Terminarz

Drużyna: 2011

Sezon: III liga wojewódzka D1 Młodzik "KATOWICE - SOSNOWIEC" Grupa 4

Liga: 2023/2024

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
KKS CZARNI SOSNOWIEC 0 : 3 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
KS ROZWÓJ KATOWICE 5 : 0 ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
MKS GÓRNIK WESOŁA 1 : 3 BKS SPARTA KATOWICE
APN DĄBROWA GÓRNICZA 2 : 0 KP WARTA ZAWIERCIE

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
MKS GÓRNIK WESOŁA 0 : 3 KKS CZARNI SOSNOWIEC
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2 : 5 KS ROZWÓJ KATOWICE
KP WARTA ZAWIERCIE 1 : 3 BKS SPARTA KATOWICE
ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II 2 : 1 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
APN DĄBROWA GÓRNICZA 1 : 2 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
KKS CZARNI SOSNOWIEC 0 : 1 KP WARTA ZAWIERCIE
ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II 1 : 2 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
KS ROZWÓJ KATOWICE 1 : 1 MKS GÓRNIK WESOŁA

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
APN DĄBROWA GÓRNICZA 1 : 3 BKS SPARTA KATOWICE
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 3 : 3 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
KP WARTA ZAWIERCIE 2 : 1 KS ROZWÓJ KATOWICE
MKS GÓRNIK WESOŁA 0 : 4 ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II 1 : 3 KP WARTA ZAWIERCIE
BKS SPARTA KATOWICE 6 : 2 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 6 : 0 MKS GÓRNIK WESOŁA
KKS CZARNI SOSNOWIEC 0 : 1 APN DĄBROWA GÓRNICZA

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KP WARTA ZAWIERCIE 2 : 5 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 1 : 0 MKS GÓRNIK WESOŁA
APN DĄBROWA GÓRNICZA 1 : 6 KS ROZWÓJ KATOWICE
BKS SPARTA KATOWICE 12 : 2 KKS CZARNI SOSNOWIEC

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KKS CZARNI SOSNOWIEC 1 : 2 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
APN DĄBROWA GÓRNICZA 3 : 1 ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
MKS GÓRNIK WESOŁA 1 : 5 KP WARTA ZAWIERCIE
KS ROZWÓJ KATOWICE 4 : 4 BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KKS CZARNI SOSNOWIEC 2 : 5 KS ROZWÓJ KATOWICE
APN DĄBROWA GÓRNICZA 3 : 1 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
BKS SPARTA KATOWICE 4 : 1 ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2 : 1 KP WARTA ZAWIERCIE

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2 : 4 BKS SPARTA KATOWICE
MKS GÓRNIK WESOŁA 0 : 1 APN DĄBROWA GÓRNICZA
ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II 2 : 0 KKS CZARNI SOSNOWIEC
KS ROZWÓJ KATOWICE 3 : 1 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KP WARTA ZAWIERCIE 2 : 1 APN DĄBROWA GÓRNICZA
BKS SPARTA KATOWICE 7 : 0 MKS GÓRNIK WESOŁA
ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II 3 : 3 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 7 : 6 KKS CZARNI SOSNOWIEC

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KKS CZARNI SOSNOWIEC 0 : 0 MKS GÓRNIK WESOŁA
KS ROZWÓJ KATOWICE 3 : 0 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2 : 2 ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
BKS SPARTA KATOWICE 1 : 1 KP WARTA ZAWIERCIE

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
KP WARTA ZAWIERCIE 3 : 3 KKS CZARNI SOSNOWIEC
MKS GÓRNIK WESOŁA 1 : 2 KS ROZWÓJ KATOWICE
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 1 : 1 APN DĄBROWA GÓRNICZA
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 3 : 3 ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II 5 : 2 MKS GÓRNIK WESOŁA
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 4 : 2 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
KS ROZWÓJ KATOWICE 2 : 0 KP WARTA ZAWIERCIE
BKS SPARTA KATOWICE 2 : 0 APN DĄBROWA GÓRNICZA

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
APN DĄBROWA GÓRNICZA 1 : 1 KKS CZARNI SOSNOWIEC
MKS GÓRNIK WESOŁA 2 : 3 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
KP WARTA ZAWIERCIE 4 : 1 ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2 : 3 BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW : KP WARTA ZAWIERCIE
MKS GÓRNIK WESOŁA 1 : 2 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
KKS CZARNI SOSNOWIEC 1 : 4 BKS SPARTA KATOWICE
KS ROZWÓJ KATOWICE 2 : 0 APN DĄBROWA GÓRNICZA

