MKS Rosomak Siemianowiczanka

3

:

3

76' Unia Kosztowy Olivier Anglart Kamil Rak
72' MKS Rosomak Siemianowiczanka
60' Unia Kosztowy Kacper Kryjak Kamil Kępa
51' Unia Kosztowy Kamil Rak Kacper Kryjak
30' MKS Rosomak Siemianowiczanka
22' MKS Rosomak Siemianowiczanka

W pierwszej połowie mieliśmy przewagę ale zawodnicy z Siemianowic jeszcze mieli siły więc wyprowadzali kontry i w 30' przy biernej postawie naszego stopera i strzale życia w samo okienko zdobyli gola na 0 : 2. Wcześniej bo w 22' po rzucie wolnym piłka spada na 2m od bramki nasz bramkarz nie łapie dwóch zawodników nie atakuje piłki więc przeciwnik głową pakuje ją do bramki 0 : 1. Na drugą połowę wyszła inna drużyna walka dużo biegania co przy słabnących przeciwnikach pozwalało nam spokojnie rozgrywać piłkę i stwarzać liczne sytuacje pod bramką z których powinno paść kilka jeżeli nie kilkanaście bramek. Dwa razy dwukrotnie a nawet trzykrotnie z 1m strzelaliśmy w obrońców lub w bramkarza zamiast obok nich a najlepszą sytuację miał Jancarczyk który sam przed bramkarzem minął go zwodem i strzelając do pustej bramki trafił w słupek. Goście w drugiej połowie rzadko wychodzili z własnej połowy a naszej bramce zagrozili tylko dwukrotnie ale w jednym przypadku po ewidentnym spalonym bo stałem tu gdzie powinien być sędzia boczny więc widziałem dokładnie wyszedł sam na sam jeszcze Piwowarczyk broni jego strzał ale tamten zdążył pozbierać się z ziemi dobiec do piłki gdy trzech naszych stało w miejscu spóźniony atak faul i tracimy bramkę na 2 : 3 z rzutu karnego. U nas bramki strzelali Rak głową po podaniu od Kryjaka 1 : 2 ; nabiegający na piłkę podaną przez Kępe Kryjak 2 : 2 i Anglart który wepchnął piłkę do bramki po strzale głową przez Raka.

Kolejny mecz gdy mamy wyraźną przewagę powinniśmy wygrać wysoko a tylko remisujemy ale jedna połowa to za mało minimalizm z pierwszej połowy przy ambitnie walczącej o każdą piłkę drużynie z Siemianowic kosztował nas stratę dwóch bramek i zejście na przerwę przegrywając 0 : 2. Szarża w drugiej połowie wyglądała bardzo imponująco ale przy braku skuteczności w zdobywaniu bramek nie możemy pozwolić sobie na to żeby przeciwnik oddał kilka strzałów i zdobył trzy bramki. Tak było z SMS Ruda Śląska gdzie walka od pierwszej minuty nie pozwoliła na stratę 3 bramek a w drugiej połowie nasza rozpędzona dobrze przygotowana maszyna zmiażdżyła przeciwnika strzelając trzy gole. Chciałbym żeby chłopcy pamiętali o tym a o wyniki w dalszej części rozgrywek będę spokojny.

W tym tygodniu trenujemy środa 17.30 czwartek 19.00 weekend mamy wolne nie gramy meczu ligowego.

2019-10-08 16:00