Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2023/2024

Liga: Klasa okręgowa, grupa: śląska IV (Katowice-Sosnowiec)

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 3 : 2 RUCH II CHORZÓW S.A.
BKS SARMACJA BĘDZIN 0 : 3 KS CYKLON ROGOŹNIK
LKS ORZEŁ MOKRE 2 : 3 AKS MIKOŁÓW
LKS POGOŃ IMIELIN 3 : 0 KP WARTA ZAWIERCIE
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 2 : 2 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
MKS GÓRNIK WOJKOWICE 1 : 0 CKS CZELADŹ
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 3 : 1 KS GÓRNIK PIASKI

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KS GÓRNIK PIASKI 1 : 3 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
LKS POGOŃ IMIELIN 2 : 1 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 0 : 1 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
CKS CZELADŹ 4 : 0 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
KS CYKLON ROGOŹNIK 4 : 0 LKS ORZEŁ MOKRE
KP WARTA ZAWIERCIE 0 : 3 AKS MIKOŁÓW
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 : 0 BKS SARMACJA BĘDZIN

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 0 : 0 KP WARTA ZAWIERCIE
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 3 : 3 CKS CZELADŹ
BKS SARMACJA BĘDZIN 2 : 4 RUCH II CHORZÓW S.A.
LKS ORZEŁ MOKRE 3 : 4 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
AKS MIKOŁÓW 2 : 0 KS CYKLON ROGOŹNIK
MKS GÓRNIK WOJKOWICE 3 : 0 LKS POGOŃ IMIELIN
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 0 : 0 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
RUCH II CHORZÓW S.A. 8 : 0 LKS ORZEŁ MOKRE
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 2 AKS MIKOŁÓW
LKS POGOŃ IMIELIN 0 : 1 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 1 : 2 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
KP WARTA ZAWIERCIE 1 : 4 KS CYKLON ROGOŹNIK
KS GÓRNIK PIASKI 2 : 0 BKS SARMACJA BĘDZIN
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 4 : 2 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 5 : 0 LKS POGOŃ IMIELIN
BKS SARMACJA BĘDZIN 2 : 3 CKS CZELADŹ
LKS ORZEŁ MOKRE 2 : 3 KS GÓRNIK PIASKI
MKS GÓRNIK WOJKOWICE 3 : 1 KP WARTA ZAWIERCIE
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 3 : 3 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
AKS MIKOŁÓW 1 : 3 RUCH II CHORZÓW S.A.
KS CYKLON ROGOŹNIK 2 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KP WARTA ZAWIERCIE 0 : 3 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
RUCH II CHORZÓW S.A. 0 : 2 KS CYKLON ROGOŹNIK
KS GÓRNIK PIASKI 1 : 3 AKS MIKOŁÓW
CKS CZELADŹ 1 : 1 LKS ORZEŁ MOKRE
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 3 : 3 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
MKS GÓRNIK WOJKOWICE 4 : 1 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1 : 1 BKS SARMACJA BĘDZIN

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 1 : 2 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
BKS SARMACJA BĘDZIN 4 : 0 LKS POGOŃ IMIELIN
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 4 : 3 RUCH II CHORZÓW S.A.
LKS ORZEŁ MOKRE 0 : 2 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2 : 0 KP WARTA ZAWIERCIE
AKS MIKOŁÓW 4 : 1 CKS CZELADŹ
KS CYKLON ROGOŹNIK 2 : 2 KS GÓRNIK PIASKI

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 0 : 3 BKS SARMACJA BĘDZIN
KP WARTA ZAWIERCIE 0 : 3 RUCH II CHORZÓW S.A.
KS GÓRNIK PIASKI 5 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
CKS CZELADŹ 1 : 3 KS CYKLON ROGOŹNIK
LKS POGOŃ IMIELIN 0 : 1 LKS ORZEŁ MOKRE
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2 : 2 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1 : 3 AKS MIKOŁÓW

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN 1 : 3 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 KP WARTA ZAWIERCIE
LKS ORZEŁ MOKRE 2 : 2 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 1 CKS CZELADŹ
AKS MIKOŁÓW 11 : 0 LKS POGOŃ IMIELIN
KS CYKLON ROGOŹNIK 3 : 2 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
RUCH II CHORZÓW S.A. 3 : 0 KS GÓRNIK PIASKI

