2023-09-14 21:50  -  t.k.

Mecz ligowy z UKS MK Górnik Katowice

Mecz ligowy z UKS MK Górnik Katowice

W niedzielę 17 września rozegraliśmy trzecią kolejkę IV ligi okręgowej C1 Trampkarz. Naszym przeciwnikiem był UKS MK Katowice.

W pierwszej połowie byliśmy częściej w posiadaniu piłki, poprawnie graliśmy w defensywie i ofensywie, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, niestety albo zabrakło celnego wykończenia lub bramkarz drużyny przeciwnej stawał na wysokości zadania. Przeciwnik bardzo rzadko zagrażał naszej bramce. Wynik do przerwy 0:0.

W drugą połowę weszliśmy słabiej, wynikiem tego była stracona bramka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Po korektach w ustawieniu wracamy na dobre tory i strzelamy dwie bramki, pierwszą z rzutu karnego zdobywa Kolbusz, po faulu na Kwoce, drugą po asyście Osipa zdobywa w sytuacji sam na sam Pniok. Wygrywamy 2:1.

Dziś zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż w pierwszym meczu, mogliśmy również skorzystać z zawodników nieobecnych w pierwszym meczu, wygrywamy zasłużenie ponieważ byliśmy lepsi pod każdym względem.

Unia Kosztowy - MK Górnik Katowice 2:1 (0:0)

Strzelcy bramek: Kolbusz, Pniok

Asysty: Kwokw, Osip

Skład: Badurak - Imiołek, Grzejszczak, Kolbusz, Stefaniuk - Derda, Pniok, Kwoka, Toporowski - Osip, Sitek oraz Grzesiok, Słowikowski, Wolny, Walicki, Nalepa