Terminarz

Drużyna: 2009/2010

Sezon: Wiosna 2024

Liga: IV liga okręgowa C1 Trampkarz

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
KS 1. FC Katowice 0 : 13 GKS Urania Ruda Śląska
TS AKS Chorzów 3 : 2 GKS Wawel Wirek
UKS MK Górnik Katowice 9 : 0 LGKS 38 Podlesianka Katowice

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LGKS 38 Podlesianka Katowice 1 : 3 KS 1. FC Katowice
KS Lechia 06 Mysłowice 2 : 1 TS AKS Chorzów
MKS Siemianowiczanka 1 : 6 UKS MK Górnik Katowice

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
TS AKS Chorzów 5 : 2 GKS Urania Ruda Śląska
GKS Wawel Wirek 0 : 3 KS Lechia 06 Mysłowice
KS 1. FC Katowice 2 : 3 MKS Siemianowiczanka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LGKS 38 Podlesianka Katowice 3 : 6 TS AKS Chorzów
UKS MK Górnik Katowice 11 : 0 KS 1. FC Katowice
GKS Urania Ruda Śląska 3 : 0 GKS Wawel Wirek

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
KS Lechia 06 Mysłowice 0 : 3 GKS Urania Ruda Śląska
GKS Wawel Wirek 15 : 0 LGKS 38 Podlesianka Katowice
TS AKS Chorzów 4 : 2 MKS Siemianowiczanka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
UKS MK Górnik Katowice 4 : 2 TS AKS Chorzów
MKS Siemianowiczanka 6 : 0 GKS Wawel Wirek
LGKS 38 Podlesianka Katowice 6 : 1 KS Lechia 06 Mysłowice

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
TS AKS Chorzów 7 : 1 KS 1. FC Katowice
KS Lechia 06 Mysłowice 3 : 2 MKS Siemianowiczanka
GKS Urania Ruda Śląska 1 : 3 LGKS 38 Podlesianka Katowice
GKS Wawel Wirek 2 : 1 UKS MK Górnik Katowice

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
MKS Siemianowiczanka 0 : 4 GKS Urania Ruda Śląska
UKS MK Górnik Katowice 6 : 0 KS Lechia 06 Mysłowice
KS 1. FC Katowice 1 : 5 GKS Wawel Wirek

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS Lechia 06 Mysłowice 4 : 0 KS 1. FC Katowice
GKS Urania Ruda Śląska 3 : 0 UKS MK Górnik Katowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 2 : 3 MKS Siemianowiczanka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0 : 8 UKS MK Górnik Katowice
GKS Wawel Wirek 4 : 0 TS AKS Chorzów
GKS Urania Ruda Śląska 0 : 0 KS 1. FC Katowice

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
UKS MK Górnik Katowice 5 : 0 MKS Siemianowiczanka
KS 1. FC Katowice 3 : 0 LGKS 38 Podlesianka Katowice
TS AKS Chorzów 3 : 0 KS Lechia 06 Mysłowice

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
KS Lechia 06 Mysłowice 1 : 1 GKS Wawel Wirek
GKS Urania Ruda Śląska : TS AKS Chorzów
MKS Siemianowiczanka 5 : 3 KS 1. FC Katowice

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS 1. FC Katowice : UKS MK Górnik Katowice
GKS Wawel Wirek : GKS Urania Ruda Śląska
TS AKS Chorzów : LGKS 38 Podlesianka Katowice

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
MKS Siemianowiczanka : TS AKS Chorzów
GKS Urania Ruda Śląska : KS Lechia 06 Mysłowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice : GKS Wawel Wirek

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
GKS Wawel Wirek : MKS Siemianowiczanka
KS Lechia 06 Mysłowice : LGKS 38 Podlesianka Katowice
TS AKS Chorzów : UKS MK Górnik Katowice

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LGKS 38 Podlesianka Katowice : GKS Urania Ruda Śląska
UKS MK Górnik Katowice : GKS Wawel Wirek
MKS Siemianowiczanka : KS Lechia 06 Mysłowice
KS 1. FC Katowice : TS AKS Chorzów

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
KS Lechia 06 Mysłowice : UKS MK Górnik Katowice
GKS Wawel Wirek : KS 1. FC Katowice
GKS Urania Ruda Śląska : MKS Siemianowiczanka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
UKS MK Górnik Katowice 4 : 3 GKS Urania Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka : LGKS 38 Podlesianka Katowice
KS 1. FC Katowice : KS Lechia 06 Mysłowice

LikeBox

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  105 595 zł

dotacja seniorzy:  85 000 zł

Złoty Certyfikat programu PZPN


Kalendarium

2024-05-26
niedziela, 13:30

L

KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW : Unia Kosztowy
2024-05-27
poniedziałek

Piotr Żemła
2024-05-27
poniedziałek

Piotr Różański
2024-05-29
środa

Franciszek Ostrowski
2024-05-29
środa, 16:00

L

PKS JÓZEFKA CHORZÓW : Unia Kosztowy
2024-05-29
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : MKS Siemianowiczanka
2024-05-31
piątek

Bartosz Trzop
2024-05-31
piątek

Bartosz Chyliński
2024-06-01
sobota

Juliusz Bryła
2024-06-01
sobota, 10:00

L

RKP SP ROW RYBNIK : Unia Kosztowy
2024-06-01
sobota, 11:00

L

BKS SARMACJA BĘDZIN : Unia Kosztowy
2024-06-01
sobota, 13:00

L

UKS MK Górnik Katowice : Unia Kosztowy
2024-06-02
niedziela

Kacper Głownia
2024-06-02
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG
2024-06-02
niedziela, 13:00

L

Unia Kosztowy : SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
2024-06-06
czwartek

Leon Drymel
2024-06-08
sobota, 10:00

L

Unia Kosztowy : KS 1. FC Katowice
2024-06-08
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS ORZEŁ MOKRE
2024-06-09
niedziela, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2024-06-11
wtorek

Alan Nalepa
2024-06-13
czwartek

Wojciech Kolbusz
2024-06-14
piątek

Wojciech Mietlicki
2024-06-15
sobota, 13:00

L

TS AKS Chorzów : Unia Kosztowy
2024-06-15
sobota, 17:00

L

AKS MIKOŁÓW : Unia Kosztowy
2024-06-16
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2024-06-16
niedziela, 17:00

L

RUCH CHORZÓW S.A. : Unia Kosztowy
2024-06-20
czwartek

Jakub Marx
2024-06-22
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Wawel Wirek
2024-06-22
sobota, 18:00

L

Unia Kosztowy : KS CYKLON ROGOŹNIK
2024-06-23
niedziela, 18:00

L

UKS MK GÓRNIK KATOWICE : Unia Kosztowy
2024-06-26
środa

Kamil Mazur

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 2372427

Statystyki Szczegółowe