Unia Kosztowy

0

:

13

75' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Maksymilian Puchalski
71' Unia Kosztowy Patryk Snarski Marcel Kapusta
67' Unia Kosztowy Patryk Snarski Patryk Wyłupek
62' Unia Kosztowy Patryk Snarski Maksymilian Puchalski
55' Unia Kosztowy Adam Kubica Łukasz Okoń
52' CKS Czeladź
48' Unia Kosztowy Maksymilian Puchalski Adam Kubica
45' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Maksymilian Puchalski
39' Unia Kosztowy Adam Kubica Marcel Kapusta
35' Unia Kosztowy Adam Kubica
21' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Łukasz Okoń
19' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Patryk Snarski
15' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Adam Kubica

Pierwszy z meczów sparingowych, rozegraliśmy z nieznaną dla nas drużyną CKSu Czeladź.

Pierwsza nasza konfrontacja - podwójna koncentracja. Od tego meczu, sprawdzamy się również w nowym ustawieniu.

Na tle dzisiejszego rywala, wychodziło praktycznie wszystko. Nie mieliśmy raczej problemów z kreowaniem sytuacji bramkowych. W obronie - niewiele do pracy. Przetestowaliśmy kilka wariantów ofensywnych. Parę bramek po ciekawych akcjach kombinacyjnych.

Dziękując gospodarzom za mecz,  pochwalić należy bramkarza. "Warsztat" na wysokim poziomie i tylko dzięki niemu wynik nie był wyższy.

Sparing wygrany wysoko, jednak nie o wynik dzisiaj graliśmy. Uczymy się nowych boiskowych rozwiązań a nauki jeszcze przed nami wiele. Spokojnie podchodzimy do dzisiejszego rezultatu końcowego.

Za tydzień kolejny testmecz z bardzo wymagającym rywalem - Olimpią Piekary Śl.

2021-01-23 13:30