Terminarz

Drużyna: 2007/08

Sezon: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Liga: 2023/2024

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS SPARTA LUBLINIEC 0 : 6 GKS GIEKSA KATOWICE SA
LKS ORZEŁ PALOWICE 0 : 3 GKS PIAST GLIWICE S.A.
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 5 : 5 KS RUCH RADZIONKÓW
RKP SP ROW RYBNIK 4 : 1 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
RUCH CHORZÓW S.A. 6 : 0 SKS GWAREK ZABRZE
GLKS SFERANET WILKOWICE 2 : 3 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM
BKS SPARTA KATOWICE 0 : 6 SMS TYCHY

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
SMS TYCHY 4 : 0 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
RKP SP ROW RYBNIK 6 : 1 LKS ORZEŁ PALOWICE
GKS GIEKSA KATOWICE SA 8 : 1 GLKS SFERANET WILKOWICE
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 3 : 3 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM
SKS GWAREK ZABRZE 1 : 5 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
GKS PIAST GLIWICE S.A. 2 : 1 RUCH CHORZÓW S.A.
KS RUCH RADZIONKÓW 6 : 2 LKS SPARTA LUBLINIEC

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
BKS Sparta Katowice 1 : 7 SKS GWAREK ZABRZE
LKS ORZEŁ PALOWICE 2 : 2 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0 : 4 GKS GIEKSA KATOWICE SA
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 7 : 0 GKS PIAST GLIWICE S.A.
LKS SPARTA LUBLINIEC 0 : 3 SMS TYCHY
GLKS SFERANET WILKOWICE 3 : 2 KS RUCH RADZIONKÓW
RUCH CHORZÓW S.A. 4 : 2 RKP SP ROW RYBNIK

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
RKP SP ROW RYBNIK 0 : 5 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 0 : 2 GKS GIEKSA KATOWICE SA
SKS GWAREK ZABRZE 5 : 2 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
GKS PIAST GLIWICE S.A. 6 : 0 BKS SPARTA KATOWICE
SMS TYCHY 2 : 0 GLKS SFERANET WILKOWICE
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 0 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM
LKS ORZEŁ PALOWICE 0 : 5 RUCH CHORZÓW S.A.

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0 : 3 SMS TYCHY
LKS SPARTA LUBLINIEC 0 : 4 SKS GWAREK ZABRZE
GKS GIEKSA KATOWICE SA 6 : 0 KS RUCH RADZIONKÓW
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2 : 5 GKS PIAST GLIWICE S.A.
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 4 RKP SP ROW RYBNIK
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 12 : 0 LKS ORZEŁ PALOWICE
RUCH CHORZÓW S.A. 6 : 0 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
GKS PIAST GLIWICE S.A. 5 : 2 LKS SPARTA LUBLINIEC
LKS ORZEŁ PALOWICE 1 : 0 BKS SPARTA KATOWICE
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 4 : 1 KS RUCH RADZIONKÓW
SKS GWAREK ZABRZE 5 : 0 GLKS SFERANET WILKOWICE
RUCH CHORZÓW S.A. 3 : 0 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
RKP SP ROW RYBNIK 1 : 1 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
SMS TYCHY 1 : 1 GKS GIEKSA KATOWICE SA

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
BKS SPARTA KATOWICE 0 : 6 RUCH CHORZÓW S.A.
GLKS SFERANET WILKOWICE 1 : 3 GKS PIAST GLIWICE S.A.
LKS SPARTA LUBLINIEC 2 : 4 RKP SP ROW RYBNIK
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 4 : 1 LKS ORZEŁ PALOWICE
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 2 SMS TYCHY
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM : SKS GWAREK ZABRZE
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3 : 1 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
SKS GWAREK ZABRZE 0 : 4 GKS GIEKSA KATOWICE SA
LKS ORZEŁ PALOWICE 2 : 2 LKS SPARTA LUBLINIEC
RKP SP ROW RYBNIK 3 : 2 GLKS SFERANET WILKOWICE
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 0 : 1 SMS TYCHY
GKS PIAST GLIWICE S.A. : BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 4 : 2 BKS SPARTA KATOWICE
RUCH CHORZÓW S.A. 3 : 1 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM : RKP SP ROW RYBNIK
LKS SPARTA LUBLINIEC 0 : 9 RUCH CHORZÓW S.A.
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0 : 1 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
GKS GIEKSA KATOWICE SA 2 : 2 GKS PIAST GLIWICE S.A.
KS RUCH RADZIONKÓW 3 : 5 SKS GWAREK ZABRZE
BKS SPARTA KATOWICE 0 : 1 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
GLKS SFERANET WILKOWICE 4 : 1 LKS ORZEŁ PALOWICE

