Terminarz

Drużyna: 2012

Sezon: Sezon 2023/24

Liga: Katowice: IV liga okręgowa D2 Młodzik

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
BKS SPARTA KATOWICE 0 : 5 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 7 : 2 AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG
UKS MK GÓRNIK KATOWICE 4 : 2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 1 : 5 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG 0 : 10 UKS MK GÓRNIK KATOWICE
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 6 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 KS ROZWÓJ KATOWICE
UKS MK GÓRNIK KATOWICE 3 : 0 BKS SPARTA KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 14 : 0 AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE : PKS JÓZEFKA CHORZÓW
BKS SPARTA KATOWICE : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : UKS MK GÓRNIK KATOWICE

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
UKS MK GÓRNIK KATOWICE : KS ROZWÓJ KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW : AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE : AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG
BKS SPARTA KATOWICE : PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS MK GÓRNIK KATOWICE : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW : KS ROZWÓJ KATOWICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG : BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE : BKS SPARTA KATOWICE
AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW : UKS MK GÓRNIK KATOWICE

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW : PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS MK GÓRNIK KATOWICE : AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
BKS SPARTA KATOWICE : UKS MK GÓRNIK KATOWICE
AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
PKS JÓZEFKA CHORZÓW : KS ROZWÓJ KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW : BKS SPARTA KATOWICE
UKS MK GÓRNIK KATOWICE : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE : UKS MK GÓRNIK KATOWICE
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG : PKS JÓZEFKA CHORZÓW

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG : KS ROZWÓJ KATOWICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW : BKS SPARTA KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW : UKS MK GÓRNIK KATOWICE

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
KS ROZWÓJ KATOWICE : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : PKS JÓZEFKA CHORZÓW
BKS SPARTA KATOWICE : AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG

LikeBox

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  0 zł

dotacja seniorzy:  0 zł

Złoty Certyfikat programu PZPN


Kalendarium

2024-04-18
czwartek, 17:30

L

LKS ORZEŁ MOKRE : Unia Kosztowy
2024-04-19
piątek

Olaf Gdawiec
2024-04-20
sobota

Dominik Kaletka
2024-04-20
sobota, 09:00

L

MKS SIEMIANOWICZANKA : Unia Kosztowy
2024-04-20
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : UKS MK Górnik Katowice
2024-04-20
sobota, 15:00

L

GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. : Unia Kosztowy
2024-04-21
niedziela, 09:00

L

AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG : Unia Kosztowy
2024-04-21
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : AKS MIKOŁÓW
2024-04-21
niedziela, 15:00

L

Unia Kosztowy : GKS GIEKSA KATOWICE SA
2024-04-22
poniedziałek

Aleksander Kamiński
2024-04-22
poniedziałek

Mateusz Kowalski
2024-04-23
wtorek

Igor Opałka
2024-04-24
środa

Aleksander Tylek
2024-04-25
czwartek

Franciszek Fulara
2024-04-26
piątek

Rafał Majcherczyk
2024-04-27
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : MKS GÓRNIK WESOŁA
2024-04-27
sobota, 10:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2024-04-27
sobota, 11:00

L

Unia Kosztowy : LKS POGOŃ IMIELIN
2024-04-28
niedziela

Mikołaj Zemła
2024-04-28
niedziela

Miłosz Stefaniuk
2024-04-28
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : BKS SPARTA KATOWICE
2024-04-28
niedziela, 12:00

L

KS 1. FC Katowice : Unia Kosztowy
2024-04-29
poniedziałek

Mikołaj Grabara
2024-04-29
poniedziałek

Mateusz Kirszniok
2024-04-30
wtorek

Kacper Zieliński
2024-05-01
środa, 17:00

L

MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY : Unia Kosztowy
2024-05-04
sobota

Bartłomiej Skwarek
2024-05-04
sobota, 09:00

L

PKS JÓZEFKA CHORZÓW : Unia Kosztowy
2024-05-04
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : SMS TYCHY
2024-05-04
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : TS AKS Chorzów
2024-05-04
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : MKS GÓRNIK WOJKOWICE
2024-05-05
niedziela, 09:00

L

KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : Unia Kosztowy
2024-05-05
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : GKS GIEKSA KATOWICE
2024-05-07
wtorek

Kajetan Duda
2024-05-09
czwartek

Damian Wszołek
2024-05-11
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : SMS RUDA ŚLĄSKA
2024-05-11
sobota, 12:30

L

Unia Kosztowy : VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
2024-05-11
sobota, 13:00

L

GKS Wawel Wirek : Unia Kosztowy
2024-05-11
sobota, 17:00

L

LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE : Unia Kosztowy
2024-05-12
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS MK GÓRNIK KATOWICE
2024-05-13
poniedziałek

Tobiasz Mrozik
2024-05-14
wtorek

Krystian Swoboda
2024-05-15
środa, 21:49

L

KS Lechia 06 Mysłowice : Unia Kosztowy
2024-05-17
piątek

Wojciech Wierzbięta

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 2372427

Statystyki Szczegółowe