Terminarz

Drużyna: Rocznik 2009

Sezon: Jesień 2019

VI liga E1 rocznik 2009

Herb klubu Unia Kosztowy Herb klubu KS Slavia Ruda Śląska
16 : 1

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-09-16 16:30
Gospodarze:
Unia Kosztowy
Goście:
KS Slavia Ruda Śląska
Wynik gospodarze:
16
Wynik goście:
1

Zapis meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
1' Unia Kosztowy Robert Pniok
2' Unia Kosztowy Filip Młyńczak Maksymilian Puchalski
4' Unia Kosztowy Hercel Gabriel Kwiatkowski Filip
6' Unia Kosztowy Hercel Gabriel
8' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
12' Unia Kosztowy Hercel Gabriel Puchalski Maksymilian
13' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
20' Unia Kosztowy Tymoteusz Dymanus
28' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
33' Unia Kosztowy Krzysztof Ceglarek
40' Unia Kosztowy Bartłomiej Rusek Filip Młyńczak
41' KS Slavia Ruda Śląska
44' Unia Kosztowy Robert Pniok Maksymilian Puchalski
45' Unia Kosztowy Filip Kwiatkowski
47' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski
53' Unia Kosztowy Robert Pniok
60' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski Tymoteusz Dymanus

Ławka rezerwowych:

Bartosz Guzik, Bartłomiej Rusek, Oskar Kubiczek

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota

Wojciech Piwowarczyk
2020-05-02
sobota

Mateusz Kudyba
2020-05-02
sobota, 12:00

L

Józefka II Chorzów : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota, 17:00

L

RKS Grodziec Będzin : Unia Kosztowy
2020-05-03
niedziela

Aleksander Należniak
2020-05-03
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2020-05-04
poniedziałek

Mateusz Kwiatek
2020-05-04
poniedziałek

Kacper Kopczyński
2020-05-05
wtorek

Marcin Rotko
2020-05-06
środa, 18:00

L

Unia Kosztowy : KS Slavia Ruda Ślaska
2020-05-08
piątek

Michał Śliwa
2020-05-08
piątek, 19:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2020-05-09
sobota

Oskar Cygan
2020-05-09
sobota

Maksymilian Puchalski
2020-05-09
sobota

Mateusz Opiela
2020-05-09
sobota

Damian Wszołek
2020-05-10
niedziela

Oktawian Kopacki

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1665

Liczba odwiedzin łącznie: 790588

Statystyki Szczegółowe