Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2020/2021

Liga: IV Liga grupa I

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
MLKS Znicz Kłobuck 1 : 0 BKS Sarmacja Będzin
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 3 LKS Przemsza Siewierz
RKS Grodziec Będzin 0 : 1 RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 1 KP Warta Zawiercie
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Szombierki Bytom 2 : 1 KS Ruch Radzionków
JSP Szczakowianka 1 : 1 AKS Mikołów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 3 : 0 RKS Grodziec Będzin
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 0 LKS Drama Zbrosławice
MKS MYSZKÓW 0 : 0 MLKS Znicz Kłobuck
LKS Przemsza Siewierz 0 : 0 AKS Mikołów
RKS Raków II Częstochowa 1 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
KS Polonia Łaziska Górne 4 : 2 GKS Szombierki Bytom
BKS Sarmacja Będzin 1 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
MLKS Znicz Kłobuck 4 : 1 KS Ruch Radzionków
GKS Szombierki Bytom 0 : 0 LKS Przemsza Siewierz
LKS Drama Zbrosławice 0 : 2 RKS Raków II Częstochowa
RKS Grodziec Będzin 1 : 1 BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 3 KP Warta Zawiercie
JSP Szczakowianka 2 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 1 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0 AKS Mikołów
KS Ruch Radzionków 1 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
BKS Sarmacja Będzin 1 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
MKS MYSZKÓW 3 : 1 RKS Grodziec Będzin
KP Warta Zawiercie 2 : 1 LKS Drama Zbrosławice
RKS Raków II Częstochowa 1 : 0 JSP Szczakowianka
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
MLKS Znicz Kłobuck 1 : 0 GKS Szombierki Bytom
LKS Drama Zbrosławice 1 : 2 BKS Sarmacja Będzin
AKS Mikołów 0 : 1 RKS Raków II Częstochowa
JSP Szczakowianka 0 : 5 KP Warta Zawiercie
RKS Grodziec Będzin 4 : 2 KS Ruch Radzionków
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 0 MKS MYSZKÓW
MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 1 KS Polonia Łaziska Górne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 2 : 0 AKS Mikołów
LKS Przemsza Siewierz 2 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Ruch Radzionków 3 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
MKS MYSZKÓW 6 : 3 LKS Drama Zbrosławice
BKS Sarmacja Będzin 2 : 0 JSP Szczakowianka
GKS Szombierki Bytom 2 : 3 MKS Śląsk Świętochłowice
KS Polonia Łaziska Górne 3 : 0 RKS Grodziec Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 0 RKS Raków II Częstochowa
LKS Drama Zbrosławice 1 : 3 KS Ruch Radzionków
RKS Grodziec Będzin 0 : 2 GKS Szombierki Bytom
AKS Mikołów 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
JSP Szczakowianka 4 : 2 MKS MYSZKÓW
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 3 KS Polonia Łaziska Górne
MLKS Znicz Kłobuck 1 : 2 LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 3 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Szombierki Bytom 0 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
MLKS Znicz Kłobuck 5 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
LKS Przemsza Siewierz 0 : 0 RKS Raków II Częstochowa
MKS MYSZKÓW 0 : 2 AKS Mikołów
KS Ruch Radzionków 3 : 0 JSP Szczakowianka
KS Polonia Łaziska Górne 3 : 2 LKS Drama Zbrosławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 BKS Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin 2 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
LKS Drama Zbrosławice 2 : 0 GKS Szombierki Bytom
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 0 LKS Przemsza Siewierz
AKS Mikołów 0 : 0 KS Ruch Radzionków
JSP Szczakowianka 2 : 2 KS Polonia Łaziska Górne
RKS Raków II Częstochowa 1 : 1 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
BKS Sarmacja Będzin 3 : 2 RKS Raków II Częstochowa
MLKS Znicz Kłobuck 0 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 1 RKS Grodziec Będzin
LKS Przemsza Siewierz 0 : 4 KP Warta Zawiercie
MKS MYSZKÓW 0 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Szombierki Bytom 2 : 2 JSP Szczakowianka
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 3 AKS Mikołów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
KS Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 0 KS Ruch Radzionków
LKS Drama Zbrosławice 1 : 4 MLKS Znicz Kłobuck
RKS Grodziec Będzin 1 : 3 LKS Przemsza Siewierz
AKS Mikołów 1 : 0 GKS Szombierki Bytom
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Raków II Częstochowa 1 : 0 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
RKS Grodziec Będzin 1 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
MLKS Znicz Kłobuck 3 : 2 JSP Szczakowianka
LKS Przemsza Siewierz 0 : 2 BKS Sarmacja Będzin
KS Ruch Radzionków 1 : 0 RKS Raków II Częstochowa
MKS MYSZKÓW 1 : 0 KP Warta Zawiercie
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 2 LKS Drama Zbrosławice
KS Polonia Łaziska Górne 0 : 5 KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 1 GKS Szombierki Bytom
JSP Szczakowianka 3 : 3 MKS Śląsk Świętochłowice
AKS Mikołów 3 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 2 LKS Przemsza Siewierz
RKS Raków II Częstochowa 5 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
BKS Sarmacja Będzin 6 : 2 MKS MYSZKÓW
LKS Drama Zbrosławice 2 : 2 RKS Grodziec Będzin
KP Warta Zawiercie 2 : 2 KS Ruch Radzionków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
RKS Grodziec Będzin 0 : 4 JSP Szczakowianka
GKS Szombierki Bytom 1 : 1 RKS Raków II Częstochowa
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 4 KP Warta Zawiercie
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 0 LKS Drama Zbrosławice
KS Ruch Radzionków 2 : 0 BKS Sarmacja Będzin
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 0 AKS Mikołów
LKS Przemsza Siewierz 0 : 2 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 4 : 0 GKS Szombierki Bytom
