Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2021/2022

Liga: IV Liga Grupa1

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 3 : 2 TS SZOMBIERKI BYTOM
KS Unia Dąbrowa Górnicza 4 : 1 MKS MYSZKÓW
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 4 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
GKS UNIA RĘDZINY 0 : 2 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
JSP Szczakowianka 2 : 0 KS ROZWÓJ KATOWICE
Jedność 32 Przyszowice 0 : 1 LKS Przemsza Siewierz
KS Ruch Radzionków 2 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 1 : 1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 0 RKS Raków II Częstochowa
KS Polonia Łaziska Górne 3 : 0 GKS UNIA RĘDZINY
MKS MYSZKÓW 0 : 1 KS Ruch Radzionków
Jedność 32 Przyszowice 1 : 5 KP Warta Zawiercie
LKS Przemsza Siewierz 1 : 0 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 1 : 0 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
JSP Szczakowianka 2 : 0 Jedność 32 Przyszowice
GKS UNIA RĘDZINY 1 : 3 MKS MYSZKÓW
KP Warta Zawiercie 3 : 2 LKS Przemsza Siewierz
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
KS Ruch Radzionków 3 : 0 TS SZOMBIERKI BYTOM
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 2 : 1 JSP Szczakowianka
KS ROZWÓJ KATOWICE 2 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 1 GKS UNIA RĘDZINY
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 4 KS Ruch Radzionków
LKS Przemsza Siewierz 1 : 1 KS Polonia Łaziska Górne
Jedność 32 Przyszowice 0 : 5 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
MKS MYSZKÓW 0 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 7 : 0 Jedność 32 Przyszowice
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 5 : 3 KP Warta Zawiercie
GKS UNIA RĘDZINY 1 : 4 GKS Gwarek Ornontowice
KS Ruch Radzionków 2 : 1 KS ROZWÓJ KATOWICE
JSP Szczakowianka 1 : 3 LKS Przemsza Siewierz
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 3 TS SZOMBIERKI BYTOM
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 3 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 3 : 0 GKS UNIA RĘDZINY
JSP Szczakowianka 4 : 1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
KP Warta Zawiercie 0 : 4 RKS Raków II Częstochowa
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
LKS Przemsza Siewierz 0 : 5 MKS MYSZKÓW
Jedność 32 Przyszowice 0 : 4 KS Unia Dąbrowa Górnicza
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 2 KS Polonia Łaziska Górne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 4 KP Warta Zawiercie
RKS Raków II Częstochowa 5 : 2 JSP Szczakowianka
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 3 KS ROZWÓJ KATOWICE
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 1 : 0 LKS Przemsza Siewierz
MKS MYSZKÓW 2 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
KS Ruch Radzionków 6 : 1 Jedność 32 Przyszowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 1 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
LKS Przemsza Siewierz 1 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
KP Warta Zawiercie 0 : 1 KS Ruch Radzionków
Jedność 32 Przyszowice 1 : 3 GKS UNIA RĘDZINY
JSP Szczakowianka 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice 0 : 2 MKS MYSZKÓW
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2 : 10 RKS Raków II Częstochowa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 3 : 0 LKS Przemsza Siewierz
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 4 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
GKS UNIA RĘDZINY 6 : 1 KP Warta Zawiercie
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 2 Jedność 32 Przyszowice
MKS MYSZKÓW 1 : 0 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS Ruch Radzionków 1 : 1 JSP Szczakowianka
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 5 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS ROZWÓJ KATOWICE 4 : 0 TS SZOMBIERKI BYTOM
LKS Przemsza Siewierz 2 : 4 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 1 : 0 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
Jedność 32 Przyszowice 0 : 5 KS Polonia Łaziska Górne
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 1 : 2 KS Ruch Radzionków
JSP Szczakowianka 5 : 0 GKS UNIA RĘDZINY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1 LKS Przemsza Siewierz
MKS MYSZKÓW 5 : 1 Jedność 32 Przyszowice
