UKS Jedność Siemianowice Śl.

1

:

4

60' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek Adam Kubica
49' Unia Kosztowy Bartosz Ambroziak
30' Unia Kosztowy Łukasz Okoń Patryk Wyłupek
28' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek Adam Kubica
25' UKS Jedność Siemianowice Śl.

8 kolejka IV Ligi Młodzik D1

Przed meczem, odcięliśmy bardzo "grubą krechą", to co było w pierwszej rundzie.

Mocno zmotywowani wyszliśmy na to spotkanie, czego efektem końcowym jest komplet punktów. Choć pierwsza wygrana nie przyszła łatwo. Gospodarze, przeważali w aspekcie "indywidualności" - co pozwoliło na strzelenie gola po solowej akcji w 25' minucie. My natomiast, byliśmy kolektywem. I to właśnie gra drużynowa, pozwoliła na odrobienie strat z nawiązką, mając 5 minut do końca pierwszej połowy. Wyrównanie pada po dobitce dobrego strzału Okonia, przez Wyłupka. Drugi gol, to pewna egzekucja rzutu karnego po faulu na Kubicy. Wykonawcą: Łukasz Okoń.  Do przerwy prowadzimy 2-1.

W drugiej części meczu, gra była podobna do tej z pierwszej. Jednak to gospodarze mocnej nas nękali długimi momentami. Zagraliśmy z kontry. Pierwszą z nich kapitalnie wykorzystał Ambroziak. Wyszedł z piłką z własnej połowy i nie oddał jej aż do strzału z 15 m w samo okienko. Po drodze minął jeszcze kilku rywali. Golem na 4-1, po długim zagraniu Kubicy, wykorzystuje Wyłupek. "Badyla" goniło jeszcze dwóch obrońców ale nasz szybki napastnik im uciekł i pewnie strzelił.

Zwycięstwo! Wywalczone. Wyszarpane. Zasłużone. Brawo!

Pracujemy dalej. Jeszcze mocniej. Z jeszcze większym zapałem. Jak widać - WARTO!

Wygraną, dedykujemy Kubie Jaremie i Jego Rodzinie, kierując słowa otuchy w tych trudnych dla Nich chwilach..

Kadra: Ambroziak, Kapusta, Kubica, Kujawa, Okoń, Proksa, Purzyński, Rotko, Snarski, Szafarczyk, Wierciński, Wyłupek.

ps. mecz 7 kolejki ze Stadionem Śl, zostanie rozegrany 24/10 (czwartek) o godz. 16.00 na naszym boisku.

2019-10-06 09:00