UKS Ruch Chorzów

3

:

0

50' Unia Kosztowy Szymon Chebel Szymon Ścierski
20' Unia Kosztowy Szymon Bożek Szymon Chebel
5' Unia Kosztowy Szymon Chebel Kamil Kępa

Po raz pierwszy od rozpoczęcia rundy jesiennej na zbiórce miałem prawie wszystkich zawodników za wyjątkiem Jamrozika który na pewno nie zagra do końca rundy i chorego Szmołdy. Mimo wszystko zaczęliśmy nerwowo na szczęście już w 5' kapitalna akcja Bożka prawą stroną podanie wzdłuż bramki Kępa bez krycia nie strzela do pustej bramki ale podaje do tyłu do Chebla mocny strzał z 16m bramkarz bez szans i prowadzimy 1 : 0. Później na boisku mało się dzieje akcje są szarpane z jednej i drugiej strony a w 20' błąd obrony gości wykorzystuje Chebel akcja przy linii końcowej podanie wzdłuż bramki zamykający akcję przy blokującym go obrońcy Bożek strzela z bliskiej odległości do bramki i na przerwę schodzimy prowadząc 2 : 0. Druga połowa nic nie zmieniła, niedokładne podania błędy z jednej i drugiej strony i w 15' Ścierski przerywa akcję gości podaje do Chebla ten z własnej połowy przeprowadza dynamiczną akcję prawą stroną i będąc sam na sam z bramkarzem zachowuje spokój strzelając precyzyjnie obok niego i prowadzimy już 3 : 0. Wykorzystując przewagę bramkową dałem szanse pograć dłużej zawodnikom którzy do tej pory grali trochę mniej a i tak stworzyliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia gola niestety nieskuteczność była dzisiaj naszym największym mankamentem. Zwycięstwo całkowicie zasłużone Piwowarczyk broniący cały mecz nie miał dużo pracy a my mogliśmy wygrać wyżej marnując idealne a nawet mogę powiedzieć 100% okazje.

Piwowarczyk - Ścierski  Kryjak  Rak  Ciepły - Bożek  Filec  Wilk  Kępa - Jancarczyk  Chebel       oraz zmiennicy: Urbańczyk  Anglart  Długosz  Kolny  Wrożyna  Skrzeczyna

UWAGA: zmieniają się treningi - bez zmian poniedziałek czwartek 19.00 wtorek do końca miesiąca 17.15 motoryka natomiast w środę przechodzimy z boiska na salę gimnastyczną szkoły SP 5 w Dziećkowicach i trenujemy od 17.00 do 18.30. Pozdrawiam.

2018-10-21 10:00