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KP WARTA ZAWIERCIE 3 : 4 KS GÓRNIK PIASKI
CKS CZELADŹ 1 : 4 RUCH II CHORZÓW S.A.
LKS POGOŃ IMIELIN 0 : 1 KS CYKLON ROGOŹNIK
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 0 : 9 AKS MIKOŁÓW
MKS GÓRNIK WOJKOWICE 1 : 1 LKS ORZEŁ MOKRE
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2 : 3 BKS SARMACJA BĘDZIN
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 0 : 2 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN 0 : 5 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ MOKRE 0 : 0 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 : 1 LKS POGOŃ IMIELIN
AKS MIKOŁÓW 6 : 0 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
KS CYKLON ROGOŹNIK 2 : 0 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
RUCH II CHORZÓW S.A. 1 : 1 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
KS GÓRNIK PIASKI 2 : 2 CKS CZELADŹ

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 3 : 1 LKS ORZEŁ MOKRE
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 3 : 0 KS GÓRNIK PIASKI
KP WARTA ZAWIERCIE 2 : 1 CKS CZELADŹ
LKS POGOŃ IMIELIN 0 : 3 RUCH II CHORZÓW S.A.
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 0 : 8 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2 : 2 KS CYKLON ROGOŹNIK
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2 : 4 AKS MIKOŁÓW

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN 0 : 0 KP WARTA ZAWIERCIE
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE : MKS GÓRNIK WOJKOWICE
AKS MIKOŁÓW 4 : 1 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
KS CYKLON ROGOŹNIK 9 : 0 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
RUCH II CHORZÓW S.A. 16 : 1 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
KS GÓRNIK PIASKI 3 : 3 LKS POGOŃ IMIELIN
CKS CZELADŹ 2 : 3 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2 : 0 KS CYKLON ROGOŹNIK
BKS SARMACJA BĘDZIN 2 : 0 LKS ORZEŁ MOKRE
KP WARTA ZAWIERCIE 1 : 2 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
LKS POGOŃ IMIELIN 0 : 1 CKS CZELADŹ
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 1 : 6 KS GÓRNIK PIASKI
MKS GÓRNIK WOJKOWICE 0 : 4 RUCH II CHORZÓW S.A.
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 1 : 2 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
LKS ORZEŁ MOKRE 1 : 2 KP WARTA ZAWIERCIE
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 4 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
AKS MIKOŁÓW 3 : 0 BKS SARMACJA BĘDZIN
RUCH II CHORZÓW S.A. 8 : 0 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
KS GÓRNIK PIASKI 1 : 1 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
CKS CZELADŹ 8 : 0 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1 : 0 LKS POGOŃ IMIELIN

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2 : 0 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
KP WARTA ZAWIERCIE 2 : 3 LKS POGOŃ IMIELIN
CKS CZELADŹ 0 : 2 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
KS GÓRNIK PIASKI 2 : 1 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
RUCH II CHORZÓW S.A. 6 : 0 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
KS CYKLON ROGOŹNIK 1 : 1 BKS SARMACJA BĘDZIN
LKS ORZEŁ MOKRE 0 : 2 AKS MIKOŁÓW

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN 3 : 2 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
AKS MIKOŁÓW 5 : 1 KP WARTA ZAWIERCIE
LKS ORZEŁ MOKRE : KS CYKLON ROGOŹNIK
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 1 : 2 KS GÓRNIK PIASKI
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 1 : 2 CKS CZELADŹ
MKS GÓRNIK WOJKOWICE 0 : 4 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 1 : 5 LKS POGOŃ IMIELIN

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1 : 0 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
KP WARTA ZAWIERCIE 3 : 0 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
LKS POGOŃ IMIELIN 3 : 1 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
CKS CZELADŹ 4 : 0 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
RUCH II CHORZÓW S.A. 4 : 0 BKS SARMACJA BĘDZIN
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 : 0 LKS ORZEŁ MOKRE
KS CYKLON ROGOŹNIK 1 : 4 AKS MIKOŁÓW

