Terminarz

Drużyna: Rocznik 2007

Sezon: 2018 jesień

Liga: V LIGA KATOWICKA D2

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 1 : 1 GKS KATOWICE
UKS Szopienice 3 : 0 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA
RUCH CHORZÓW S.A. 8 : 0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
GKS KATOWICE 0 : 9 RUCH CHORZÓW S.A.
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 7 : 1 UKS Szopienice
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 7 : 1 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 1 : 9 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1 : 1 GKS KATOWICE

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 3 : 0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
UKS Szopienice 9 : 0 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1 : 4 RUCH CHORZÓW S.A.

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 6 : 0 UKS Szopienice
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0 : 9 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
GKS KATOWICE 1 : 3 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 2 : 5 RUCH CHORZÓW S.A.
UKS Szopienice 4 : 0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 11 : 0 GKS KATOWICE

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0 : 2 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
GKS KATOWICE 3 : 0 UKS Szopienice
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 4 : 1 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 UKS Szopienice
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1 : 4 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS KATOWICE 6 : 1 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 2 : 1 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA
RUCH CHORZÓW S.A. 5 : 0 GKS KATOWICE
UKS Szopienice 3 : 0 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 15 : 0 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 1 : 2 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS KATOWICE 1 : 1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 2 : 4 UKS Szopienice
RUCH CHORZÓW S.A. 5 : 0 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1 : 2 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
UKS Szopienice 1 : 6 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 GKS KATOWICE
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 8 : 0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1 : 1 UKS Szopienice
GKS KATOWICE 3 : 4 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
RUCH CHORZÓW S.A. 9 : 2 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
UKS Szopienice 2 : 3 GKS KATOWICE
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 4 : 0 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 2 : 1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota

Wojciech Piwowarczyk
2020-05-02
sobota

Mateusz Kudyba
2020-05-02
sobota, 12:00

L

Józefka II Chorzów : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota, 17:00

L

RKS Grodziec Będzin : Unia Kosztowy
2020-05-03
niedziela

Aleksander Należniak
2020-05-03
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2020-05-04
poniedziałek

Mateusz Kwiatek
2020-05-04
poniedziałek

Kacper Kopczyński
2020-05-05
wtorek

Marcin Rotko
2020-05-06
środa, 18:00

L

Unia Kosztowy : KS Slavia Ruda Ślaska
2020-05-08
piątek

Michał Śliwa
2020-05-08
piątek, 19:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2020-05-09
sobota

Oskar Cygan
2020-05-09
sobota

Maksymilian Puchalski
2020-05-09
sobota

Mateusz Opiela
2020-05-09
sobota

Damian Wszołek
2020-05-10
niedziela

Oktawian Kopacki

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1460

Liczba odwiedzin łącznie: 790383

Statystyki Szczegółowe