LECHIA 06 MYSŁOWICE

1

:

4

52' LECHIA 06 MYSŁOWICE
51' LECHIA 06 MYSŁOWICE
48' LECHIA 06 MYSŁOWICE
33' Unia Kosztowy Jakub Waziński
15' LECHIA 06 MYSŁOWICE

Po dobrze przepracowanym tygodniu, pełni werwy i zapału, przystąpiliśmy do spotkania z drużyną Lechii 06 Mysłowice.

Od początku spotkania optyczną przewagę przejęła ekipa Lechii, która dzięki dobrze dysponowanym motorycznie zawodnikom nie pozostawiała nam czasu oraz miejsca na działania. My niestety graliśmy opieszale dając przeciwnikowi możliwość kreowania sytuacji strzeleckich. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1, gdzie dopiero po stracie bramki nasz zespół jest w stanie budować grę , a co za tym idzie tworzyć sytuacje bramkowe. Jedną z takich okazji wykorzystuje "Wazon".

Druga połowa... od minut 48 do minuty 52 tracimy, aż 3 bramki. Później przejmujemy inicjatywę. Jesteśmy w stanie przedostać się pod bramkę przeciwnika, jednak piłka nie znajduje drogi do bramki Lechii 06.

2024-04-13 09:00