Terminarz

Drużyna: Rocznik 2009

Sezon: Jesień 2019

VI liga E1 rocznik 2009

Herb klubu Unia Kosztowy Herb klubu KS Slavia Ruda Śląska
16 : 1

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-09-16 16:30
Gospodarze:
Unia Kosztowy
Goście:
KS Slavia Ruda Śląska
Wynik gospodarze:
16
Wynik goście:
1

Zapis meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
1' Unia Kosztowy Robert Pniok
2' Unia Kosztowy Filip Młyńczak Maksymilian Puchalski
4' Unia Kosztowy
6' Unia Kosztowy
8' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
12' Unia Kosztowy
13' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
20' Unia Kosztowy Tymoteusz Dymanus
28' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
33' Unia Kosztowy Kszysztof Ceglarek
40' Unia Kosztowy Bartłomiej Rusek Filip Młyńczak
41' KS Slavia Ruda Śląska
44' Unia Kosztowy Robert Pniok Maksymilian Puchalski
45' Unia Kosztowy Filip Kwiatkowski
47' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
53' Unia Kosztowy Robert Pniok
60' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski Tymoteusz Dymanus

Ławka rezerwowych:

Oskar Kubiczek, Bartosz Guzik, Bartłomiej Rusek

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-18
środa

Dawid Grzejszczak
2019-09-18
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 15:00

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-03
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 291

Liczba odwiedzin łącznie: 454773

Statystyki Szczegółowe