Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2018/2019

Liga: Heinz IV LIga

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
BKS Sarmacja Będzin 0 : 3 BS Polonia Bytom
LKS Przemsza Siewierz 0 : 2 RKS Raków II Częstochowa
GKS Szombierki Bytom 0 : 0 KS Slavia Ruda Ślaska
RKS Grodziec Będzin 2 : 2 LKS Polonia Poraj
MKS Śląsk Świętochłowice 3 : 1 KS Górnik Piaski
LKS Zieloni Żarki 1 : 5 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice 0 : 4 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KS Górnik Piaski 0 : 1 BKS Sarmacja Będzin
RKS Raków II Częstochowa 1 : 4 KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Przemsza Siewierz 2 : 4 GKS Szombierki Bytom
BS Polonia Bytom 3 : 0 LKS Zieloni Żarki
LKS Polonia Poraj 2 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
MKS Myszków 1 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 1 : 1 RKS Grodziec Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
GKS Szombierki Bytom 3 : 0 RKS Raków II Częstochowa
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 0 KS Slavia Ruda Ślaska
RKS Grodziec Będzin 3 : 0 MKS Myszków
MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 0 KP Warta Zawiercie
BKS Sarmacja Będzin 0 : 0 LKS Polonia Poraj
LKS Zieloni Żarki 2 : 0 KS Górnik Piaski
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 1 BS Polonia Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 2 : 2 RKS Grodziec Będzin
RKS Raków II Częstochowa 1 : 5 BS Polonia Bytom
KS Górnik Piaski 3 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Polonia Poraj 4 : 2 LKS Zieloni Żarki
MKS Myszków 1 : 3 MKS Śląsk Świętochłowice
LKS Przemsza Siewierz 0 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie 3 : 0 BKS Sarmacja Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
LKS Zieloni Żarki 0 : 2 KP Warta Zawiercie
GKS Gwarek Ornontowice 4 : 1 GKS Szombierki Bytom
RKS Grodziec Będzin 2 : 1 LKS Przemsza Siewierz
MKS Śląsk Świętochłowice 6 : 3 KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin 0 : 0 MKS Myszków
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 0 LKS Polonia Poraj
BS Polonia Bytom 4 : 0 KS Górnik Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 3 BKS Sarmacja Będzin
LKS Polonia Poraj 3 : 0 BS Polonia Bytom
MKS Myszków 2 : 0 LKS Zieloni Żarki
LKS Przemsza Siewierz 0 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Szombierki Bytom 1 : 2 RKS Grodziec Będzin
RKS Raków II Częstochowa 4 : 0 KS Górnik Piaski
KP Warta Zawiercie 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
BKS Sarmacja Będzin 3 : 2 LKS Przemsza Siewierz
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 0 RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 0 GKS Szombierki Bytom
LKS Zieloni Żarki 1 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
KS Górnik Piaski 1 : 4 LKS Polonia Poraj
MKS Myszków 0 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
BS Polonia Bytom 0 : 3 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie 2 : 0 KS Górnik Piaski
MKS Myszków 0 : 5 BS Polonia Bytom
LKS Przemsza Siewierz 4 : 2 LKS Zieloni Żarki
GKS Gwarek Ornontowice 0 : 3 RKS Grodziec Będzin
GKS Szombierki Bytom 3 : 1 BKS Sarmacja Będzin
RKS Raków II Częstochowa 0 : 1 LKS Polonia Poraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 3 LKS Przemsza Siewierz
BS Polonia Bytom 1 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
RKS Grodziec Będzin 7 : 2 RKS Raków II Częstochowa
MKS Śląsk Świętochłowice 4 : 3 GKS Gwarek Ornontowice
LKS Zieloni Żarki 2 : 1 GKS Szombierki Bytom
KS Górnik Piaski 1 : 0 MKS Myszków
LKS Polonia Poraj 1 : 5 KP Warta Zawiercie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 0 KS Górnik Piaski
MKS Myszków 1 : 0 LKS Polonia Poraj
LKS Przemsza Siewierz 2 : 3 BS Polonia Bytom
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 1 BKS Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin 2 : 6 MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Raków II Częstochowa 4 : 0 KP Warta Zawiercie
GKS Szombierki Bytom 0 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KP Warta Zawiercie 2 : 1 MKS Myszków
