Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2019 / 2020

Liga: IV Liga

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 1 : 1 LKS Przemsza Siewierz
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1 : 3 KS Slavia Ruda Ślaska
GKS Szombierki Bytom 2 : 0 KP Warta Zawiercie
GKS Gwarek Ornontowice 4 : 1 RKS Grodziec Będzin
AKS MIKOŁÓW 0 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
BKS Sarmacja Będzin 3 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1 : 0 KS RUCH RADZIONKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
RKS Grodziec Będzin 2 : 1 RKS Raków II Częstochowa
KS Slavia Ruda Ślaska 0 : 3 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 3 : 1 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 2 LKS Przemsza Siewierz
KS Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 0 LKS Polonia Poraj
KS RUCH RADZIONKÓW 4 : 0 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 4 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3 : 4 KP Warta Zawiercie
BKS Sarmacja Będzin 2 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Szombierki Bytom 3 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 1 KS RUCH RADZIONKÓW
LKS Przemsza Siewierz 3 : 1 RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj 0 : 2 AKS MIKOŁÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 2 : 1 LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 1 RKS Raków II Częstochowa
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW 1 : 1 GKS Szombierki Bytom
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 0 RKS Grodziec Będzin
BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 LKS Polonia Poraj
KP Warta Zawiercie 2 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
RKS Grodziec Będzin 3 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
LKS Przemsza Siewierz 1 : 3 KS RUCH RADZIONKÓW
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Polonia Poraj 2 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Szombierki Bytom 2 : 1 BKS Sarmacja Będzin
RKS Raków II Częstochowa 1 : 5 KP Warta Zawiercie
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2 : 1 AKS MIKOŁÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 2 KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW 3 : 0 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 2 : 3 LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 2 RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj 1 : 3 GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa 2 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Slavia Ruda Ślaska 0 : 2 KS RUCH RADZIONKÓW
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0 : 7 BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 2 AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin 0 : 4 KP Warta Zawiercie
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3 : 3 LKS Polonia Poraj
GKS Szombierki Bytom 3 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 4 LKS Przemsza Siewierz
KP Warta Zawiercie 2 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 1 KS RUCH RADZIONKÓW
BKS Sarmacja Będzin 0 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
LKS Polonia Poraj 2 : 2 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
RKS Raków II Częstochowa 0 : 1 AKS MIKOŁÓW
GKS Szombierki Bytom 1 : 0 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 1 KP Warta Zawiercie
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2 : 5 GKS Szombierki Bytom
LKS Przemsza Siewierz 0 : 0 AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin 2 : 2 KS Unia Dąbrowa Górnicza
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 5 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Gwarek Ornontowice 4 : 0 LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa 4 : 0 BKS Sarmacja Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
AKS MIKOŁÓW 2 : 0 RKS Grodziec Będzin
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 6 : 1 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 LKS Przemsza Siewierz
GKS Szombierki Bytom 2 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 0 KS Slavia Ruda Ślaska
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 1 KP Warta Zawiercie
LKS Polonia Poraj 2 : 0 RKS Raków II Częstochowa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 1 AKS MIKOŁÓW
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 5 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Grodziec Będzin 1 : 3 BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice 0 : 3 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS RUCH RADZIONKÓW 4 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Przemsza Siewierz 2 : 1 LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa 3 : 1 GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
BKS Sarmacja Będzin 2 : 2 KS Slavia Ruda Ślaska
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 1 KP Warta Zawiercie
AKS MIKOŁÓW 1 : 1 KS RUCH RADZIONKÓW
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3 : 0 RKS Raków II Częstochowa
GKS Szombierki Bytom 3 : 3 LKS Przemsza Siewierz
LKS Polonia Poraj 3 : 1 RKS Grodziec Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW 5 : 2 BKS Sarmacja Będzin
KS Slavia Ruda Ślaska 0 : 2 LKS Polonia Poraj
KP Warta Zawiercie 3 : 0 AKS MIKOŁÓW
LKS Przemsza Siewierz 2 : 6 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
RKS Grodziec Będzin 0 : 1 GKS Szombierki Bytom
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 5 MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Raków II Częstochowa 2 : 1 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3 : 1 LKS Przemsza Siewierz
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2 : 1 RKS Grodziec Będzin
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 3 RKS Raków II Częstochowa
BKS Sarmacja Będzin 1 : 3 KP Warta Zawiercie
LKS Polonia Poraj 1 : 1 KS RUCH RADZIONKÓW
GKS Szombierki Bytom 0 : 3 KS Slavia Ruda Ślaska
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 5 GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska 2 : 3 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1 AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin 3 : 3 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz 3 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 2 : 4 LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa 2 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Slavia Ruda Ślaska : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KP Warta Zawiercie : GKS Szombierki Bytom
