2023-09-17 21:01  -  tds

7 kolejka III Ligi Wojewodzkiej D2 Młodzik

7 kolejka III Ligi Wojewodzkiej D2 Młodzik

Przeciwnikiem drużyny Unii Kosztowy była drużyna GKS Urania Ruda Śląska. Goście od początku spotkania dążyli do zdobycia gola, ale w dzisiejszym meczu bardzo dobrze był dysponowany nasz bramkarz i formacja obrony.Nieliczne akcje ofensywne Unii kończyły się na przedpolu bramki gości i nie zagrażały Uranii. Do przerwy wynik 0-0.

Wszystko zaczęło się w drugiej połowie meczu, "na dzień dobry" tracimy dwa gole tzw.zimny prysznic. Po tym Unia zaczyna grać o poziom wyżej.Stwarzamy sytuacje do zdobycia bramki i doganiamy jest 2-2 .W końcówce meczu Urania trafia z rzutu rożnego na 3- 2. Jedna z ostatnich akcji naszej drużyny i strzał z dystansu z narożnika pola karnego, piłka odbija się od słupka na wysokości "okienka" i wpada do bramki 3 -3 i radość. Sędzi kończy mecz = remis, gratulacje za grę do końca.