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 KS Polonia Łaziska Górne
LKS Drama Zbrosławice 0 : 0 LKS Przemsza Siewierz
JSP Szczakowianka 1 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów 6 : 0 RKS Grodziec Będzin
MKS MYSZKÓW 0 : 2 KS Ruch Radzionków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LKS Drama Zbrosławice 5 : 1 JSP Szczakowianka
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Przemsza Siewierz 1 : 0 KS Ruch Radzionków
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 1 AKS Mikołów
GKS Szombierki Bytom 2 : 1 BKS Sarmacja Będzin
MLKS Znicz Kłobuck 1 : 3 RKS Raków II Częstochowa
KS Polonia Łaziska Górne 0 : 0 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 4 : 1 RKS Grodziec Będzin
JSP Szczakowianka 3 : 1 LKS Przemsza Siewierz
MKS MYSZKÓW 2 : 3 GKS Szombierki Bytom
AKS Mikołów 0 : 0 LKS Drama Zbrosławice
RKS Raków II Częstochowa 3 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
KP Warta Zawiercie 1 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
KS Ruch Radzionków 4 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 3 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
KS Ruch Radzionków 0 : 0 GKS Szombierki Bytom
BKS Sarmacja Będzin 0 : 1 MLKS Znicz Kłobuck
AKS Mikołów 1 : 2 JSP Szczakowianka
LKS Przemsza Siewierz 1 : 4 KS Polonia Łaziska Górne
RKS Raków II Częstochowa 3 : 0 RKS Grodziec Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
GKS Szombierki Bytom 1 : 3 KS Polonia Łaziska Górne
AKS Mikołów 2 : 0 LKS Przemsza Siewierz
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 0 BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice 0 : 1 RKS Raków II Częstochowa
RKS Grodziec Będzin 1 : 9 KP Warta Zawiercie
MLKS Znicz Kłobuck 2 : 1 MKS MYSZKÓW
LKS Drama Zbrosławice : KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 0 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
KS Unia Dąbrowa Górnicza 4 : 3 JSP Szczakowianka
LKS Przemsza Siewierz 1 : 1 GKS Szombierki Bytom
BKS Sarmacja Będzin 3 : 1 RKS Grodziec Będzin
MKS MYSZKÓW 1 : 4 MKS Śląsk Świętochłowice
KS Ruch Radzionków 1 : 0 MLKS Znicz Kłobuck
RKS Raków II Częstochowa 2 : 1 LKS Drama Zbrosławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
AKS Mikołów 3 : 2 KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Drama Zbrosławice 2 : 0 KP Warta Zawiercie
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 1 BKS Sarmacja Będzin
JSP Szczakowianka 0 : 2 RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 0 KS Ruch Radzionków
RKS Grodziec Będzin 0 : 3 MKS MYSZKÓW
MLKS Znicz Kłobuck 4 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
GKS Szombierki Bytom 0 : 2 MLKS Znicz Kłobuck
KP Warta Zawiercie 0 : 2 JSP Szczakowianka
MKS MYSZKÓW 3 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
KS Ruch Radzionków 3 : 0 RKS Grodziec Będzin
KS Polonia Łaziska Górne 3 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
BKS Sarmacja Będzin 1 : 0 LKS Drama Zbrosławice
RKS Raków II Częstochowa 3 : 0 AKS Mikołów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza : LKS Przemsza Siewierz
AKS Mikołów : KP Warta Zawiercie
MKS Śląsk Świętochłowice : GKS Szombierki Bytom
JSP Szczakowianka : BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice : KS Ruch Radzionków
RKS Grodziec Będzin : KS Polonia Łaziska Górne
LKS Drama Zbrosławice : MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
KS Polonia Łaziska Górne : GKS Gwarek Ornontowice
GKS Szombierki Bytom : RKS Grodziec Będzin
LKS Przemsza Siewierz : MLKS Znicz Kłobuck
KS Ruch Radzionków : LKS Drama Zbrosławice
BKS Sarmacja Będzin : AKS Mikołów
MKS MYSZKÓW : JSP Szczakowianka
RKS Raków II Częstochowa : KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa : LKS Przemsza Siewierz
KS Unia Dąbrowa Górnicza : KP Warta Zawiercie
LKS Drama Zbrosławice : KS Polonia Łaziska Górne
GKS Gwarek Ornontowice : GKS Szombierki Bytom
JSP Szczakowianka : KS Ruch Radzionków
MKS Śląsk Świętochłowice : MLKS Znicz Kłobuck
AKS Mikołów : MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
MLKS Znicz Kłobuck : RKS Grodziec Będzin
LKS Przemsza Siewierz : MKS Śląsk Świętochłowice
KP Warta Zawiercie : RKS Raków II Częstochowa
BKS Sarmacja Będzin : KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Szombierki Bytom : LKS Drama Zbrosławice
KS Ruch Radzionków : AKS Mikołów
KS Polonia Łaziska Górne : JSP Szczakowianka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie : LKS Przemsza Siewierz
KS Unia Dąbrowa Górnicza : MKS MYSZKÓW
JSP Szczakowianka : GKS Szombierki Bytom
RKS Grodziec Będzin : MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Gwarek Ornontowice : MLKS Znicz Kłobuck
AKS Mikołów : KS Polonia Łaziska Górne
RKS Raków II Częstochowa : BKS Sarmacja Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
MKS Śląsk Świętochłowice : GKS Gwarek Ornontowice
LKS Przemsza Siewierz : RKS Grodziec Będzin
MKS MYSZKÓW : RKS Raków II Częstochowa
BKS Sarmacja Będzin : KP Warta Zawiercie
KS Ruch Radzionków : KS Unia Dąbrowa Górnicza
MLKS Znicz Kłobuck : LKS Drama Zbrosławice
GKS Szombierki Bytom : AKS Mikołów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie : MKS MYSZKÓW
KS Unia Dąbrowa Górnicza : KS Polonia Łaziska Górne
LKS Drama Zbrosławice : MKS Śląsk Świętochłowice
BKS Sarmacja Będzin : LKS Przemsza Siewierz
GKS Gwarek Ornontowice : RKS Grodziec Będzin
JSP Szczakowianka : MLKS Znicz Kłobuck
RKS Raków II Częstochowa : KS Ruch Radzionków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
LKS Przemsza Siewierz : GKS Gwarek Ornontowice
MKS MYSZKÓW : BKS Sarmacja Będzin
KS Polonia Łaziska Górne : RKS Raków II Częstochowa
KS Ruch Radzionków : KP Warta Zawiercie
GKS Szombierki Bytom : KS Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin : LKS Drama Zbrosławice
MLKS Znicz Kłobuck : AKS Mikołów
MKS Śląsk Świętochłowice : JSP Szczakowianka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 31

