyna: Rocznik 2005

Sezon: Jesień 2019

Liga: 3 liga wojewódzka

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec 3 : 3 MKS Rosomak Siemianowiczanka
Orbita Bukowno 2 : 3 Zagłębie 2 Sosnowiec
SMS Ruda Śląska 1 : 4 GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice 0 : 2 Stadion Śląski
Zagłębie 2 Sosnowiec 5 : 0 SMS Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec 2 : 0 Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
SMS Ruda Śląska 2 : 0 Czarni Sosnowiec
Orbita Bukowno 1 : 0 MKS Rosomak Siemianowiczanka
Stadion Śląski 7 : 1 Zagłębie 2 Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka 1 : 5 GKS Gieksa 2 Katowice
Czarni Sosnowiec 0 : 4 Stadion Śląski
Orbita Bukowno 1 : 2 SMS Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice : Zagłębie 2 Sosnowiec
SMS Ruda Śląska : MKS Rosomak Siemianowiczanka
Stadion Śląski : Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka : Zagłębie 2 Sosnowiec
Czarni Sosnowiec : GKS Gieksa 2 Katowice
SMS Ruda Śląska : Stadion Śląski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice : Orbita Bukowno
Zagłębie 2 Sosnowiec : Czarni Sosnowiec
Stadion Śląski : MKS Rosomak Siemianowiczanka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka : Czarni Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice : SMS Ruda Śląska
Zagłębie 2 Sosnowiec : Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Orbita Bukowno : Czarni Sosnowiec
Stadion Śląski : GKS Gieksa 2 Katowice
SMS Ruda Śląska : Zagłębie 2 Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka : Orbita Bukowno
Zagłębie 2 Sosnowiec : Stadion Śląski
Czarni Sosnowiec : SMS Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice : MKS Rosomak Siemianowiczanka
Stadion Śląski : Czarni Sosnowiec
SMS Ruda Śląska : Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
MKS Rosomak Siemianowiczanka : SMS Ruda Śląska
Orbita Bukowno : Stadion Śląski
Zagłębie 2 Sosnowiec : GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Stadion Śląski : SMS Ruda Śląska
Zagłębie 2 Sosnowiec : MKS Rosomak Siemianowiczanka
GKS Gieksa 2 Katowice : Czarni Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec : Zagłębie 2 Sosnowiec
Orbita Bukowno : GKS Gieksa 2 Katowice
MKS Rosomak Siemianowiczanka : Stadion Śląski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-18
środa

Dawid Grzejszczak
2019-09-18
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 15:00

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-03
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 168

Liczba odwiedzin łącznie: 454650

Statystyki Szczegółowe