PKS Józefka II Chorzów

3

:

7

59' Unia Kosztowy Fabian Cichy
49' PKS Józefka II Chorzów Kacper Cierpioł
47' PKS Józefka II Chorzów Kacper Cierpioł
46' Unia Kosztowy Adam Błotko Wojciech Gemborys
44' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys Paweł Kociuba
36' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys Adam Błotko
32' PKS Józefka II Chorzów Dawid Dudek
20' Unia Kosztowy Piotr Kujawa Jakub Jarema
4' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys

Wynik wynikiem, ale dla mnie najważniejsza jest realizacja zadań na boisku. W pierwszej połowie niewiele się działo. Niewiele dobrego. Kilka akcji naprawdę było dobrych, ale szkoda, że tylko momentami potrafiliśmy działać tak jak należy. Do przerwy 2:0 i na akcja po, której padła bramka Piotra Kujawy zasługuje na uznanie. Natomiast tych dobrych momentów było zdecydowanie za mało.

Druga połowa już lepsza. W końcu spróbowaliśmy spokojnie rozegrać akcję od tyłu, zbudować przewagę liczebną w danym sektorze boiska i  przedostać się w okolice pola karnego przeciwnika. W tej końcowej strefie często brakowało gry z pierwszej piłki i ruchu po podaniu. Próbowaliśmy często gry 1x1 i dobrze, ale nie było to poprzedzone obserwacją pola gry. Przez to nie mogliśmy podjąć decyzji drybling czy podanie, lecz od razu próbowaliśmy okiwać przeciwnika. Trenerzy podkreślili w szatni, że najbardziej zależy nam na realizowaniu zadań na boisku, których uczymy się podczas treningów.

2018-06-11 16:30