BKS SPARTA II KATOWICE

8

:

5

79' Unia Kosztowy Marcel Krawczyk
54' Unia Kosztowy Jakub Waziński
51' BKS SPARTA II KATOWICE
49' Unia Kosztowy Jakub Waziński
43' BKS SPARTA II KATOWICE
40' BKS SPARTA II KATOWICE
31' BKS SPARTA II KATOWICE
28' BKS SPARTA II KATOWICE
19' Unia Kosztowy Jakub Waziński
17' Unia Kosztowy Kamil Mazur
12' Unia Kosztowy Marcel Krawczyk
7' Unia Kosztowy Rafał Majcherczyk
3' Unia Kosztowy Filip Rotko

W dniu wczorajszym rozpoczęliśmy rozgrywki - Katowice: IV liga okręgowa D1 Młodzik "(WIOSNA)". W pierwszej kolejce na własnym boisku gościliśmy drugi zespół Sparty Katowice.

Unici spotkanie rozpoczęli z wielkim animuszem, raz po raz napierając na bramkę Sparty. W pierwszych 25'  zdobywamy pięć bramek, dzięki bardzo dobrym działaniom ofensywnym. Od 30' 'siadamy', nie potrafimy utrzymać się przy piłce, co przy szybkich doskokach przeciwnika powoduje stratę trzech bramek.

Początek drugiej połowy w naszym wykonaniu nie różni się niczym od końcówki pierwszej części gry. Przeciwnik ponownie tworzy sobie sytuacje bramkowe, z których jedną wykorzystuje. Ta bramka bodźcuje zawodników Unii do riposty, dzięki czemu po 'wymianie ciosów' do wyniku 7:5 wieńczymy spotkanie ostatnią - ósmą bramką.

2024-04-03 16:00