2020-03-05 07:50  -  piokas

Sparing z Młodą GieKSą

Sparing z Młodą GieKSą
Herb klubu Młoda GieKSa Katowice
Herb klubu Unia Kosztowy

Młoda GieKSa Katowice

vs

Unia Kosztowy

0

:

9

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
69' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek
68' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek
65' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek Oskar Noga
62' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek
51' Unia Kosztowy Patryk Snarski Daniel Proksa
42' Unia Kosztowy Tomasz Szafarczyk Robert Urbanek
31' Unia Kosztowy Robert Urbanek
19' Unia Kosztowy Robert Urbanek Patryk Wyłupek
8' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek Adam Kubica

Sparing z Młodą GieKSą rocznik 2008/09 można podzielić na trzy fazy.

Pierwsza faza - pierwsze 15/20 min nasza drużyna pokazuje swoją przewagę fizyczną, dwie bramki strzelone wprowadzają rozluźnienie w naszej drużynie, młodzi zawodnicy rywali może i odstawali warunkami fizycznymi ale na pewno nie wolą walki i charakterem, momentami przeciwnik spychał nas do obrony. Chłopcy mając w pamięci niedzielny sparing w Pawłowicach, nie popełniają tych samych błędów co z Pniówkiem, lecz wiele jeszcze brakuje do doskonałości.

Druga faza od 20-50 min gra wyrównana,tocząca się w środkowej strefie boiska, gdzie każda z drużyn chciała wyjść z kontrą, lekka przewaga drużyny gospodarzy, jednak to nasza drużyna była bardziej konkretna pod bramką przeciwnika.

W trzeciej fazie drużyna GieKSy opadła z sił, nasza drużyna zaczęła grać poukładany futbol i spokojny czego wynikiem są 4 bramki Badyla w końcówce. Chciałoby się by cały mecz wyglądał tak jak ostatnie 15 min.

Cieszy to że gramy na "0" z tyłu, po strzelonej bramce nie tracimy koncentracji i bramki, jednak to nie jest styl gry jakiego szukamy i chcemy widzieć podczas meczu. Wysoka wygrana cieszy, każda bramka strzelona też, ale potrzeba jakości na boisku.

To był ostatni sparing z tych "przyjemniejszych", w sobotę 07.03. połowa drużyna wsparta zawodnikami 2009 udaję się do Dąbrowy Górniczej na sparing z drużyną MKS Mydlice, druga część w niedzielę 08.03 jedzie do Chorzowa na mecz z UKS-em Ruch.

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2020-03-03 17:00
Gospodarze:
Młoda GieKSa Katowice
Goście:
Unia Kosztowy

Skład: