KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW

2

:

1

56' KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW Aron Janik
45' Unia Kosztowy Wojciech Gurzkowski
32' KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW Filip Tuora

Na mecz z drużyną Stadionu Śląskiego pojechaliśmy mocno osłabieni ponieważ zawodnicy trenujący w grupie 2009N byli niezbędni w drużynie która w tym dniu także grała mecz ze Stadionem Śląskim 2009r. oraz ze względu na inne obowiązki na mecz nie mógł dojechać lider środka pola – Loki oraz w dalszym ciągu kontuzjowany jest także Kapi. Jednak naszą drużynę wzmocnili zawodnicy 2011 Czajkowski, Michalski, Bielawski którzy wzmocnili drużynę zaliczając bardzo dobry występ. Od pierwszego gwizdka sytuacja wyglądała tak jak można się było tego spodziewać czyli ataki zespołu gospodarzy, my natomiast nastawiliśmy się na grę z kontry. Pomimo przewagi w posiadaniu piłki gospodarze nie potrafili wykorzystać stwarzanych sytuacji i do przerwy nie oglądaliśmy żadnych bramek. W II połowie mecz się wyrównał, obie drużyny miały sytuacje do zdobycia goli. Kilka dobrych składnych akcji naszej drużyny. Nasi obrońcy i środkowi pomocnicy dobrze transportowali piłkę do przodu. W ataku wykorzystywaliśmy szybkość i wysokie umiejętności przez to zawodnicy Stadionu byli zmuszeni faulować (otrzymali dwie kary czasowe). Jednak pomimo tego to gospodarze strzelili o 1 bramkę więcej (jedną na samym początku drugiej połowy i drugą pod sam koniec meczu, nas natomiast było stać tylko na zdobycie bramki wyrównującej na 1:1 po dobrze wyprowadzonej kontrze i super uderzeniu Gruszki). Trzeba wyróżnić drużynę za zaangażowanie oraz  naszego bramkarza za parę bardzo dobrych interwencji. Niestety po dwóch meczach ze Stadionem Śląskim obydwa mecze za ,,6 punktów” zostały przez nas przegrane i o dogonieniu lidera już będzie bardzo ciężko, jednak gramy do końca bo zostało jeszcze wiele kolejek, a w lidze każdy z każdym może zgubić punkty…
Ponadto nie wiadomo ile drużyn awansuje więc musimy walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli
na koniec rundy jesiennej. W niedzielę na własnym boisku czekają nas derby z drużyną KS Lechia 06 Mysłowice.

2021-10-10 14:00