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN 1 : 1 KS GÓRNIK PIASKI
KS CYKLON ROGOŹNIK 4 : 1 KP WARTA ZAWIERCIE
AKS MIKOŁÓW 4 : 1 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
LKS ORZEŁ MOKRE 3 : 4 RUCH II CHORZÓW S.A.
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 0 : 5 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 1 : 0 LKS POGOŃ IMIELIN
MKS GÓRNIK WOJKOWICE : MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KP WARTA ZAWIERCIE : MKS GÓRNIK WOJKOWICE
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY : LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
LKS POGOŃ IMIELIN : GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
CKS CZELADŹ : BKS SARMACJA BĘDZIN
RUCH II CHORZÓW S.A. : AKS MIKOŁÓW
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE : KS CYKLON ROGOŹNIK
KS GÓRNIK PIASKI : LKS ORZEŁ MOKRE

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN : GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE : KP WARTA ZAWIERCIE
KS CYKLON ROGOŹNIK : RUCH II CHORZÓW S.A.
AKS MIKOŁÓW : KS GÓRNIK PIASKI
LKS ORZEŁ MOKRE : CKS CZELADŹ
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA : MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE : MKS GÓRNIK WOJKOWICE

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
CKS CZELADŹ : AKS MIKOŁÓW
KP WARTA ZAWIERCIE : LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
MKS GÓRNIK WOJKOWICE : GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
LKS POGOŃ IMIELIN : BKS SARMACJA BĘDZIN
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. : LKS ORZEŁ MOKRE
KS GÓRNIK PIASKI : KS CYKLON ROGOŹNIK
RUCH II CHORZÓW S.A. : MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN : MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
RUCH II CHORZÓW S.A. : KP WARTA ZAWIERCIE
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE : KS GÓRNIK PIASKI
KS CYKLON ROGOŹNIK : CKS CZELADŹ
AKS MIKOŁÓW : GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
LKS ORZEŁ MOKRE : LKS POGOŃ IMIELIN
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA : LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
KP WARTA ZAWIERCIE : GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
MKS GÓRNIK WOJKOWICE : BKS SARMACJA BĘDZIN
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY : LKS ORZEŁ MOKRE
LKS POGOŃ IMIELIN : AKS MIKOŁÓW
CKS CZELADŹ : MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
KS GÓRNIK PIASKI : RUCH II CHORZÓW S.A.
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. : KS CYKLON ROGOŹNIK

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN : LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
KS GÓRNIK PIASKI : KP WARTA ZAWIERCIE
RUCH II CHORZÓW S.A. : CKS CZELADŹ
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE : GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
KS CYKLON ROGOŹNIK : LKS POGOŃ IMIELIN
AKS MIKOŁÓW : MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
LKS ORZEŁ MOKRE : MKS GÓRNIK WOJKOWICE

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. : RUCH II CHORZÓW S.A.
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA : BKS SARMACJA BĘDZIN
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE : LKS ORZEŁ MOKRE
MKS GÓRNIK WOJKOWICE : AKS MIKOŁÓW
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY : KS CYKLON ROGOŹNIK
LKS POGOŃ IMIELIN : MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
CKS CZELADŹ : KS GÓRNIK PIASKI

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
CKS CZELADŹ : KP WARTA ZAWIERCIE
KS GÓRNIK PIASKI : GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.
RUCH II CHORZÓW S.A. : LKS POGOŃ IMIELIN
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE : MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
KS CYKLON ROGOŹNIK : MKS GÓRNIK WOJKOWICE
AKS MIKOŁÓW : LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
LKS ORZEŁ MOKRE : GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. : CKS CZELADŹ
KP WARTA ZAWIERCIE : BKS SARMACJA BĘDZIN
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA : AKS MIKOŁÓW
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE : KS CYKLON ROGOŹNIK
MKS GÓRNIK WOJKOWICE : MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY : RUCH II CHORZÓW S.A.
LKS POGOŃ IMIELIN : KS GÓRNIK PIASKI

