2023-06-05 07:36  -  P.M

Last Dance

Last Dance

Ostatni mecz sezonu za nami. Na własnym boisku w meczu rewanżowym podejmowaliśmy lidera i zwycięzcę rozgrywek IV Ligi zespół Ruchu Chorzów. Po pierwszym wysoko przegrany spotkaniu można było się spodziewać dominacji gości w tym meczu. Jednak Unici pokazali umiejętności i charakter na, który czekaliśmy cały sezon. Nasza drużyna wyglądała bardzo silodnie czego nagroda było dwu bramkowe prowadzenie do przerwy.

Po przerwie zespół gości ruszył do odrabiania strat i strzela nam trzy bramki. My natomiast odpowiadamy jedna bramka.

Pod koniec spotkania tracimy kontrolę i zespół gości strzela kolejne 2 bramki , które w konsekwencji jak się okazało daje im zwycięstwo w bardzo wyrównanym meczu. W ostatniej minucie spotkania strzelamy bramkę kontaktowa na 4:5 jednak brakuje nam już czasu żeby odrobić straty.

Nie mniej jednak w taki sposób i po takim meczu można pogodzić się z porażka. Cały zespół zagrał na bardzo wysokim poziomie dając nam wiele emocji w ostatnim meczu tej drużyny.

W imienii swoim oraz trenera Marka DZIĘKUJEMY wszystkim zawodnikom i rodzicom za cały sezon oraz wszystkie wspólne lata spędzone razem. WIerzymy ze ten okres był owocny dla zawodników, a zdobyte doświadczenie i umiejętności zostaną wykorzystane w kolejnych etapach swojej przygody z piłką