2023-01-08 17:17  -  AB

Mecz kontrolny z MKS Mysłowice

Pierwszy mecz kontrolny w tym roku za nami.Tym razem na naszym boisku gościliśmy drużynę MKS Mysłowice 2011/12.
Zagraliśmy 2x45min, co daje każdemu z zawodników bardzo dużo minut spędzonych na boisku. Biorąc pod uwagę, że tego dnia  pierwszą połowe gramy 7x7,a drugą 9x9.
Mecz zaczynamy od szybko strzelonej bramki. Nasza gra z minuty na minutę jest coraz lepsza, a otwarcie gry wygląda coraz lepiej co pozwala nam wychodzić spod pressingu rywali oraz tworzyć okazję bramkowe. Mamy w pierwszej połowie kilka sytuacji, ale żadnej nie wykorzystujemy co powoduje zniechęcenie. Tracimy  bramkę po indywidualnych błędach i na przerwę schodzimy z remisem. Po przerwie zmiana systemu gry na piłkę 9-cio osobową nie wpłynęła na nasza grę. Strzelamy 2 bramki, tracąc tyle samo i cały mecz kończy się remisem.
Grając ze starszymi rywalami nasi zawodnicy wykazali się ambicją i charakterem. Wygrali również dużo pojedynków 1x1 oraz potrafili dłużej utrzymać się przy piłce co dobrze o nich świadczy.

Podsumowując zebraliśmy kolejne cenne doświadczenie.