MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice

1

:

3

29' MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice Filip Knich
27' MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice Bartłomiej Stahr
14' MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice Bartłomiej Stahr
5' Unia Kosztowy Jakub Badacz

W 13 kolejce IV LO Młodzików młodszych przyjechała do nas drużyna Śląsk Świętochłowice. O godzinie 15:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek i od samego początku do zawodnicy Unii stworzyli kilka sytuacji i po jednej z nich piłkę już w 5 minucie meczu umieszcza ,,Badi". Jednak z każdą minuta nasi rywale coraz śmielej zaczęli atakować zmuszając nas do popełniania błędów. I tych błędów popełniliśmy sporo jednak nasi rywale zdołali wykorzystać 3 z nich i na przerwę schodzili dwubramkowym prowadzeniem. Kilka słów podczas przerwy podsumowujących pierwsze 30 minut spowodowało znaczną poprawę w grze jednak przy stworzeniu wielu sytuacji albo nie oddawaliśmy strzałów albo były one niecelne. Naszym rywalom także nie udało się umieścić piłki w bramce po stworzeniu kilku kontr i wynik do końca meczu pozostał taki sam jak po pierwszej połowie. Nasi zawodnicy pomimo świetnego początku popełnili zbyt wiele prostych błędów, widać było sporo niedokładności w grze nawet bez presji rywali oraz podejmowane decyzje były niewłaściwe lub sposób ich wykonania był nieprecyzyjny. Być może gdyby choć 1 ze stworzonych sytuacji zamieniła się na gola wynik byłby znacznie lepszy, a tak musieliśmy w ostatnim domowym meczu usłyszeć na środku radość przyjezdnych. Przed nami 2 dni treningowe, a w środę udamy się do Siemianowic Śląskich, aby rozegrać ostatni mecz ligowy z tamtejszym UKS Jedność.

2022-06-12 15:00