2021-09-07 10:25  -  Unia Kosztowy MP

Powrót z Tarczą !!

Z kompletem punktów wrócili Nasi zawodnicy z trudnego terenu w Strzemieszycach  !!

Po bardzo dobry meczu w wykonaniu Naszej Drużyny, komplet punktów powędrował do dzielnicy Mysłowic, od początku spotkania zawodnicy z Kosztów dyktowali warunki na boisku, pierwsza połowa w wykonaniu zawodników kosztowskiej Unii była bardzo dobra, jedyne czego brakowało naszym zawodnikom to zakończenia akcji bramką. Na początku drugiej połowy kilka groźnych sytuacji mieli gospodarze obchodzący tego dnia jubileusz 100lecia Unii Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza), lecz konsekwencja, ambicja i odpowiedzialność Naszej Drużyny oraz gra do ostatniego gwizdka zaowocowała w doliczonym czasie gry. Faulowany w polu karnym gospodarzy był Maciej Wolny, a bramkę z rzutu karnego w 93 minucie zdobył debiutujący w roli Kapitana - Daniel Kowalski.

Ciesząc się z kompletu punktów już myślimy o kolejnym arcytrudnym spotkaniu z drużyną Ruchu Radzionków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na stadion przy ulicy Paderewskiego w najbliższą sobotę o godzinie 16:00.