Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2019 / 2020

Liga: IV Liga

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 1 : 1 LKS Przemsza Siewierz
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1 : 3 KS Slavia Ruda Ślaska
GKS Szombierki Bytom 2 : 0 KP Warta Zawiercie
GKS Gwarek Ornontowice 4 : 1 RKS Grodziec Będzin
AKS MIKOŁÓW 0 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
BKS Sarmacja Będzin 3 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1 : 0 KS RUCH RADZIONKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
RKS Grodziec Będzin 2 : 1 RKS Raków II Częstochowa
KS Slavia Ruda Ślaska 0 : 3 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 3 : 1 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 2 LKS Przemsza Siewierz
KS Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 0 LKS Polonia Poraj
KS RUCH RADZIONKÓW 4 : 0 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 4 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3 : 4 KP Warta Zawiercie
BKS Sarmacja Będzin 2 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Szombierki Bytom 3 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 1 KS RUCH RADZIONKÓW
LKS Przemsza Siewierz 3 : 1 RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj 0 : 2 AKS MIKOŁÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 2 : 1 LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 1 RKS Raków II Częstochowa
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW 1 : 1 GKS Szombierki Bytom
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 0 RKS Grodziec Będzin
BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 LKS Polonia Poraj
KP Warta Zawiercie 2 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
RKS Grodziec Będzin 3 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
LKS Przemsza Siewierz 1 : 3 KS RUCH RADZIONKÓW
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Polonia Poraj 2 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Szombierki Bytom 2 : 1 BKS Sarmacja Będzin
RKS Raków II Częstochowa 1 : 5 KP Warta Zawiercie
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2 : 1 AKS MIKOŁÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 2 KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW 3 : 0 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 2 : 3 LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 2 RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj 1 : 3 GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa : KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Slavia Ruda Ślaska : KS RUCH RADZIONKÓW
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin : KP Warta Zawiercie
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : LKS Polonia Poraj
GKS Szombierki Bytom : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie : KS Slavia Ruda Ślaska
KS Unia Dąbrowa Górnicza : LKS Przemsza Siewierz
MKS Śląsk Świętochłowice : KS RUCH RADZIONKÓW
BKS Sarmacja Będzin : GKS Gwarek Ornontowice
LKS Polonia Poraj : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
AKS MIKOŁÓW : RKS Raków II Częstochowa
GKS Szombierki Bytom : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : GKS Szombierki Bytom
LKS Przemsza Siewierz : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin : KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS RUCH RADZIONKÓW : KP Warta Zawiercie
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Gwarek Ornontowice : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa : BKS Sarmacja Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
BKS Sarmacja Będzin : LKS Przemsza Siewierz
GKS Szombierki Bytom : GKS Gwarek Ornontowice
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza : KS Slavia Ruda Ślaska
MKS Śląsk Świętochłowice : KP Warta Zawiercie
AKS MIKOŁÓW : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj : RKS Raków II Częstochowa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska : AKS MIKOŁÓW
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Grodziec Będzin : BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS RUCH RADZIONKÓW : KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Przemsza Siewierz : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : GKS Gwarek Ornontowice
BKS Sarmacja Będzin : KS Slavia Ruda Ślaska
KS Unia Dąbrowa Górnicza : KP Warta Zawiercie
AKS MIKOŁÓW : KS RUCH RADZIONKÓW
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : RKS Raków II Częstochowa
GKS Szombierki Bytom : LKS Przemsza Siewierz
LKS Polonia Poraj : RKS Grodziec Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW : BKS Sarmacja Będzin
KS Slavia Ruda Ślaska : LKS Polonia Poraj
KP Warta Zawiercie : AKS MIKOŁÓW
LKS Przemsza Siewierz : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
RKS Grodziec Będzin : GKS Szombierki Bytom
GKS Gwarek Ornontowice : MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Raków II Częstochowa : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : LKS Przemsza Siewierz
GKS Szombierki Bytom : KS Slavia Ruda Ślaska
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : RKS Grodziec Będzin
GKS Gwarek Ornontowice : RKS Raków II Częstochowa
BKS Sarmacja Będzin : KP Warta Zawiercie
LKS Polonia Poraj : KS RUCH RADZIONKÓW
MKS Śląsk Świętochłowice : KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
RKS Raków II Częstochowa : MKS Śląsk Świętochłowice
KS Unia Dąbrowa Górnicza : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie : LKS Polonia Poraj
KS RUCH RADZIONKÓW : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-18
środa

Dawid Grzejszczak
2019-09-18
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 15:00

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-03
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 168

Liczba odwiedzin łącznie: 454650

Statystyki Szczegółowe