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 0 RKS Raków II Częstochowa
BKS Sarmacja Będzin 0 : 1 RKS Grodziec Będzin
LKS Zieloni Żarki 4 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
BS Polonia Bytom 3 : 0 GKS Szombierki Bytom
KS Górnik Piaski 1 : 0 LKS Przemsza Siewierz
LKS Polonia Poraj 2 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 1 KP Warta Zawiercie
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 1 BKS Sarmacja Będzin
LKS Przemsza Siewierz 1 : 0 LKS Polonia Poraj
GKS Szombierki Bytom 5 : 3 KS Górnik Piaski
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin 2 : 0 LKS Zieloni Żarki
RKS Raków II Częstochowa 6 : 0 MKS Myszków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 3 RKS Grodziec Będzin
BKS Sarmacja Będzin 3 : 2 RKS Raków II Częstochowa
LKS Zieloni Żarki 2 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
LKS Polonia Poraj 2 : 2 GKS Szombierki Bytom
KP Warta Zawiercie 0 : 0 LKS Przemsza Siewierz
MKS Myszków 1 : 0 KS Slavia Ruda Ślaska
BS Polonia Bytom 2 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
LKS Przemsza Siewierz 1 : 0 MKS Myszków
GKS Gwarek Ornontowice 7 : 0 KS Górnik Piaski
RKS Grodziec Będzin 1 : 2 BS Polonia Bytom
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 2 KS Unia Dąbrowa Górnicza
BKS Sarmacja Będzin 6 : 2 LKS Zieloni Żarki
GKS Szombierki Bytom 3 : 2 KP Warta Zawiercie
RKS Raków II Częstochowa 3 : 0 KS Slavia Ruda Ślaska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 2 BKS Sarmacja Będzin
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 2 LKS Przemsza Siewierz
LKS Zieloni Żarki 1 : 1 RKS Raków II Częstochowa
KS Górnik Piaski 0 : 1 RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj 3 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
MKS Myszków 2 : 0 GKS Szombierki Bytom
BS Polonia Bytom 1 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 0 : 3 GKS Szombierki Bytom
KP Warta Zawiercie 3 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
LKS Polonia Poraj 3 : 0 RKS Grodziec Będzin
KS Górnik Piaski 0 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
BS Polonia Bytom 1 : 0 BKS Sarmacja Będzin
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0 LKS Zieloni Żarki
RKS Raków II Częstochowa 1 : 2 LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
GKS Szombierki Bytom 1 : 0 LKS Przemsza Siewierz
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 4 RKS Raków II Częstochowa
LKS Zieloni Żarki 0 : 3 BS Polonia Bytom
BKS Sarmacja Będzin 2 : 2 KS Górnik Piaski
MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 2 LKS Polonia Poraj
RKS Grodziec Będzin 1 : 3 KP Warta Zawiercie
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 0 MKS Myszków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 3 GKS Gwarek Ornontowice
MKS Myszków 0 : 2 RKS Grodziec Będzin
KP Warta Zawiercie 3 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
LKS Polonia Poraj 0 : 1 BKS Sarmacja Będzin
KS Górnik Piaski 1 : 0 LKS Zieloni Żarki
BS Polonia Bytom 5 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Raków II Częstochowa 1 : 1 GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 KS Górnik Piaski
LKS Zieloni Żarki 1 : 2 LKS Polonia Poraj
BKS Sarmacja Będzin 1 : 2 KP Warta Zawiercie
MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 3 MKS Myszków
RKS Grodziec Będzin 1 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
GKS Gwarek Ornontowice 1 : 3 LKS Przemsza Siewierz
BS Polonia Bytom 2 : 1 RKS Raków II Częstochowa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
GKS Szombierki Bytom 1 : 2 GKS Gwarek Ornontowice
LKS Przemsza Siewierz 1 : 1 RKS Grodziec Będzin
MKS Myszków 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
KP Warta Zawiercie 1 : 0 LKS Zieloni Żarki
LKS Polonia Poraj 3 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KS Górnik Piaski 1 : 3 BS Polonia Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
KS Górnik Piaski 1 : 0 RKS Raków II Częstochowa
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 KP Warta Zawiercie
BKS Sarmacja Będzin 4 : 0 KS Slavia Ruda Ślaska
