Unia Kosztowy

0

:

2

69' Unia Kosztowy Jakub Waziński
26' Unia Kosztowy Jakub Waziński

W sobotni poranek spotkaliśmy się w Siemianowicach, aby z miejscowym MKS-em podjąć rywalizację w IV kolejce IV ligi okręgowej D1 Młodzik.

Pierwsza połowa bardzo przeciętna w naszym wykonaniu. W wielu sytuacjach nie potrafimy utrzymać się w posiadaniu piłki 'oddając' ją przeciwnikowi. Dobra dyspozycja Kacpra Wysogląda sprawiła, że z tyłu dalej mamy 0. Mimo wszystko na przerwę schodzimy z prowadzeniem, po solowej akcji i strzale z dystansu Wazona.

Druga połowa w naszym wykonaniu zdecydowanie lepsza. Raz po raz konstruujemy sytuacje bramkowe, niejednokrotnie obijając obramowanie bramki Siemianowiczanki. Nasza gra defensywna również wygląda bardziej korzystnie. Bramkę ponownie zdobywa Wazona i mecz kończymy wynikiem 0:2.

Brawo za czyste konto oraz pełne zaangażowanie w spotkanie.

2024-04-20 09:00