2021-03-20 16:34  -  trener mp

Sparing grupa czerwona

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną APN Katowice rocznik 2012/2013. Początek meczu wyrównany Kuba Stolorz popisuje się mocnym precyzyjnym strzałem z dystansu i obejmujemy prowadzenie 1 : 0. Niestety goście są bardziej od nas zaangażowani w grę dużo biegają agresywnie atakują piłkę i gdy w 12' bramkę opuszcza kapitalnie broniący Tomek Boba strzelają nam bramkę za bramką. Jeszcze w drugiej połowie meczu próbujemy odrobić straty i w kilka minut strzelamy 3 bramki w wykonaniu Pawła Bożek Filipa Jasiński i Kuby Pałasza ale koncentracji i zaangażowania starczyło na kilka minut i do końca meczu już tylko przeciwnicy zdobywają bramki.

Drużynę Unii w tym dniu reprezentowali: Antolak Jan ; Boba Tomasz ; Bożek Paweł ; Gąsiorek Dawid ; Gojny Paweł ; Jasiński Filip ; Kopeć Sebastian ; Mazurek Krystian ; Pałasz Kuba ; Stolorz Kuba ; Straszek Dawid