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
RKP SP ROW RYBNIK 0 : 4 GKS GIEKSA KATOWICE SA
LKS ORZEŁ PALOWICE : BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 : 4 LKS SPARTA LUBLINIEC
SKS GWAREK ZABRZE 2 : 1 SMS TYCHY
RUCH CHORZÓW S.A. 6 : 3 GLKS SFERANET WILKOWICE
BKS SPARTA KATOWICE : TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
GKS PIAST GLIWICE S.A. 4 : 0 KS RUCH RADZIONKÓW

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM : RUCH CHORZÓW S.A.
GLKS SFERANET WILKOWICE 3 : 0 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
SMS TYCHY 0 : 1 GKS PIAST GLIWICE S.A.
KS RUCH RADZIONKÓW 4 : 0 RKP SP ROW RYBNIK
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3 : 0 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
GKS GIEKSA KATOWICE SA 12 : 0 LKS ORZEŁ PALOWICE
LKS SPARTA LUBLINIEC 0 : 3 BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 3 : 1 GKS GIEKSA KATOWICE SA
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA : BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 5 : 1 LKS SPARTA LUBLINIEC
RKP SP ROW RYBNIK 1 : 0 SMS TYCHY
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 3 : 2 SKS GWAREK ZABRZE
LKS ORZEŁ PALOWICE 4 : 2 KS RUCH RADZIONKÓW
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 3 GLKS SFERANET WILKOWICE

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW 2 : 4 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS GIEKSA KATOWICE SA 3 : 1 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
SKS GWAREK ZABRZE 5 : 1 GKS PIAST GLIWICE S.A.
GLKS SFERANET WILKOWICE 3 : 2 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
LKS SPARTA LUBLINIEC 0 : 2 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
SMS TYCHY : LKS ORZEŁ PALOWICE
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM : BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
BKS SPARTA KATOWICE 0 : 13 GKS GIEKSA KATOWICE SA
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA : BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM
RUCH CHORZÓW S.A. 2 : 2 SMS TYCHY
RKP SP ROW RYBNIK 0 : 0 SKS GWAREK ZABRZE
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 7 : 2 KS RUCH RADZIONKÓW
LKS SPARTA LUBLINIEC 3 : 4 GLKS SFERANET WILKOWICE
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 5 : 0 GKS PIAST GLIWICE S.A.

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM : LKS SPARTA LUBLINIEC
SMS TYCHY 4 : 2 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
GKS PIAST GLIWICE S.A. 2 : 2 RKP SP ROW RYBNIK
GKS GIEKSA KATOWICE SA 3 : 1 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
GLKS SFERANET WILKOWICE 5 : 3 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
SKS GWAREK ZABRZE 6 : 0 LKS ORZEŁ PALOWICE
KS RUCH RADZIONKÓW 6 : 1 BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
SKS GWAREK ZABRZE 2 : 2 RUCH CHORZÓW S.A.
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 1 : 1 RKP SP ROW RYBNIK
GKS GIEKSA KATOWICE SA 3 : 2 LKS SPARTA LUBLINIEC
KS RUCH RADZIONKÓW 3 : 2 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
SMS TYCHY 1 : 1 BKS SPARTA KATOWICE
GKS PIAST GLIWICE S.A. 3 : 0 LKS ORZEŁ PALOWICE

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
GLKS SFERANET WILKOWICE 0 : 1 GKS GIEKSA KATOWICE SA
LKS SPARTA LUBLINIEC 3 : 2 KS RUCH RADZIONKÓW
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0 : 3 SMS TYCHY
RUCH CHORZÓW S.A. 3 : 0 GKS PIAST GLIWICE S.A.
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 7 : 3 SKS GWAREK ZABRZE

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
SMS TYCHY 0 : 2 LKS SPARTA LUBLINIEC
SKS GWAREK ZABRZE 3 : 4 BKS SPARTA KATOWICE
GKS PIAST GLIWICE S.A. 2 : 3 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
RKP SP ROW RYBNIK 3 : 4 RUCH CHORZÓW S.A.
KS RUCH RADZIONKÓW 4 : 1 GLKS SFERANET WILKOWICE

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA : RKP SP ROW RYBNIK
GLKS SFERANET WILKOWICE 2 : 2 SMS TYCHY
GKS GIEKSA KATOWICE SA 2 : 2 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 1 GKS PIAST GLIWICE S.A.
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3 : 1 SKS GWAREK ZABRZE

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KS RUCH RADZIONKÓW 0 : 1 GKS GIEKSA KATOWICE SA
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 0 : 5 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS PIAST GLIWICE S.A. 3 : 3 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
RKP SP ROW RYBNIK 2 : 0 BKS SPARTA KATOWICE
SKS GWAREK ZABRZE 3 : 3 LKS SPARTA LUBLINIEC

