Terminarz

Drużyna: Rocznik 2009

Sezon: Jesień 2019

VI liga E1 rocznik 2009

Herb klubu Unia Kosztowy Herb klubu UKS Szopienice
7 : 6

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-09-12 16:00
Gospodarze:
Unia Kosztowy
Goście:
UKS Szopienice
Wynik gospodarze:
7
Wynik goście:
6

Zapis meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
1' UKS Szopienice
2' Unia Kosztowy Robert Pniok
3' Unia Kosztowy Filip Młyńczak Robert Pniok
11' Unia Kosztowy Oskar Kubiczek Bartłomiej Rusek
13' Unia Kosztowy Hercel Gabriel
17' Unia Kosztowy Hercel Gabriel Kwiatkowski Filip
31' Unia Kosztowy Filip Kwiatkowski Filip Młyńczak
33' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
40' UKS Szopienice
47' UKS Szopienice
50' UKS Szopienice
53' UKS Szopienice
55' UKS Szopienice

Ławka rezerwowych:

Tymoteusz Dymanus, Filip Kwiatkowski, Bartosz Guzik

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota

Wojciech Piwowarczyk
2020-05-02
sobota

Mateusz Kudyba
2020-05-02
sobota, 12:00

L

Józefka II Chorzów : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota, 17:00

L

RKS Grodziec Będzin : Unia Kosztowy
2020-05-03
niedziela

Aleksander Należniak
2020-05-03
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2020-05-04
poniedziałek

Mateusz Kwiatek
2020-05-04
poniedziałek

Kacper Kopczyński
2020-05-05
wtorek

Marcin Rotko
2020-05-06
środa, 18:00

L

Unia Kosztowy : KS Slavia Ruda Ślaska
2020-05-08
piątek

Michał Śliwa
2020-05-08
piątek, 19:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2020-05-09
sobota

Oskar Cygan
2020-05-09
sobota

Maksymilian Puchalski
2020-05-09
sobota

Mateusz Opiela
2020-05-09
sobota

Damian Wszołek
2020-05-10
niedziela

Oktawian Kopacki

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1551

Liczba odwiedzin łącznie: 790474

Statystyki Szczegółowe