Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2020/2021

Liga: IV Liga grupa I

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
MLKS Znicz Kłobuck 1 : 0 BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 3 LKS Przemsza Siewierz
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 1 KP Warta Zawiercie
JSP Szczakowianka 1 : 1 AKS Mikołów
GKS Szombierki Bytom 2 : 1 KS Ruch Radzionków
RKS Grodziec Będzin 0 : 1 RKS Raków II Częstochowa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 3 : 0 RKS Grodziec Będzin
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 0 LKS Drama Zbrosławice
LKS Przemsza Siewierz 0 : 0 AKS Mikołów
MKS MYSZKÓW 0 : 0 MLKS Znicz Kłobuck
RKS Raków II Częstochowa 1 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
KS Polonia Łaziska Górne 4 : 2 GKS Szombierki Bytom
BKS Sarmacja Będzin 1 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
MLKS Znicz Kłobuck 4 : 1 KS Ruch Radzionków
GKS Szombierki Bytom 0 : 0 LKS Przemsza Siewierz
LKS Drama Zbrosławice 0 : 2 RKS Raków II Częstochowa
RKS Grodziec Będzin 1 : 1 BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 3 KP Warta Zawiercie
JSP Szczakowianka 2 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Śląsk Świętochłowice : MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0 AKS Mikołów
KS Ruch Radzionków 1 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
KP Warta Zawiercie 2 : 1 LKS Drama Zbrosławice
BKS Sarmacja Będzin 1 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
MKS MYSZKÓW 3 : 1 RKS Grodziec Będzin
RKS Raków II Częstochowa 1 : 0 JSP Szczakowianka
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
MLKS Znicz Kłobuck 1 : 0 GKS Szombierki Bytom
LKS Drama Zbrosławice 1 : 2 BKS Sarmacja Będzin
AKS Mikołów 0 : 1 RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 1 KS Polonia Łaziska Górne
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 0 MKS MYSZKÓW
RKS Grodziec Będzin 4 : 2 KS Ruch Radzionków
JSP Szczakowianka 0 : 5 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 2 : 0 AKS Mikołów
LKS Przemsza Siewierz 2 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
BKS Sarmacja Będzin 2 : 0 JSP Szczakowianka
KS Ruch Radzionków 3 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
MKS MYSZKÓW 6 : 3 LKS Drama Zbrosławice
GKS Szombierki Bytom 2 : 3 MKS Śląsk Świętochłowice
KS Polonia Łaziska Górne 3 : 0 RKS Grodziec Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 0 RKS Raków II Częstochowa
LKS Drama Zbrosławice 1 : 3 KS Ruch Radzionków
RKS Grodziec Będzin 0 : 2 GKS Szombierki Bytom
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 3 KS Polonia Łaziska Górne
JSP Szczakowianka 4 : 2 MKS MYSZKÓW
AKS Mikołów 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
MLKS Znicz Kłobuck 1 : 2 LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 3 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Ruch Radzionków 3 : 0 JSP Szczakowianka
MKS MYSZKÓW 0 : 2 AKS Mikołów
LKS Przemsza Siewierz 0 : 0 RKS Raków II Częstochowa
GKS Szombierki Bytom 0 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
MLKS Znicz Kłobuck 5 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
KS Polonia Łaziska Górne 3 : 2 LKS Drama Zbrosławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 BKS Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin 2 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
LKS Drama Zbrosławice 2 : 0 GKS Szombierki Bytom
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 0 LKS Przemsza Siewierz
JSP Szczakowianka 2 : 2 KS Polonia Łaziska Górne
AKS Mikołów 0 : 0 KS Ruch Radzionków
RKS Raków II Częstochowa 1 : 1 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
BKS Sarmacja Będzin 3 : 2 RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 1 RKS Grodziec Będzin
MLKS Znicz Kłobuck 0 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
MKS MYSZKÓW 0 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Przemsza Siewierz 0 : 4 KP Warta Zawiercie
GKS Szombierki Bytom 2 : 2 JSP Szczakowianka
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 3 AKS Mikołów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 0 KS Ruch Radzionków
KP Warta Zawiercie 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
LKS Drama Zbrosławice 1 : 4 MLKS Znicz Kłobuck
AKS Mikołów 1 : 0 GKS Szombierki Bytom
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Grodziec Będzin 1 : 3 LKS Przemsza Siewierz
RKS Raków II Częstochowa 1 : 0 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
MLKS Znicz Kłobuck 3 : 2 JSP Szczakowianka
RKS Grodziec Będzin 1 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
LKS Przemsza Siewierz 0 : 2 BKS Sarmacja Będzin
MKS MYSZKÓW 1 : 0 KP Warta Zawiercie
KS Ruch Radzionków 1 : 0 RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 2 LKS Drama Zbrosławice
KS Polonia Łaziska Górne : KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 1 GKS Szombierki Bytom
JSP Szczakowianka 3 : 3 MKS Śląsk Świętochłowice
AKS Mikołów 3 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 2 LKS Przemsza Siewierz
RKS Raków II Częstochowa 5 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
BKS Sarmacja Będzin : MKS MYSZKÓW
LKS Drama Zbrosławice : RKS Grodziec Będzin
KP Warta Zawiercie : KS Ruch Radzionków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
RKS Grodziec Będzin 0 : 4 JSP Szczakowianka
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 4 KP Warta Zawiercie
GKS Szombierki Bytom 1 : 1 RKS Raków II Częstochowa
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 0 LKS Drama Zbrosławice
KS Ruch Radzionków : BKS Sarmacja Będzin
MKS Śląsk Świętochłowice : AKS Mikołów
LKS Przemsza Siewierz : MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza : MLKS Znicz Kłobuck
KP Warta Zawiercie : GKS Szombierki Bytom
BKS Sarmacja Będzin : KS Polonia Łaziska Górne
LKS Drama Zbrosławice : LKS Przemsza Siewierz
AKS Mikołów : RKS Grodziec Będzin
JSP Szczakowianka : GKS Gwarek Ornontowice
MKS MYSZKÓW : KS Ruch Radzionków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LKS Drama Zbrosławice : JSP Szczakowianka
MKS Śląsk Świętochłowice : KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice : AKS Mikołów
MLKS Znicz Kłobuck : RKS Raków II Częstochowa
LKS Przemsza Siewierz : KS Ruch Radzionków
KS Polonia Łaziska Górne : MKS MYSZKÓW
GKS Szombierki Bytom : BKS Sarmacja Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza : RKS Grodziec Będzin
KP Warta Zawiercie : MLKS Znicz Kłobuck
MKS MYSZKÓW : GKS Szombierki Bytom
KS Ruch Radzionków : KS Polonia Łaziska Górne
JSP Szczakowianka : LKS Przemsza Siewierz
AKS Mikołów : LKS Drama Zbrosławice
RKS Raków II Częstochowa : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  96 250 zł

Promocja Miasta: 50 000 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 14

RKS Grodziec Będzin  0 : JSP Szczakowianka
GKS Gwarek Ornontowice  2 : LKS Drama Zbrosławice
KS Polonia Łaziska Górne  1 : KP Warta Zawiercie
GKS Szombierki Bytom  1 : RKS Raków II Częstochowa
KS Ruch Radzionków   :   BKS Sarmacja Będzin
MKS Śląsk Świętochłowice   :   AKS Mikołów
LKS Przemsza Siewierz   :   MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Ostatnia galeria

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 404

Liczba odwiedzin łącznie: 1100059

Statystyki Szczegółowe