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
BKS SPARTA KATOWICE 3 : 3 KS ROZWÓJ KATOWICE
ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II 1 : 2 APN DĄBROWA GÓRNICZA
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 1 : 0 KKS CZARNI SOSNOWIEC
KP WARTA ZAWIERCIE 4 : 2 MKS GÓRNIK WESOŁA

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
KP WARTA ZAWIERCIE 0 : 3 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 5 : 0 APN DĄBROWA GÓRNICZA
KS ROZWÓJ KATOWICE 6 : 1 KKS CZARNI SOSNOWIEC
ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II 2 : 6 BKS SPARTA KATOWICE

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
KKS CZARNI SOSNOWIEC 3 : 1 ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA II
BKS SPARTA KATOWICE 1 : 2 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
APN DĄBROWA GÓRNICZA 2 : 1 MKS GÓRNIK WESOŁA
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 1 : 1 KS ROZWÓJ KATOWICE

LikeBox

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  0 zł

dotacja seniorzy:  0 zł

Złoty Certyfikat programu PZPN


Kalendarium

2024-04-19
piątek

Olaf Gdawiec
2024-04-20
sobota

Dominik Kaletka
2024-04-20
sobota, 09:00

L

MKS SIEMIANOWICZANKA : Unia Kosztowy
2024-04-20
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : UKS MK Górnik Katowice
2024-04-20
sobota, 15:00

L

GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. : Unia Kosztowy
2024-04-21
niedziela, 09:00

L

AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG : Unia Kosztowy
2024-04-21
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : AKS MIKOŁÓW
2024-04-21
niedziela, 15:00

L

Unia Kosztowy : GKS GIEKSA KATOWICE SA
2024-04-22
poniedziałek

Aleksander Kamiński
2024-04-22
poniedziałek

Mateusz Kowalski
2024-04-23
wtorek

Igor Opałka
2024-04-24
środa

Aleksander Tylek
2024-04-25
czwartek

Franciszek Fulara
2024-04-26
piątek

Rafał Majcherczyk
2024-04-27
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : MKS GÓRNIK WESOŁA
2024-04-27
sobota, 10:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2024-04-27
sobota, 11:00

L

Unia Kosztowy : LKS POGOŃ IMIELIN
2024-04-28
niedziela

Mikołaj Zemła
2024-04-28
niedziela

Miłosz Stefaniuk
2024-04-28
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : BKS SPARTA KATOWICE
2024-04-28
niedziela, 12:00

L

KS 1. FC Katowice : Unia Kosztowy
2024-04-29
poniedziałek

Mateusz Kirszniok
2024-04-29
poniedziałek

Mikołaj Grabara
2024-04-30
wtorek

Kacper Zieliński
2024-05-01
środa, 17:00

L

MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY : Unia Kosztowy
2024-05-04
sobota

Bartłomiej Skwarek
2024-05-04
sobota, 09:00

L

PKS JÓZEFKA CHORZÓW : Unia Kosztowy
2024-05-04
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : SMS TYCHY
2024-05-04
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : TS AKS Chorzów
2024-05-04
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : MKS GÓRNIK WOJKOWICE
2024-05-05
niedziela, 09:00

L

KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : Unia Kosztowy
2024-05-05
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : GKS GIEKSA KATOWICE
2024-05-07
wtorek

Kajetan Duda
2024-05-09
czwartek

Damian Wszołek
2024-05-11
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : SMS RUDA ŚLĄSKA
2024-05-11
sobota, 12:30

L

Unia Kosztowy : VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
2024-05-11
sobota, 13:00

L

GKS Wawel Wirek : Unia Kosztowy
2024-05-11
sobota, 17:00

L

LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE : Unia Kosztowy
2024-05-12
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS MK GÓRNIK KATOWICE
2024-05-13
poniedziałek

Tobiasz Mrozik
2024-05-14
wtorek

Krystian Swoboda
2024-05-15
środa, 21:49

L

KS Lechia 06 Mysłowice : Unia Kosztowy
2024-05-17
piątek

Wojciech Wierzbięta
2024-05-18
sobota, 12:00

L

Unia Kosztowy : GKS Urania Ruda Śląska
2024-05-18
sobota, 14:00

L

SKS GWAREK ZABRZE : Unia Kosztowy
2024-05-18
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 2372427

Statystyki Szczegółowe