GKS Gwarek Ornontowice 0 : 1 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 3 KP Warta Zawiercie
KS Ruch Radzionków 1 : 2 RKS Raków II Częstochowa
GKS UNIA RĘDZINY 2 : 5 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 6 JSP Szczakowianka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 3 : 1 GKS UNIA RĘDZINY
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 KS Ruch Radzionków
KP Warta Zawiercie 0 : 4 MKS MYSZKÓW
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 4 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
LKS Przemsza Siewierz 1 : 2 KS ROZWÓJ KATOWICE
Jedność 32 Przyszowice 2 : 3 TS SZOMBIERKI BYTOM
JSP Szczakowianka 2 : 3 KS Polonia Łaziska Górne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
GKS UNIA RĘDZINY 2 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 3 RKS Raków II Częstochowa
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 2 Jedność 32 Przyszowice
KS Ruch Radzionków 7 : 0 LKS Przemsza Siewierz
KS Polonia Łaziska Górne 2 : 3 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 1 KP Warta Zawiercie
MKS MYSZKÓW 4 : 1 JSP Szczakowianka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 6 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 4 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
Jedność 32 Przyszowice 1 : 3 KS ROZWÓJ KATOWICE
KP Warta Zawiercie 5 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
KS Ruch Radzionków 5 : 0 GKS UNIA RĘDZINY
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2 : 1 MKS MYSZKÓW
JSP Szczakowianka 4 : 0 TS SZOMBIERKI BYTOM
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
GKS UNIA RĘDZINY 0 : 2 LKS Przemsza Siewierz
TS SZOMBIERKI BYTOM 3 : 0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 2 JSP Szczakowianka
MKS MYSZKÓW 0 : 3 RKS Raków II Częstochowa
KS Polonia Łaziska Górne 2 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 3 KS Ruch Radzionków
KS ROZWÓJ KATOWICE 0 : 1 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 2 : 2 JSP Szczakowianka
LKS Przemsza Siewierz 1 : 1 Jedność 32 Przyszowice
KS Polonia Łaziska Górne 0 : 2 KS Ruch Radzionków
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 0 GKS UNIA RĘDZINY
MKS MYSZKÓW 2 : 2 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 4 RKS Raków II Częstochowa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 0 LKS Przemsza Siewierz
GKS UNIA RĘDZINY 4 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
RKS Raków II Częstochowa 2 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 3 : 0 Jedność 32 Przyszowice
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2 : 3 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS Ruch Radzionków 4 : 0 MKS MYSZKÓW
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 0 : 0 RKS Raków II Częstochowa
KS Polonia Łaziska Górne 0 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
MKS MYSZKÓW 3 : 0 GKS UNIA RĘDZINY
Jedność 32 Przyszowice 1 : 2 JSP Szczakowianka
GKS Gwarek Ornontowice 0 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
TS SZOMBIERKI BYTOM 0 : 2 KS Ruch Radzionków
LKS Przemsza Siewierz 1 : 1 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
KS Ruch Radzionków 1 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 7 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS Polonia Łaziska Górne 4 : 1 LKS Przemsza Siewierz
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2 : 2 Jedność 32 Przyszowice
JSP Szczakowianka 6 : 1 KP Warta Zawiercie
GKS UNIA RĘDZINY 0 : 0 TS SZOMBIERKI BYTOM
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 2 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 1 : 2 KS Ruch Radzionków
KP Warta Zawiercie 0 : 2 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 1 GKS UNIA RĘDZINY
TS SZOMBIERKI BYTOM 0 : 2 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
MKS MYSZKÓW 0 : 0 KS Polonia Łaziska Górne
LKS Przemsza Siewierz 2 : 3 JSP Szczakowianka
Jedność 32 Przyszowice 1 : 4 RKS Raków II Częstochowa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 3 : 3 KP Warta Zawiercie
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 3 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
GKS UNIA RĘDZINY 1 : 4 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS Polonia Łaziska Górne 0 : 3 TS SZOMBIERKI BYTOM
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0 : 3 JSP Szczakowianka
