Terminarz

Drużyna: Rocznik 2007

Sezon: 2018 jesień

Liga: V LIGA KATOWICKA D2

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 1 : 1 GKS KATOWICE
UKS Szopienice 3 : 0 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA
RUCH CHORZÓW S.A. 8 : 0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
GKS KATOWICE 0 : 9 RUCH CHORZÓW S.A.
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 7 : 1 UKS Szopienice
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 7 : 1 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 1 : 9 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1 : 1 GKS KATOWICE

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 3 : 0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
UKS Szopienice 9 : 0 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1 : 4 RUCH CHORZÓW S.A.

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 6 : 0 UKS Szopienice
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0 : 9 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
GKS KATOWICE 1 : 3 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 2 : 5 RUCH CHORZÓW S.A.
UKS Szopienice 4 : 0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 11 : 0 GKS KATOWICE

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0 : 2 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
GKS KATOWICE 3 : 0 UKS Szopienice
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 4 : 1 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 UKS Szopienice
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1 : 4 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS KATOWICE 6 : 1 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 2 : 1 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA
RUCH CHORZÓW S.A. 5 : 0 GKS KATOWICE
UKS Szopienice 3 : 0 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 15 : 0 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 1 : 2 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS KATOWICE 1 : 1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 2 : 4 UKS Szopienice
RUCH CHORZÓW S.A. 5 : 0 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1 : 2 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
UKS Szopienice 1 : 6 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 GKS KATOWICE
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 8 : 0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1 : 1 UKS Szopienice
GKS KATOWICE 3 : 4 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
RUCH CHORZÓW S.A. 9 : 2 GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
UKS Szopienice 2 : 3 GKS KATOWICE
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 4 : 0 GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA 2 : 1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-18
środa

Dawid Grzejszczak
2019-09-18
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 15:00

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-03
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 168

Liczba odwiedzin łącznie: 454650

Statystyki Szczegółowe