Sarmacja Będzin

4

:

3

65' Unia Kosztowy Szymon Bożek Artur Filec
59' Sarmacja Będzin
51' Unia Kosztowy Szymon Chebel Olivier Anglart
48' Sarmacja Będzin
24' Unia Kosztowy Mateusz Szmołda Szymon Chebel
4' Sarmacja Będzin
2' Unia Kosztowy Szymon Bożek Szymon Chebel

Kłopoty kadrowe to w tym sezonie stają się już normalką jedyna pociecha że kontuzjowani zawodnicy wracają do treningów jest więc szansa że znów wrócimy do dobrej gry. Dzisiejszy mecz zaczęliśmy z dwoma zawodnikami na ławce rezerwowej w tym bramkarz, ale mecz zaczął się fantastycznie bo już w 2' mocny strzał Chebla piłka trafia w poprzeczkę Bożek był tam gdzie powinien precyzyjna dobitka obok bramkarza i prowadzimy 1 : 0. Jednak trzeba przyznać że na razie ostatnia drużyna w naszej lidze robi bardzo duże postępy w swojej grze bo w 4' przeprowadzają szybką akcję na jeden kontakt rozklepując naszą obronę 1 : 1. Mecz się wyrównał i dopiero w 24' Chebel przeprowadza prawą stroną dynamiczną akcję zakończoną strzałem w słupek ale tym razem Szmołda jest w odpowiednim miejscu dobija i na przerwę schodzimy prowadząc 2 : 1. Niestety kontuzja Raka osłabiła naszą obronę szczególnie że Kryjak po długiej przerwie spowodowanej kontuzją jeszcze nie jest w pełni swoich umiejętności i w 13' tracimy bramkę 2 : 2. Na szczęście w 16' kapitalne podanie Anglarta do Chebel ten w pełnym biegu mija obrońcę ładny strzał obok bramkarza i znów prowadzimy 3 : 2. W 24' niepotrzebny faul w polu karnym naszego obrońcy powoduje że sędzia dyktuje rzut karny wykorzystany przez zawodnika Sarmacji idealnym strzałem w róg bramki 3 : 3. W 30' Filec w polu karnym zostaje powalony na ziemię przez obrońcę i bramkarza przeciwnika i sędzia tym razem dyktuje rzut karny dla nas a pewnym egzekutorem jest Bożek i wygrywamy trudny mecz 4 : 3.

Urbańczyk [ Piwowarczyk ] - Ścierski  Kryjak  Rak  Skrzeczyna - Bożek  Chebel  Ciepły  Anglart - Jancarczyk  Szmołda  i zmiennik Filec.

W tym tygodniu trenujemy na boisku Unii: poniedziałek i czwartek o 19.00 i wtorek środa o 17.00

2018-10-06 11:00