Terminarz

Drużyna: 2009 niebieska

Sezon: jesień 2019

Liga: Liga E2 "Orliki" grupa 2

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS Pogoń Imielin 3 : 5 MKS Mysłowice
KS Stadion Chorzów 7 : 4 UKS Szopienice
APN Siemianowice Śląskie 1 : 14 BKS Sparta Katowice
KS Rozwój Katowice 2 : 5 GKS Gieksa Katowice

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KS Stadion Chorzów 13 : 3 KS Lechia 06 Mysłowice
UKS Szopienice 3 : 11 BKS Sparta Katowice
MKS Mysłowice 6 : 7 APN Siemianowice Śląskie
GKS Gieksa Katowice 4 : 4 LKS Pogoń Imielin

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
APN Siemianowice Śląskie 3 : 8 GKS Gieksa Katowice
KS Lechia 06 Mysłowice 6 : 9 UKS Szopienice
KS Rozwój Katowice 13 : 1 KS Stadion Chorzów
BKS Sparta Katowice 11 : 4 MKS Mysłowice

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS Stadion Chorzów 4 : 3 LKS Pogoń Imielin
GKS Gieksa Katowice 11 : 4 BKS Sparta Katowice
UKS Szopienice 5 : 2 MKS Mysłowice
KS Lechia 06 Mysłowice 3 : 24 KS Rozwój Katowice

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
MKS Mysłowice 2 : 8 GKS Gieksa Katowice
KS Rozwój Katowice 16 : 2 UKS Szopienice
APN Siemianowice Śląskie 1 : 2 KS Stadion Chorzów
LKS Pogoń Imielin 14 : 1 KS Lechia 06 Mysłowice

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS Rozwój Katowice 8 : 2 LKS Pogoń Imielin
KS Stadion Chorzów 3 : 6 BKS Sparta Katowice
UKS Szopienice 4 : 9 GKS Gieksa Katowice
KS Lechia 06 Mysłowice 4 : 7 APN Siemianowice Śląskie

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
APN Siemianowice Śląskie 2 : 9 KS Rozwój Katowice
LKS Pogoń Imielin 3 : 3 UKS Szopienice
MKS Mysłowice 2 : 4 KS Stadion Chorzów
BKS Sparta Katowice 28 : 0 KS Lechia 06 Mysłowice

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KS Rozwój Katowice 11 : 7 BKS Sparta Katowice
KS Stadion Chorzów 3 : 6 GKS Gieksa Katowice
LKS Pogoń Imielin 4 : 4 APN Siemianowice Śląskie
KS Lechia 06 Mysłowice 4 : 7 MKS Mysłowice

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa Katowice 35 : 0 KS Lechia 06 Mysłowice
BKS Sparta Katowice 6 : 1 LKS Pogoń Imielin
APN Siemianowice Śląskie 10 : 0 UKS Szopienice
MKS Mysłowice 2 : 6 KS Rozwój Katowice

Składki

Moja Płatność

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Spotkania

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 16

KS Slavia Ruda Ślaska  0 : GKS Szombierki Bytom
KP Warta Zawiercie  3 : GKS Gwarek Ornontowice
LKS Polonia Poraj  3 : RKS Grodziec Będzin
KS Górnik Piaski  0 : MKS Śląsk Świętochłowice
BS Polonia Bytom  1 : BKS Sarmacja Będzin
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : LKS Zieloni Żarki
RKS Raków II Częstochowa  1 : LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-03-23
sobota, 15:30

Unia Kosztowy : KS Slavia Ruda Ślaska
2019-03-24
niedziela

Jacek Kozaczuk
2019-03-24
niedziela

Jacek Kozaczuk
2019-03-30
sobota

Kuba Toporowski
2019-03-30
sobota, 11:00

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-03-31
niedziela

Paweł Jarczok
2019-03-31
niedziela

Olivier Anglart
2019-03-31
niedziela

Jakub Radecki
2019-03-31
niedziela, 09:30

Unia Kosztowy : ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice
2019-03-31
niedziela, 13:00

Unia Kosztowy : BKS SPARTA KATOWICE
2019-04-01
poniedziałek

Dawid Żyła
2019-04-01
poniedziałek

Adam Kubica
2019-04-02
wtorek

Tymoteusz Dymanus
2019-04-02
wtorek

Jakub Ochmański
2019-04-03
środa

Igor Gorączko
2019-04-04
czwartek

Paweł Kasperczyk
2019-04-04
czwartek

Adrian Woźnica
2019-04-05
piątek

Wiktor Danielewski
2019-04-06
sobota, 13:00

KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : Unia Kosztowy
2019-04-06
sobota, 17:00

Unia Kosztowy : GKS Szombierki Bytom
2019-04-07
niedziela, 09:30

Unia Kosztowy : AKS Wyzwolenie Chorzów
2019-04-10
środa

Dawid Jamrozy
2019-04-11
czwartek

Mateusz Rozkwitalski
2019-04-13
sobota, 13:00

Unia Kosztowy : GKS KATOWICE
2019-04-14
niedziela, 00:00

UKS Ruch 2 Chorzów : Unia Kosztowy
2019-04-14
niedziela, 11:30

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2019-04-15
poniedziałek

Krystian Jawień
2019-04-17
środa

Jakub Sitko
2019-04-17
środa

Jakub Badacz
2019-04-20
sobota, 13:00

GKS Gwarek Ornontowice : Unia Kosztowy

Ostatnia galeria

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 582

Liczba odwiedzin łącznie: 220675

Statystyki Szczegółowe