Terminarz

Drużyna: Rocznik 2007

Sezon: 2020 wiosna

Liga: IV Liga Katowicka Młodzik D1

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Józefka II Chorzów : KS Lechia 06 Mysłowice
UKS Sprint Katowice : UKS Ruch Chorzów
BKS SPARTA KATOWICE : UKS Jedność Siemianowice Śl.
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
UKS Jedność Siemianowice Śl. : Józefka II Chorzów
UKS Szopienice : UKS Sprint Katowice
UKS Ruch Chorzów : BKS SPARTA KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
KS Lechia 06 Mysłowice : UKS Jedność Siemianowice Śl.
BKS SPARTA KATOWICE : UKS Szopienice
Józefka II Chorzów : UKS Ruch Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
UKS Sprint Katowice : BKS SPARTA KATOWICE
UKS Szopienice : Józefka II Chorzów
UKS Ruch Chorzów : KS Lechia 06 Mysłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
UKS Jedność Siemianowice Śl. : UKS Ruch Chorzów
KS Lechia 06 Mysłowice : UKS Szopienice
Józefka II Chorzów : UKS Sprint Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
UKS Szopienice : UKS Jedność Siemianowice Śl.
BKS SPARTA KATOWICE : Józefka II Chorzów
UKS Sprint Katowice : KS Lechia 06 Mysłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
UKS Ruch Chorzów : UKS Szopienice
KS Lechia 06 Mysłowice : BKS SPARTA KATOWICE
UKS Jedność Siemianowice Śl. : UKS Sprint Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
UKS Ruch Chorzów : UKS Sprint Katowice
UKS Jedność Siemianowice Śl. : BKS SPARTA KATOWICE
KS Lechia 06 Mysłowice : Józefka II Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Józefka II Chorzów : UKS Jedność Siemianowice Śl.
BKS SPARTA KATOWICE : UKS Ruch Chorzów
UKS Sprint Katowice : UKS Szopienice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
UKS Szopienice : BKS SPARTA KATOWICE
UKS Ruch Chorzów : Józefka II Chorzów
UKS Jedność Siemianowice Śl. : KS Lechia 06 Mysłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS Lechia 06 Mysłowice : UKS Ruch Chorzów
BKS SPARTA KATOWICE : UKS Sprint Katowice
Józefka II Chorzów : UKS Szopienice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
UKS Szopienice : KS Lechia 06 Mysłowice
UKS Ruch Chorzów : UKS Jedność Siemianowice Śl.
UKS Sprint Katowice : Józefka II Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Józefka II Chorzów : BKS SPARTA KATOWICE
UKS Jedność Siemianowice Śl. : UKS Szopienice
KS Lechia 06 Mysłowice : UKS Sprint Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
UKS Sprint Katowice : UKS Jedność Siemianowice Śl.
BKS SPARTA KATOWICE : KS Lechia 06 Mysłowice
UKS Szopienice : UKS Ruch Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota

Wojciech Piwowarczyk
2020-05-02
sobota

Mateusz Kudyba
2020-05-02
sobota, 12:00

L

Józefka II Chorzów : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota, 17:00

L

RKS Grodziec Będzin : Unia Kosztowy
2020-05-03
niedziela

Aleksander Należniak
2020-05-03
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2020-05-04
poniedziałek

Mateusz Kwiatek
2020-05-04
poniedziałek

Kacper Kopczyński
2020-05-05
wtorek

Marcin Rotko
2020-05-06
środa, 18:00

L

Unia Kosztowy : KS Slavia Ruda Ślaska
2020-05-08
piątek

Michał Śliwa
2020-05-08
piątek, 19:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2020-05-09
sobota

Oskar Cygan
2020-05-09
sobota

Maksymilian Puchalski
2020-05-09
sobota

Mateusz Opiela
2020-05-09
sobota

Damian Wszołek
2020-05-10
niedziela

Oktawian Kopacki

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1551

Liczba odwiedzin łącznie: 790474

Statystyki Szczegółowe