MKS Śląsk Świętochłowice : AKS MIKOŁÓW
LKS Przemsza Siewierz : RKS Raków II Częstochowa
KS Unia Dąbrowa Górnicza : BKS Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin : GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
RKS Raków II Częstochowa : RKS Grodziec Będzin
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : KS RUCH RADZIONKÓW
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : KP Warta Zawiercie
BKS Sarmacja Będzin : AKS MIKOŁÓW
LKS Polonia Poraj : KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice : KS Slavia Ruda Ślaska
LKS Przemsza Siewierz : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW : GKS Gwarek Ornontowice
KS Slavia Ruda Ślaska : RKS Raków II Częstochowa
KS Unia Dąbrowa Górnicza : GKS Szombierki Bytom
MKS Śląsk Świętochłowice : BKS Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin : LKS Przemsza Siewierz
AKS MIKOŁÓW : LKS Polonia Poraj
KP Warta Zawiercie : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
LKS Polonia Poraj : BKS Sarmacja Będzin
LKS Przemsza Siewierz : KS Slavia Ruda Ślaska
GKS Gwarek Ornontowice : KP Warta Zawiercie
RKS Grodziec Będzin : MKS Śląsk Świętochłowice
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Szombierki Bytom : AKS MIKOŁÓW
RKS Raków II Częstochowa : KS RUCH RADZIONKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska : RKS Grodziec Będzin
KS Unia Dąbrowa Górnicza : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
BKS Sarmacja Będzin : GKS Szombierki Bytom
KS RUCH RADZIONKÓW : LKS Przemsza Siewierz
KP Warta Zawiercie : RKS Raków II Częstochowa
AKS MIKOŁÓW : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
MKS Śląsk Świętochłowice : LKS Polonia Poraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska : MKS Śląsk Świętochłowice
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : AKS MIKOŁÓW
GKS Gwarek Ornontowice : KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Przemsza Siewierz : KP Warta Zawiercie
RKS Grodziec Będzin : KS RUCH RADZIONKÓW
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : BKS Sarmacja Będzin
GKS Szombierki Bytom : LKS Polonia Poraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza : RKS Raków II Częstochowa
BKS Sarmacja Będzin : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
MKS Śląsk Świętochłowice : GKS Szombierki Bytom
KS RUCH RADZIONKÓW : KS Slavia Ruda Ślaska
LKS Polonia Poraj : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KP Warta Zawiercie : RKS Grodziec Będzin
AKS MIKOŁÓW : GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW : MKS Śląsk Świętochłowice
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : LKS Polonia Poraj
LKS Przemsza Siewierz : KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Slavia Ruda Ślaska : KP Warta Zawiercie
AKS MIKOŁÓW : RKS Raków II Częstochowa
GKS Gwarek Ornontowice : BKS Sarmacja Będzin
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
MKS Śląsk Świętochłowice : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza : RKS Grodziec Będzin
AKS MIKOŁÓW : LKS Przemsza Siewierz
LKS Polonia Poraj : GKS Gwarek Ornontowice
GKS Szombierki Bytom : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
BKS Sarmacja Będzin : RKS Raków II Częstochowa
KP Warta Zawiercie : KS RUCH RADZIONKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Slavia Ruda Ślaska : KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Przemsza Siewierz : BKS Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin : AKS MIKOŁÓW
GKS Gwarek Ornontowice : GKS Szombierki Bytom
KP Warta Zawiercie : MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Raków II Częstochowa : LKS Polonia Poraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza : KS RUCH RADZIONKÓW
AKS MIKOŁÓW : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin : RKS Grodziec Będzin
GKS Szombierki Bytom : RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Polonia Poraj : LKS Przemsza Siewierz
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW : AKS MIKOŁÓW
LKS Przemsza Siewierz : GKS Szombierki Bytom
KP Warta Zawiercie : KS Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin : LKS Polonia Poraj
KS Slavia Ruda Ślaska : BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
RKS Raków II Częstochowa : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
AKS MIKOŁÓW : KP Warta Zawiercie
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice : GKS Gwarek Ornontowice
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : LKS Przemsza Siewierz
GKS Szombierki Bytom : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin : KS RUCH RADZIONKÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza : MKS Śląsk Świętochłowice
LKS Przemsza Siewierz : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KP Warta Zawiercie : BKS Sarmacja Będzin
KS RUCH RADZIONKÓW : LKS Polonia Poraj
KS Slavia Ruda Ślaska : GKS Szombierki Bytom
RKS Grodziec Będzin : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
RKS Raków II Częstochowa : GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : RKS Grodziec Będzin
MLKS ZNICZ KŁOBUCK : KS Slavia Ruda Ślaska
AKS MIKOŁÓW : KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Szombierki Bytom : KS RUCH RADZIONKÓW
GKS Gwarek Ornontowice : LKS Przemsza Siewierz
MKS Śląsk Świętochłowice : RKS Raków II Częstochowa
LKS Polonia Poraj : KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-03-30
poniedziałek

Kuba Toporowski
2020-03-31
wtorek

Paweł Jarczok
2020-03-31
wtorek

Olivier Anglart
2020-03-31
wtorek

Jakub Radecki
2020-04-01
środa

Dawid Żyła
2020-04-01
środa

Adam Kubica
2020-04-01
środa

Paweł Palka
2020-04-02
czwartek

Tymoteusz Dymanus
2020-04-02
czwartek

Jakub Ochmański
2020-04-03
piątek

Igor Gorączko
2020-04-04
sobota

Paweł Kasperczyk
2020-04-04
sobota

Adrian Woźnica
2020-04-04
sobota, 12:00

L

UKS Sprint Katowice : Unia Kosztowy
2020-04-04
sobota, 12:30

L

LKS DRAMA ZBROSŁAWICE : Unia Kosztowy
2020-04-05
niedziela

Wiktor Danielewski
2020-04-05
niedziela

Paweł Gojny
2020-04-05
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa 2 Katowice
2020-04-08
środa

Filip Porydzaj
2020-04-09
czwartek

Eryk Wróbel
2020-04-09
czwartek, 16:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 792

Liczba odwiedzin łącznie: 768475

Statystyki Szczegółowe