2024-04-14 10:34  -  M.I.

Wyszarpane zwycięstwo.

W tym meczu cel był taki aby od początku zdominować przeciwnika i narzucić swoje tempo gry. Plany były jednak mimo przewagi w posiadaniu piłki nasze akcje kończyły się w okolicach pola karnego lub byliśmy mocno nieskuteczni. W raz z upływem czasu byliśmy coraz bardziej chaotyczni co przyczyniło się na okazje bramkowe dla przeciwnika. Dopiero pod koniec pierwszej połowy zaczęliśmy mocno dominować i udało się zdobyć gola do szatni.

Drugą połowę zaczynamy z wysokiego C i od razu podwyższamy wynik na 2:0. Wydawałoby się, że mecz mamy pod kontrolą, a kolejne gole to kwestia czasu. Nic bardziej mylnego. Najpierw nadziewamy się na kontrę przeciwnika i tracimy gola by po krótkiej chwili stracić kolejna bramkę i tak o to wynik stał się znowu sprawą otwartą.

Do końca jednak dążyliśmy do osiągnięcia korzystnego rezultatu i w końcówce stwarzamy zespołową akcję, która daje nam zwycięstwo.