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3 : 1 RUCH CHORZÓW S.A.
GKS GIEKSA KATOWICE SA 8 : 2 SMS TYCHY
LKS SPARTA LUBLINIEC 3 : 5 GKS PIAST GLIWICE S.A.
GLKS SFERANET WILKOWICE : SKS GWAREK ZABRZE
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0 : 6 RKP SP ROW RYBNIK
KS RUCH RADZIONKÓW 4 : 3 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
RKP SP ROW RYBNIK 6 : 2 LKS SPARTA LUBLINIEC
SMS TYCHY 3 : 1 KS RUCH RADZIONKÓW
RUCH CHORZÓW S.A. 2 : 3 BKS SPARTA KATOWICE
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA : BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
GKS PIAST GLIWICE S.A. 7 : 0 GLKS SFERANET WILKOWICE

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3 : 2 RUCH CHORZÓW S.A.
GLKS SFERANET WILKOWICE 0 : 0 RKP SP ROW RYBNIK
SMS TYCHY 2 : 1 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
GKS GIEKSA KATOWICE SA 3 : 0 SKS GWAREK ZABRZE
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 3 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
RUCH CHORZÓW S.A. 7 : 4 LKS SPARTA LUBLINIEC
SKS GWAREK ZABRZE 4 : 2 KS RUCH RADZIONKÓW
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 7 : 0 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 3 : 8 BKS SPARTA KATOWICE
GKS PIAST GLIWICE S.A. 0 : 0 GKS GIEKSA KATOWICE SA

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
GLKS SFERANET WILKOWICE 0 : 2 RUCH CHORZÓW S.A.
LKS SPARTA LUBLINIEC 4 : 1 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
KS RUCH RADZIONKÓW 1 : 4 GKS PIAST GLIWICE S.A.
SMS TYCHY 4 : 2 SKS GWAREK ZABRZE
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2 : 3 BKS SPARTA KATOWICE
GKS GIEKSA KATOWICE SA 3 : 2 RKP SP ROW RYBNIK

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
GKS PIAST GLIWICE S.A. 2 : 4 SMS TYCHY
RKP SP ROW RYBNIK 6 : 3 KS RUCH RADZIONKÓW
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 5 : 1 GLKS SFERANET WILKOWICE
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 2 : 2 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
BKS SPARTA KATOWICE 6 : 1 LKS SPARTA LUBLINIEC

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
SMS TYCHY 2 : 1 RKP SP ROW RYBNIK
LKS SPARTA LUBLINIEC 1 : 8 TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
GLKS SFERANET WILKOWICE 3 : 4 BKS SPARTA KATOWICE
SKS GWAREK ZABRZE 0 : 0 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
GKS GIEKSA KATOWICE SA 1 : 2 RUCH CHORZÓW S.A.

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 : 4 GKS GIEKSA KATOWICE SA
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 2 : 1 LKS SPARTA LUBLINIEC
GKS PIAST GLIWICE S.A. 0 : 3 SKS GWAREK ZABRZE
RUCH CHORZÓW S.A. 4 : 2 KS RUCH RADZIONKÓW
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 11 : 1 GLKS SFERANET WILKOWICE

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
SMS TYCHY 2 : 2 RUCH CHORZÓW S.A.
GLKS SFERANET WILKOWICE 2 : 5 LKS SPARTA LUBLINIEC
KS RUCH RADZIONKÓW 5 : 0 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
SKS GWAREK ZABRZE 1 : 3 RKP SP ROW RYBNIK
GKS PIAST GLIWICE S.A. 4 : 2 VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
GKS GIEKSA KATOWICE SA 4 : 1 BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
BKS SPARTA KATOWICE 0 : 4 KS RUCH RADZIONKÓW
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 4 : 1 GKS GIEKSA KATOWICE SA
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 : 2 SMS TYCHY
RKP SP ROW RYBNIK 2 : 1 GKS PIAST GLIWICE S.A.
VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA 3 : 0 GLKS SFERANET WILKOWICE

LikeBox

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  105 595 zł

dotacja seniorzy:  85 000 zł

Złoty Certyfikat programu PZPN


Kalendarium

2024-06-26
środa

Kamil Mazur
2024-06-29
sobota

Filip Bitniok
2024-06-29
sobota

filip Bitniok
2024-07-03
środa

Mateusz Gałeczka
2024-07-08
poniedziałek

Bruno Kuc
2024-07-08
poniedziałek

Krystian Katterwe
2024-07-10
środa

Daniel Proksa
2024-07-15
poniedziałek

Krzysztof Wolny
2024-07-16
wtorek

Jan Osyra
2024-07-18
czwartek

Szymon Krukowski
2024-07-19
piątek

Maksym Zegan
2024-07-21
niedziela

Błażej Głowacki
2024-07-21
niedziela

Łukasz Król

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 2372427

Statystyki Szczegółowe