ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice

2

:

2

69' Unia Kosztowy Grzegorz Zając Piotr Szmołda
40' ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice DENIS NIMPTSZKE
37' Unia Kosztowy Konrad Żemlok Bartłomiej Moskal
12' ŚKS Naprzód Lipiny Świętochłowice JAKUB WYCISK

Remis to nie przegrana ale chcieliśmy coś więcej. Po porażce z Gieksą wola zwycięstwa była po naszej stronie. Wszystko jednak weryfikuje boisko i przeciwnik, który przyjechał aby tego meczu nie przegrać. Początek meczu należał do Unii, kilka  akcji bokiem boiska i sytuacje do zdobycia bramki marnują nasi napastnicy. W 13 min. kontra gości błąd obrony, niepewne wyjście bramkarza i tracimy bramkę 0-1.Po stracie bramki prowadzimy grę ale seryjnie marnujemy okazje bramkowe, dopiero w 37 min. Kondzio wykorzystuje błąd obrony i mamy remis 1-1.W 40 min. rzut wolny z linii 16m wykonują goście i do "szatni" mamy gola 1-2.Po przerwie Unia zdominowała grę, lecz bramka gości była chyba "zaczarowana" sytuacji do zdobycia gola było około "dużo ",dopiero Zając w swoim stylu strzela głową na 2-2.Pomimo przewagi i gry na połowie przeciwnika nie padła zwycięska bramka został nam na pocieszenie remis - szkoda.