2020-02-29 23:15  -  Unia Kosztowy

Wygrany sparing

Mecz z połączoną drużyną Bonito Murcki rocznik 2005 i APN Katowice miał być sprawdzianem dla nowych zawodników z rozwiązanego rocznika 2006 którzy przyszli do nas z Górnika Wesoła. Niestety kontuzje [ 2 ] i choroby [ 3 ] za wyjątkiem Tondery uniemożliwiło im rozegranie meczu. Ponieważ 5 chłopców z naszej drużyny też dopadł wirus grypy więc na boisko Podlesianki pojechaliśmy tylko w " 10 ". Już w 2' prowadziliśmy 2 : 0 Chebel dostał wytyczne aby konstruować akcje a nie wykańczać je więc ciężar zdobywania bramek wzięli inni i po 40 minutach gry na przerwę schodziliśmy prowadząc 10 : 1. W pierwszej połowie graliśmy chaotycznie i tylko dwie akcje mogły się podobać, w drugiej było już dużo lepiej akcje były przygotowane od tyłu dokładniejsze i na większej szybkości i tylko brakiem skuteczności spowodowanej błędnymi szybkimi decyzjami pod bramką przeciwnika zakończyły się zdobyciem tylko 6 goli i wygraną 16 : 2. W nawiasie przy nazwisku podaję ilość zdobytych bramek.

Urbańczyk - Długosz [ 2 ] Rak [ 2 ] Ścierski  Skrzeczyna [ 3 ] - Bożek [ 3 ] Chebel [2 ] Szmołda [ 2 ] - Ciepły [ 2 ] Tondera