Terminarz

Drużyna: Juniorzy Młodsi B1

Sezon: wiosna 2019

4 LIGA B1 JUNIOR MŁODSZY

Herb klubu SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska Herb klubu Unia Kosztowy
0 : 3

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-05-16 15:30
Gospodarze:
SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
Goście:
Unia Kosztowy
Wynik gospodarze:
0
Wynik goście:
3

Zapis meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
19' Unia Kosztowy Mateusz Trzop Piotr Szmołda
29' Unia Kosztowy Mikołaj Rabczak
29' SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska PIOTR MAŁEK
54' Unia Kosztowy Piotr Szmołda
62' SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska RADOSŁAW WYPIOR
90' Unia Kosztowy Grzegorz Zając Piotr Szmołda

Skład:

Zawodnik Pozycja Czas Zmiennik
Franciszek Oberc bramkarz
Dominik Smaza obrońca
Grzegorz Zając obrońca
Jan Żuławiński pomocnik
Mikołaj Rabczak pomocnik
Konrad Majewski napastnik (80') Kacper Pamuła
Piotr Szmołda napastnik
Jacek Kozaczuk obrońca/pomocnik
Mateusz Rozkwitalski obrońca/pomocnik
Mateusz Trzop obrońca/pomocnik
Sebastian Krakowiak obrońca/pomocnik

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-04-03
piątek

Igor Gorączko
2020-04-04
sobota

Paweł Kasperczyk
2020-04-04
sobota

Adrian Woźnica
2020-04-04
sobota, 12:00

L

UKS Sprint Katowice : Unia Kosztowy
2020-04-04
sobota, 12:30

L

LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : Unia Kosztowy
2020-04-05
niedziela

Wiktor Danielewski
2020-04-05
niedziela

Paweł Gojny
2020-04-05
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa 2 Katowice
2020-04-08
środa

Filip Porydzaj
2020-04-09
czwartek

Eryk Wróbel
2020-04-09
czwartek, 16:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota

Wojciech Piwowarczyk
2020-05-02
sobota

Mateusz Kudyba
2020-05-02
sobota, 12:00

L

Józefka II Chorzów : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota, 17:00

L

RKS Grodziec Będzin : Unia Kosztowy
2020-05-03
niedziela

Aleksander Należniak
2020-05-04
poniedziałek

Mateusz Kwiatek
2020-05-04
poniedziałek

Kacper Kopczyński

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 586

Liczba odwiedzin łącznie: 776602

Statystyki Szczegółowe