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie : KS Polonia Łaziska Górne
LKS Drama Zbrosławice : GKS Gwarek Ornontowice
MKS MYSZKÓW : LKS Przemsza Siewierz
JSP Szczakowianka : RKS Grodziec Będzin
AKS Mikołów : MKS Śląsk Świętochłowice
BKS Sarmacja Będzin : KS Ruch Radzionków
RKS Raków II Częstochowa : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 32

Gospodarze Wynik
KS Polonia Łaziska Górne : BKS Sarmacja Będzin
GKS Szombierki Bytom : KP Warta Zawiercie
MLKS Znicz Kłobuck : KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Przemsza Siewierz : LKS Drama Zbrosławice
RKS Grodziec Będzin : AKS Mikołów
GKS Gwarek Ornontowice : JSP Szczakowianka
KS Ruch Radzionków : MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 33

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza : MKS Śląsk Świętochłowice
KS Ruch Radzionków : LKS Przemsza Siewierz
BKS Sarmacja Będzin : GKS Szombierki Bytom
AKS Mikołów : GKS Gwarek Ornontowice
JSP Szczakowianka : LKS Drama Zbrosławice
MKS MYSZKÓW : KS Polonia Łaziska Górne
RKS Raków II Częstochowa : MLKS Znicz Kłobuck
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 34

Gospodarze Wynik
LKS Drama Zbrosławice : AKS Mikołów
MKS Śląsk Świętochłowice : RKS Raków II Częstochowa
MLKS Znicz Kłobuck : KP Warta Zawiercie
RKS Grodziec Będzin : KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Polonia Łaziska Górne : KS Ruch Radzionków
LKS Przemsza Siewierz : JSP Szczakowianka
GKS Szombierki Bytom : MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  110 000 zł

dotacja seniorzy: 110 000 zł

Złoty Certyfikat programu PZPN


Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 22

GKS Szombierki Bytom  0 : MLKS Znicz Kłobuck
KP Warta Zawiercie  0 : JSP Szczakowianka
KS Ruch Radzionków  3 : RKS Grodziec Będzin
BKS Sarmacja Będzin  1 : LKS Drama Zbrosławice
MKS MYSZKÓW  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KS Polonia Łaziska Górne  3 : MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Raków II Częstochowa  3 : AKS Mikołów
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Ostatnia galeria

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 507

Liczba odwiedzin łącznie: 1359605

Statystyki Szczegółowe