KS Unia Dąbrowa Górnicza 5 : 1 Jedność 32 Przyszowice
MKS MYSZKÓW 1 : 1 LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 9 : 0 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 4 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
TS SZOMBIERKI BYTOM 2 : 2 MKS MYSZKÓW
Jedność 32 Przyszowice 0 : 3 KS Ruch Radzionków
JSP Szczakowianka 0 : 6 RKS Raków II Częstochowa
LKS Przemsza Siewierz 1 : 2 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 4 : 0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
GKS UNIA RĘDZINY 3 : 4 Jedność 32 Przyszowice
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 2 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 JSP Szczakowianka
MKS MYSZKÓW 2 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KS Ruch Radzionków 3 : 2 KP Warta Zawiercie
TS SZOMBIERKI BYTOM 1 : 0 LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 2 : 0 MKS MYSZKÓW
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
LKS Przemsza Siewierz 0 : 3 RKS Raków II Częstochowa
JSP Szczakowianka 3 : 4 KS Ruch Radzionków
Jedność 32 Przyszowice 1 : 3 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2 : 4 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie 3 : 3 GKS UNIA RĘDZINY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 4 KP Warta Zawiercie
GKS UNIA RĘDZINY 1 : 4 JSP Szczakowianka
KS Polonia Łaziska Górne 4 : 0 Jedność 32 Przyszowice
TS SZOMBIERKI BYTOM 2 : 1 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 2 RKS Raków II Częstochowa
GKS Gwarek Ornontowice 5 : 1 LKS Przemsza Siewierz
KS Ruch Radzionków 0 : 2 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 5 : 2 GKS UNIA RĘDZINY
KP Warta Zawiercie 2 : 2 KS Polonia Łaziska Górne
KS ROZWÓJ KATOWICE 2 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
RKS Raków II Częstochowa 0 : 3 KS Ruch Radzionków
LKS Przemsza Siewierz 3 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
JSP Szczakowianka 1 : 0 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
Jedność 32 Przyszowice 3 : 4 MKS MYSZKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
KS Ruch Radzionków 0 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS UNIA RĘDZINY 0 : 2 RKS Raków II Częstochowa
KS Polonia Łaziska Górne 0 : 0 JSP Szczakowianka
MKS MYSZKÓW 3 : 2 KP Warta Zawiercie
KS ROZWÓJ KATOWICE 3 : 0 LKS Przemsza Siewierz
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 4 : 2 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
TS SZOMBIERKI BYTOM 7 : 0 Jedność 32 Przyszowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 5 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0 : 4 KS Polonia Łaziska Górne
KS Unia Dąbrowa Górnicza 4 : 3 GKS UNIA RĘDZINY
LKS Przemsza Siewierz 1 : 0 KS Ruch Radzionków
JSP Szczakowianka 4 : 0 MKS MYSZKÓW
Jedność 32 Przyszowice 0 : 3 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 5 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
TS SZOMBIERKI BYTOM 2 : 0 JSP Szczakowianka
GKS UNIA RĘDZINY 0 : 1 KS Ruch Radzionków
KS Polonia Łaziska Górne 1 : 3 RKS Raków II Częstochowa
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 0 KP Warta Zawiercie
Jedność 32 Przyszowice 1 : 10 KS ROZWÓJ KATOWICE
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MKS MYSZKÓW 2 : 1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE 5 : 1 KP Warta Zawiercie
RKS Raków II Częstochowa 2 : 0 MKS MYSZKÓW
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2 : 1 TS SZOMBIERKI BYTOM
KS Ruch Radzionków 4 : 3 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 1 KS Polonia Łaziska Górne
JSP Szczakowianka 1 : 4 GKS Gwarek Ornontowice
LKS Przemsza Siewierz 3 : 2 GKS UNIA RĘDZINY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  83 570 zł

dotacja seniorzy:  120 000 zł

Złoty Certyfikat programu PZPN


Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 30

KS ROZWÓJ KATOWICE  5 : KP Warta Zawiercie
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS MYSZKÓW
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE  2 : TS SZOMBIERKI BYTOM
KS Ruch Radzionków  4 : MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS UNIA RĘDZINY
JSP Szczakowianka  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KS Unia Dąbrowa Górnicza  0 : KS Polonia Łaziska Górne
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 376

Liczba odwiedzin łącznie: 2186723

Statystyki Szczegółowe