Terminarz dla klubu: AKS MIKOŁÓW

Sezon: 2019 / 2020

IV Liga

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-10 17:00 AKS MIKOŁÓW 0 : 2 MKS Śląsk Świętochłowice
L 2 2019-08-17 17:00 AKS MIKOŁÓW 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
L 3 2019-08-25 17:00 LKS Polonia Poraj 0 : 2 AKS MIKOŁÓW
L 4 2019-08-31 17:00 AKS MIKOŁÓW 1 : 1 GKS Szombierki Bytom
L 5 2019-09-08 16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2 : 1 AKS MIKOŁÓW
L 6 2019-09-14 16:00 AKS MIKOŁÓW 3 : 0 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
L 7 2019-09-21 16:00 GKS Gwarek Ornontowice : AKS MIKOŁÓW
L 8 2019-09-29 11:30 AKS MIKOŁÓW : RKS Raków II Częstochowa
L 9 2019-10-05 15:00 LKS Przemsza Siewierz : AKS MIKOŁÓW
L 10 2019-10-12 15:00 AKS MIKOŁÓW : RKS Grodziec Będzin
L 11 2019-10-19 11:00 KS Slavia Ruda Ślaska : AKS MIKOŁÓW
L 12 2019-10-26 14:00 AKS MIKOŁÓW : KS RUCH RADZIONKÓW
L 13 2019-11-02 14:00 KP Warta Zawiercie : AKS MIKOŁÓW
L 14 2019-11-09 14:00 AKS MIKOŁÓW : Unia Kosztowy
L 15 2019-11-16 13:30 KS Unia Dąbrowa Górnicza : AKS MIKOŁÓW

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-18
środa

Dawid Grzejszczak
2019-09-18
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 15:00

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-03
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 291

Liczba odwiedzin łącznie: 454773

Statystyki Szczegółowe