Ruch Chorzów

8

:

4

80' Unia Kosztowy Szymon Chebel
74' Ruch Chorzów
70' Unia Kosztowy Kacper Kryjak Kamil Kępa
60' Ruch Chorzów
50' Unia Kosztowy Szymon Chebel
46' Unia Kosztowy Kamil Wilk
40' Ruch Chorzów
36' Ruch Chorzów
28' Ruch Chorzów
23' Ruch Chorzów
20' Ruch Chorzów
18' Ruch Chorzów

Do meczu przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani chociaż jak się później okazało jednak nie wszyscy. Od pierwszych minut zaznaczyła się nasza lekka przewaga i trzykrotnie próbowaliśmy zdobyć gola natomiast o naszej przewadze niech świadczy fakt że drużyna Ruchu pierwszy w dodatku bardzo niecelny strzał oddała dopiero w 15 minucie. Niestety nasi bramkarze w dniu dzisiejszym nie mieli dobrego dnia i w ciągu 5 minut w 18' ; 20' i 23' po trzech prezentach przegrywaliśmy 0 : 3. Zmiana w bramce nie na wiele pomogła i chociaż kolejne bramki tracimy wreszcie po akcjach gospodarzy to przy większej koncentracji i braku bojaźni można było dwóch uniknąć. W czasie przerwy powiedziałem chłopcom że jestem zadowolony z ich gry i żeby grali dalej swoje a karma musi do nas przyjść. Okazało się że miałem racje i najpierw wracający po kontuzji Wilk w 6' przejmuje podanie obrońcy i chociaż na ostatnich siłach spowodowanych brakiem treningu strzela precyzyjnie w róg bramki zdobywamy pierwszego gola. 4 minuty później dynamiczna akcja Chebla ładny strzał w róg bramki 2 : 6. Niestety w 20' lekko uderzona piłka z rzutu wolnego wpada do naszej bramki i znów tracimy niepotrzebnego gola. W 30' Kępa wrzuca piłkę z rzutu rożnego kapitalna główka Kryjaka 3 : 7. Co znaczy szybkość napastnika przekonał się Kryjak który po zagraniu długiej piłki do przodu nie dał rady zatrzymać przeciwnika wyjście sam na sam ładny strzał 3 : 8. W ostatniej minucie meczu Chebel decyduje się na strzał z dystansu piłka nad bramkarzem wpada do bramki i przegrywamy 4 : 8 chociaż z gry byliśmy drużyną grającą na tym samym poziomie. Dlatego chciałbym podziękować chłopcom że w upale z dobrą drużyną wzmocnioną najlepszymi zawodnikami z UKS Ruch Chorzów i miażdżącą w tym sezonie wszystkich rywali my zagraliśmy jak równy z równym i z 12 straconych prze nich bramek my strzeliliśmy im aż połowę czyli 6 bramek. Wielki szacun i podziękowania.

W tym tygodniu trenujemy tylko środa czwartek a w sobotę bardzo ważny mecz z GKS Katowice o godzinie 11.00.

2019-06-09 11:00