Siódemka Tychy

7

:

5

78' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek Marcel Kapusta
73' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek
71' Siódemka Tychy
66' Siódemka Tychy
63' Siódemka Tychy
50' Siódemka Tychy
47' Siódemka Tychy
45' Siódemka Tychy
28' Unia Kosztowy Daniel Proksa Marcel Kapusta
16' Unia Kosztowy Arkadiusz Król Daniel Proksa
12' Unia Kosztowy Marcel Kapusta
2' Siódemka Tychy

Sparing - Siódemka Tychy

W jednym zdaniu, można by opisać ten mecz:

Brak koncentracji i rozluźnienie powoduje niepotrzebną nerwowość.

Kolejny sparing, w którym tracimy bramkę w pierwszych minutach. Wniosek - brak koncentracji.

Na szczęście wracamy na dobre tory i operujemy piłką stwarzając okazje bramkowe i kilka z nich wykorzystujemy. Efekt - prowadzenie 3-1.

Rozpoczęcie drugiej połowy i tracimy trzy gole w ciągu pięciu minut. Niestety, przy niemałym udziale naszego drugiego bramkarza. Wniosek - rozluźnienie po pierwszej, korzystnej części meczu.

Potem nastąpił chaos, który spowodował utratę kolejnych bramek. Tracimy a właściwie oddajemy każdą piłkę rywalom. Z prowadzenia 3-1, robi się 3-7. Wniosek - nie potrafimy wyciągać konsekwencji po popełnionych błędach oraz na nie odpowiednio zareagować.

Końcówka meczu - zryw na "wścieku". Jeżeli gramy wg wskazówek i "elementarza" piłki nożnej, potrafimy dłużej utrzymać się przy piłce, celnie podając oraz będąc aktywnym . Efekt - Zdobywamy dwie bramki, po (w końcu) dokładnym rozegraniu. Kończymy mecz wynikiem 5-7. Huśtawka emocji i boiskowej formy zupełnie nie potrzebna.

Ten mecz mogliśmy/powinniśmy/należało wygrać. Dlaczego tak się nie stało omówimy na najbliższym treningu.

2021-03-20 10:30