RKS Grodziec Będzin 0 : 0 GKS Szombierki Bytom
BS Polonia Bytom 3 : 0 LKS Polonia Poraj
LKS Zieloni Żarki 1 : 0 MKS Myszków
RKS Grodziec Będzin 0 : 3 BS Polonia Bytom
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 0 LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0 MKS Myszków
KS Slavia Ruda Ślaska 5 : 0 LKS Zieloni Żarki
KP Warta Zawiercie 1 : 4 BS Polonia Bytom
GKS Szombierki Bytom 2 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
LKS Przemsza Siewierz 3 : 0 BKS Sarmacja Będzin
LKS Polonia Poraj 1 : 0 KS Górnik Piaski
RKS Raków II Częstochowa 6 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
LKS Polonia Poraj 4 : 0 RKS Raków II Częstochowa
BS Polonia Bytom 2 : 0 MKS Myszków
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 2 KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin 0 : 2 GKS Szombierki Bytom
RKS Grodziec Będzin 0 : 4 GKS Gwarek Ornontowice
KS Górnik Piaski 0 : 1 KP Warta Zawiercie
LKS Zieloni Żarki 3 : 2 LKS Przemsza Siewierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 0 : 5 BS Polonia Bytom
GKS Gwarek Ornontowice 0 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
MKS Myszków 1 : 1 KS Górnik Piaski
RKS Raków II Częstochowa 2 : 2 RKS Grodziec Będzin
GKS Szombierki Bytom 1 : 1 LKS Zieloni Żarki
LKS Przemsza Siewierz 0 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie 2 : 0 LKS Polonia Poraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
KS Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1 GKS Szombierki Bytom
KP Warta Zawiercie 3 : 2 RKS Raków II Częstochowa
LKS Polonia Poraj 1 : 1 MKS Myszków
KS Górnik Piaski 1 : 2 KS Slavia Ruda Ślaska
BS Polonia Bytom 4 : 1 LKS Przemsza Siewierz
BKS Sarmacja Będzin 1 : 3 GKS Gwarek Ornontowice
MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 4 RKS Grodziec Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 3 : 1 LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa 5 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Grodziec Będzin 1 : 0 BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice 3 : 2 LKS Zieloni Żarki
LKS Przemsza Siewierz 2 : 3 KS Górnik Piaski
MKS Myszków 3 : 0 KP Warta Zawiercie
GKS Szombierki Bytom 1 : 4 BS Polonia Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 MKS Śląsk Świętochłowice
LKS Polonia Poraj 1 : 3 LKS Przemsza Siewierz
KS Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1 GKS Gwarek Ornontowice
LKS Zieloni Żarki 1 : 2 RKS Grodziec Będzin
MKS Myszków 2 : 2 RKS Raków II Częstochowa
KP Warta Zawiercie 2 : 0 KS Slavia Ruda Ślaska
KS Górnik Piaski 0 : 3 GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 2 BS Polonia Bytom
RKS Grodziec Będzin 1 : 1 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Szombierki Bytom 4 : 1 LKS Polonia Poraj
LKS Przemsza Siewierz 0 : 2 KP Warta Zawiercie
KS Slavia Ruda Ślaska 1 : 1 MKS Myszków
RKS Raków II Częstochowa 2 : 0 BKS Sarmacja Będzin
MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 1 LKS Zieloni Żarki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
KS Slavia Ruda Ślaska 3 : 2 RKS Raków II Częstochowa
KS Górnik Piaski 1 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
KS Unia Dąbrowa Górnicza 5 : 4 MKS Śląsk Świętochłowice
MKS Myszków 0 : 0 LKS Przemsza Siewierz
KP Warta Zawiercie 0 : 0 GKS Szombierki Bytom
LKS Zieloni Żarki 3 : 1 BKS Sarmacja Będzin
BS Polonia Bytom 6 : 0 RKS Grodziec Będzin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
GKS Szombierki Bytom 1 : 0 MKS Myszków
MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 3 BS Polonia Bytom
LKS Przemsza Siewierz 2 : 3 KS Slavia Ruda Ślaska
RKS Grodziec Będzin 1 : 0 KS Górnik Piaski
RKS Raków II Częstochowa 7 : 1 LKS Zieloni Żarki
BKS Sarmacja Będzin 3 : 3 KS Unia Dąbrowa Górnicza
GKS Gwarek Ornontowice 2 : 1 LKS Polonia Poraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-18
środa

Dawid Grzejszczak
2019-09-18
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 15:00

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-03
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 291

Liczba odwiedzin łącznie: 454773

Statystyki Szczegółowe