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. : KP WARTA ZAWIERCIE
CKS CZELADŹ : LKS POGOŃ IMIELIN
KS GÓRNIK PIASKI : MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY
RUCH II CHORZÓW S.A. : MKS GÓRNIK WOJKOWICE
MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE : LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
KS CYKLON ROGOŹNIK : GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ MOKRE : BKS SARMACJA BĘDZIN

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
BKS SARMACJA BĘDZIN : AKS MIKOŁÓW
LKS ORZEŁ MOKRE : KP WARTA ZAWIERCIE
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA : MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE : RUCH II CHORZÓW S.A.
MKS GÓRNIK WOJKOWICE : KS GÓRNIK PIASKI
MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY : CKS CZELADŹ
LKS POGOŃ IMIELIN : GKS GIEKSA II KATOWICE S.A.

LikeBox

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice


dotacja Akademia:  0 zł

dotacja seniorzy:  0 zł

Złoty Certyfikat programu PZPN


Kalendarium

2024-04-18
czwartek, 17:30

L

LKS ORZEŁ MOKRE : Unia Kosztowy
2024-04-19
piątek

Olaf Gdawiec
2024-04-20
sobota

Dominik Kaletka
2024-04-20
sobota, 09:00

L

MKS SIEMIANOWICZANKA : Unia Kosztowy
2024-04-20
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : UKS MK Górnik Katowice
2024-04-20
sobota, 15:00

L

GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. : Unia Kosztowy
2024-04-21
niedziela, 09:00

L

AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG : Unia Kosztowy
2024-04-21
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : AKS MIKOŁÓW
2024-04-21
niedziela, 15:00

L

Unia Kosztowy : GKS GIEKSA KATOWICE SA
2024-04-22
poniedziałek

Aleksander Kamiński
2024-04-22
poniedziałek

Mateusz Kowalski
2024-04-23
wtorek

Igor Opałka
2024-04-24
środa

Aleksander Tylek
2024-04-25
czwartek

Franciszek Fulara
2024-04-26
piątek

Rafał Majcherczyk
2024-04-27
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : MKS GÓRNIK WESOŁA
2024-04-27
sobota, 10:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2024-04-27
sobota, 11:00

L

Unia Kosztowy : LKS POGOŃ IMIELIN
2024-04-28
niedziela

Mikołaj Zemła
2024-04-28
niedziela

Miłosz Stefaniuk
2024-04-28
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : BKS SPARTA KATOWICE
2024-04-28
niedziela, 12:00

L

KS 1. FC Katowice : Unia Kosztowy
2024-04-29
poniedziałek

Mikołaj Grabara
2024-04-29
poniedziałek

Mateusz Kirszniok
2024-04-30
wtorek

Kacper Zieliński
2024-05-01
środa, 17:00

L

MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY : Unia Kosztowy
2024-05-04
sobota

Bartłomiej Skwarek
2024-05-04
sobota, 09:00

L

PKS JÓZEFKA CHORZÓW : Unia Kosztowy
2024-05-04
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : SMS TYCHY
2024-05-04
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : TS AKS Chorzów
2024-05-04
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : MKS GÓRNIK WOJKOWICE
2024-05-05
niedziela, 09:00

L

KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : Unia Kosztowy
2024-05-05
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : GKS GIEKSA KATOWICE
2024-05-07
wtorek

Kajetan Duda
2024-05-09
czwartek

Damian Wszołek
2024-05-11
sobota, 09:00

L

Unia Kosztowy : SMS RUDA ŚLĄSKA
2024-05-11
sobota, 12:30

L

Unia Kosztowy : VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA
2024-05-11
sobota, 13:00

L

GKS Wawel Wirek : Unia Kosztowy
2024-05-11
sobota, 17:00

L

LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE : Unia Kosztowy
2024-05-12
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS MK GÓRNIK KATOWICE
2024-05-13
poniedziałek

Tobiasz Mrozik
2024-05-14
wtorek

Krystian Swoboda
2024-05-15
środa, 21:49

L

KS Lechia 06 Mysłowice : Unia Kosztowy
2024-05-17
piątek

Wojciech Wierzbięta

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 2372427

Statystyki Szczegółowe